Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Xull'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Xull'a (/Temat-Typy-Xull-a-78414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Odp: Typy Xull'a - Xullrae - 22-12-2013 14:35

Dzis hiszpanska tylko.
Real Madryt - wrocil Cristiano.
Barcelona - Barca gra bez Messiego i Neymara, ale musza sie spiac, poniewaz Atletic wczoraj wygral i beda chcieli utrzymac lidera.
Athletic Bilbao - u siebie niepokonani.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 22-12-2013 22:53

Dziś życiowy fart.

Getafe - Barcelona - 2:0 dla Getafe i wspaniała remontada Barcelony, przy wyniku 2:0 kurs dla Barcy ponad 2 kto obstawił ten ma, ja niestety wtedy nie miałem nic na koncie. :/

Athletic Bilbao - Rayo Vallecano - bez niespodzianek

Valencia - Real Madryt - tragiczny mecz w wykonaniu Realu, błąd Ramosa i Lopeza kosztował mnie dużo stresu, ale Jese uratował sytuacje Big Grin on ma przyszłość

Wszystkie 3 na plus, osobiście postawiłem je osobno i w kuponie, oraz podczas remisu Realu na Real DNB po kursie 1.36 za bardzo się bałem remisu.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 22-12-2013 23:56

Jutro tylko Arsenal v Chelsea, ale nie wiem jak, muszę to przemyśleć, Arsenal ma duże szanse, ale tylko pod warunkiem że Ozil się pokaże.
Jego kariera w Realu była dobra, ale jakby to powiedzieć, jest chimeryczny i może się pokazać, a może grać piach, nie wiem nie wiem.


RE: Typy Xull'a - Roxi5017 - 23-12-2013 00:03

Ja bym raczej nie stawiała na ten mecz, mówiąc krótko wszystko się może wydarzyć, ewentualnie na live bym coś skubnęła Wink


RE: Typy Xull'a - mareczek - 23-12-2013 09:20

To samo pisalem na innym forum. No bet dnia jak dla mnie, a na livie mysle pograc na gole i kartki jesli zauwaze, ze mecz bedzie brutalny. Raz derby sa ladne, a raz jest malo goli duzo walki i sporo kartek. Wystarczy sprawdzic jaki ktory sedzia bedzie prowadzil mecz i mozna ladnie zarobic Wink no i czy ja wiem czy Ozil moze zagrac piach. Od poczatku sezonu spisuje sie elegancko i mysle ze na taki mecz zepnie dupe


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 23-12-2013 18:15

Co do Ozila, to zauważ że podczas swojej kariery w Realu umiał zrobić różnicę, z ogórkami grywał dobrze, a podczas ważnych meczy, potrafił zniknąć i tyle go było witać. Dzisiejszy zakład kusi, ale jednak nic na dziś nie obstawiam.


Odp: Typy Xull'a - Xullrae - 24-12-2013 13:29

Wczorajszy mecz, byl nudny jak obieranie ziemniakow. Chelsea miala kilka okazji, Arsenal tez mial kilka okazji, i jak sie skonczylo? Poprzeczja Chelsea i zmarnowanym akcjami Arsenalu, ciesze sie ze nic nie postawilem.
Chcialem postawic, na kartki, ale tak patrzac na to jak moge postawic kartki, to nie bylem pewien ktore jest ktore i darowalem sobie.
Sedzie tez tragiczny, zjadla go presja meczu, nie odgwizdal wiele brutalnych faulow, ktore mogly zmienic oblicze meczu.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 25-12-2013 01:09

Tottenham v West Brom 1 - @1.53

Man City v Liverpool 1 - @1.80

Doubelek
West Ham v Arsenal 2 - @1.61
Chelsea v Swansea 1 - @1.33
@2.15

I w sumie jeszcze trebelek jeden Big Grin

Everton v Sunderland 1 - @1.36
Hull v Man Utd 2 - @1.57
Newcastle v Stoke 1 - @1.73
@3.7

Może i ten trebelek wjedzie Big Grin

Ah no i na większe ryzyko(jakby AKO już takim nie było Tongue) idzie Aston Villa - Crystal Palace 1 - @1.91. - za pośrednim natchnieniem przez @NowyKoleś Tongue)


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 26-12-2013 21:22

Tottenham v West Brom 1 - @1.53
-
Można było się tego spodziewać, ale cóż takie życie.

Man City v Liverpool 1 - @1.80
+

West Ham v Arsenal 2 - @1.61
Chelsea v Swansea 1 - @1.33
@2.15
+

Everton v Sunderland 1 - @1.36
Hull v Man Utd 2 - @1.57
Newcastle v Stoke 1 - @1.73
@3.7
-
Newcastle miażdzy, ManU fartem wygrywa, a dobry Everton nie umie sobie poradzić ze spadkowiczem. :I

Aston Villa - Crystal Palace 1 - @1.91
-
Gol w doliczonym czasie, ah ten pech, ale i tak by wygranej nie było, no cóż trudno.

Jutro będzie lepiej Big Grin dziś niestety minus.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 26-12-2013 23:44

Powoli zaczynam zaznajamiać się z ligą turecką, dlatego zaczynam powoli obstawiać ich ligę.

A że jutro nie gra nic ciekawego, dlatego czas na coś tureckiego.(Osobiście póki co nie polecam obstawiać tych typów, ale wrzucę.)

Genclerbirligi v Besiktas 2DNB - @1.50

Kasimpasa v Akhisar Bld Spor 1 - @1.53

Powodzenia. Big Grin