Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! (/Temat-Marketing-Terminal-pasywny-dochod-na-lata-72221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 24-05-2014 20:34

opinii jest dużo i są rożne. Krytyczne od osób które w tym nie są. Jeżeli ktoś w MT nie jest to nie powinien zabierać głosu czy program jest dobry czy zły.

Ja jestem od lipca 13 roku w tym. Otrzymałem 16 wypłat i dla mnie jest to najlepsze co mnie spotkało w internecie.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Pawel1178 - 24-05-2014 21:49

Ja wierzę że firma ma potencjał rozmawiałem z kilkoma osobami co naprawdę mają dobre kontakty z administracją i zabierają się za inwestycje rzędu kilkunastu k a nie kilkuset złotych, więc wierze w to że to co ja zainwestuje teraz odbiorę w pomnożonej formie Wink


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - sbgorka - 24-05-2014 21:53

Jak mam byc szczery z Wami to powiem tak: wlozylem w ten program, nie za duzo, ale kurcze watek byl fajnie zalozony i prowadzony a robi sie z tego przepychanka!! Kto nie chce, nie ma ochoty, niech nie pisze. Albo ktos poplynie albo zyska, jak z kazda inwestycja. Czas pokaze. Poki co piszmy o otrzymanych wyplatach, sukcesach a nie pier!! Pozdrawiam

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - rafi213 - 24-05-2014 23:05

(24-05-2014 20:34)zeluzg napisał(a):  opinii jest dużo i są rożne. Krytyczne od osób które w tym nie są. Jeżeli ktoś w MT nie jest to nie powinien zabierać głosu czy program jest dobry czy zły.

Ja jestem od lipca 13 roku w tym. Otrzymałem 16 wypłat i dla mnie jest to najlepsze co mnie spotkało w internecie.

Podobnie jest w innych biznesach zawsze najwiecej do powiedzenia mają ci ktorzy w nim nie są. Nie wiem czy to wynika z zazdrosci ze ktoś na czyms zarabia czy poprostu komus brakuje odwagi żeby wejśc do jakiegos binzesu a najłatwiej jest krytykowac i cieszyc sie z czyjeś porażki, poprostu polska mentalność.


Odp: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Xkr - 25-05-2014 00:43

Mentalnosc nie ma nic do tego, ktos kto zainwestowal tam oczywiscie ze bd chwalic program wiec nie widze zwiazku, zazdrosc o grosze? Nope. Just sayin'

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - AresxXx - 25-05-2014 12:34

Czytając te komentarze, aż trudno jest nie mieć wrażenia, że obawiacie się o to, że o może być piramida finansowa. Niestety, ale puste klepanie, że piramidy są w egipcie albo, że nie można się wypowiadać jeżeli się w programie nie jest są śmieszne. Wy jako zwykli userzy, goście z internetu nie macie wglądu do struktury i działania programu. Każdy kto tutaj dołącza powinien mieć świadomość, że w przypadku braku nowych osób dołączających braknie na wypłaty.

Działa 15 lat? Cóż, Zeek Rewards działa 13 lat i potem wyszło, że jest to legalna piramida prosto z US. Banners Broker działał 3 lata i użytkownicy też ślepo go bronili.

Myślenie nie szkodzi, a wręcz pomaga w inwestycjach. Szczególnie w takich programach jak ten.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Pawel1178 - 25-05-2014 13:23

Co chcesz BB działa do dzisiaj Big Grin


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - rafi213 - 25-05-2014 17:59

no i BB po części okazało się piramidą. Teraz próbują to jakoś reanimować w wersji 3.0 ale jak czytam to cos z marnym skutkiem im to idzie. Jeden wniosek robić wpłaty na tyle żeby ewentualna strata nie bolała. Po za tym żadna firma nie powie że coś złego się dzieje , jest to skrzętnie ukrywane do samego końca bo inaczej wszyscy rzucili by się na wypłaty. Nie mówię absolutnie tutaj że coś złego dzieje się w MT, bo jak narazie jestem miło zaskoczony osobiście.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Pawel1178 - 26-05-2014 08:13

Bardzo łatwo to zweryfikować Brak wypłat= czerwona lampka


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - DamianXIX - 26-05-2014 18:50

(26-05-2014 08:13)Pawel1178 napisał(a):  Bardzo łatwo to zweryfikować Brak wypłat= czerwona lampka

Napisałeś to tak jakby z MT miało się coś dziać