Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 15-01-2013 12:59

Ja także dziś dostałem, co prawda dawno zlecone, a te ostatnio cały czas pending.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 15-01-2013 13:02

pozwolilem sobie na edycje zeby niepotrzebnie nie wprowadzac zamieszania


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 15-01-2013 13:57

Wątpię...
Raczej wysyłają kolejnościowo...ja 2 przelewy na raz dostałem, które zleciłem sekunda po sekundzie. Przez przypadek oczywiście. Jeszcze na początku weekendu.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 15-01-2013 14:40

Wbiły mi wszystkie zaległe Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - munez92 - 15-01-2013 14:41

zaplacili mi z surveywage i jeszcze czekam na surveymad Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 15-01-2013 14:44

mad mi zawsze przychodził z czasem, więc o niego juz nie ma sie co martwić Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 15-01-2013 14:46

również dostałem wszystko z mad Smile nawet tą co zleciłem pól h temu. Dziwnie to robią Big Grin ale ważne że robią


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - munez92 - 15-01-2013 14:51

u mnie nie doszla ale jestem spokojny ze dojdzie Smile tylko ze taski sie teraz nie chca odswiezac ;/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 15-01-2013 15:46

Pięknie wszystko podochodziło. Wink Z wage.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 15-01-2013 15:53

No więc Panowie możemy odetchnąć i oby jak najmniej takich nerwówek Smile
można brać się za zarabianie Big Grin o ile jeszcze oczywiście taski będą się wczytywać bo ciężko z tym czasem