Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) (/Temat-Generator-pkt-fancop-Promocja-10-zl-70252)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - patryk006 - 28-06-2013 17:24

Bana ? za co bana w regulaminie nie ma nic o multi kontach, botach Wink
działam na swoim bocie już od dłuuugiego czasu (luty) bana nie mam i punkty lecą , aktualnie w moich łapkach jest ~ 30-35 kont i 5-15% ruchu strony Wink


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - tr0ll - 28-06-2013 18:17

ile można mieć kont na likeplus? można więcej niż 1?
bo na fancop - można mieć więcej niż jedno konto...

pozdr


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - surfer0700 - 28-06-2013 18:27

Wygląda na to że można mieć ile się chce.
Sam mam kilka i żadnego problemu nie ma.


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - separacja - 28-06-2013 18:41

Bolo napisz na PW, bo na bota likeplus sam chętnie się chyba skuszę, zależnie od ceny i czy będzie mi jeszcze potrzebny.
Cóż, jedynym wyjściem jest sprzedawanie takich botów w strefie wtajemniczonych, ew. stworzyć nową grupę, która ma dobrą opinię wśród innych, a transakcje z tymi użytkownikami przebiegały pomyślnie, lecz na takie ogromne forum będzie to raczej za dużo roboty.


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - bolo9797 - 28-06-2013 21:32

Nie bede go nikomu udostepnial.


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - kam100 - 28-06-2013 21:45

Wyłapałem bana za tego bocika.


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - SweetSensi - 29-06-2013 15:10

Również dostałem bana Sad

Korzystałem tylko i wyłącznie z botów, które zakupiłem i używałem tylko w Fancopie, niestety banik poleciał :/


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - tr0ll - 30-06-2013 19:43

słuchajcie taka kolej rzeczy, prędzej, czy później to musiało tak się stać... bany lecą - no cóż...
wielu znam za przysłowiowy koszt drinka w knajpie bolo zaoszczędził bardzo dużo czasu - dzięki botowi... chłopak trochę się na pocił zanim wyszła wersja finalna, więc nie ma co mieć mu za złe, za to że teraz bany lecą...

komuś odblokowali konto? mi wyświetla się że może mi odblokują, coś tam kliknąłem, że się zgadzam i czekam...

wie ktoś czy zakładając z tego samego IP nowe konto, ale takie które będzie działało na innym koncie FB to fancop to wychwyci? nie będzie od razu bana?

na likeplus według regulaminu nie można mieć więcej niż 1 konta - czy Ci którzy mają więcej niż jedno robią z tego samego IP czy kombinują z proxy itd. ?

podzielcie się swoim doświadczeniem :-)

dzięki!


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - bitu92 - 30-06-2013 20:04

(30-06-2013 19:43)tr0ll napisał(a):  słuchajcie taka kolej rzeczy, prędzej, czy później to musiało tak się stać... bany lecą - no cóż...
wielu znam za przysłowiowy koszt drinka w knajpie bolo zaoszczędził bardzo dużo czasu - dzięki botowi... chłopak trochę się na pocił zanim wyszła wersja finalna, więc nie ma co mieć mu za złe, za to że teraz bany lecą...

komuś odblokowali konto? mi wyświetla się że może mi odblokują, coś tam kliknąłem, że się zgadzam i czekam...

wie ktoś czy zakładając z tego samego IP nowe konto, ale takie które będzie działało na innym koncie FB to fancop to wychwyci? nie będzie od razu bana?

na likeplus według regulaminu nie można mieć więcej niż 1 konta - czy Ci którzy mają więcej niż jedno robią z tego samego IP czy kombinują z proxy itd. ?

podzielcie się swoim doświadczeniem :-)

dzięki!

Na fancop możesz mieć multi Wink


RE: Generator pkt fancop!! (Promocja 10 zl!!!!!!) - szczygielek - 30-06-2013 20:23

zapłące 20zł za 1tys. POLSKICH fanów Wink mozecie nabijac przez tego bota Wink) jak ktos chetny to PW Smile