Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szkrot oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: szkrot oszust? (/Temat-szkrot-oszust-161322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: szkrot oszust? - rachman - 07-03-2019 20:25

Oddawaj oddawaj - tylko nie nazywaj tego uczciwością. To Twój zakichany obowiązek po prostu. Co Ty odznake chcesz, że oddajesz - tak tą rzekomą uczciwość podkreślasz? Jaka kurde uczciwość... Uczciwość to jak od początku do końca jest ok, a nie że oszukasz ludzi a jak oddasz to uczciwy. Kpisz sobie już czy jak z tych ludzi?... Uczciwy oszust no bez jaj. Po prostu daruj se te teksty bo naprawdę...

Każdemu noga się może podwinąć ale Ty z premedytacją działasz i nic to z uczciwością nie ma wspólnego. Pooddawaj kasę i lepiej idź z tego forum jak masz krztynę godności bo chyba nie rozumiesz znaczenia słowa które tyle razy użyłeś.... Bosze....


RE: szkrot oszust? - adamcio99922 - 07-03-2019 20:53

Może najwyższy czas, aby wprowadzić bardziej surowe wymagania co do możliwości prowadzenia transakcji za pośrednictwem forum?

Przecież od jakiegoś czasu codziennie wybucha nowa afera Jerk


RE: szkrot oszust? - szkrot - 07-03-2019 21:10

(07-03-2019 20:25)rachman napisał(a):  Oddawaj oddawaj - tylko nie nazywaj tego uczciwością. To Twój zakichany obowiązek po prostu. Co Ty odznake chcesz, że oddajesz - tak tą rzekomą uczciwość podkreślasz? Jaka kurde uczciwość... Uczciwość to jak od początku do końca jest ok, a nie że oszukasz ludzi a jak oddasz to uczciwy. Kpisz sobie już czy jak z tych ludzi?... Uczciwy oszust no bez jaj. Po prostu daruj se te teksty bo naprawdę...

Każdemu noga się może podwinąć ale Ty z premedytacją działasz i nic to z uczciwością nie ma wspólnego. Pooddawaj kasę i lepiej idź z tego forum jak masz krztynę godności bo chyba nie rozumiesz znaczenia słowa które tyle razy użyłeś.... Bosze....


Widzę nie rozumiesz dalej ,oszukałem bo wprowadziłem błąd ,bo miałem miec od,ręki kody a nie miałem , napisałem ze mam od reki ,żeby dostać a splacic później , wiec oszukałem go ale nie miałem zamiaru brać kasy i nie oddać ,kolega polmos powiedzial ze kupi kazda ilość ,wiec mogłem zrobić wałek i zawinąć sie ale brałem tyle ile wiedziałem ze moge splacic ,wiem ze oszustwo bo klient nie wiedzial ze chce na termin ale ze mam od reki ,czyli go oszukałem


RE: szkrot oszust? - rachman - 07-03-2019 22:23

To Ty nie kumasz jednej rzeczy:
"chce być tu pierwszym uczciwym co splacil"
??????
WTF?
Ty nie brałeś pożyczki by ją uczciwie spłacić tylko oszukałeś ludzi i masz oddać po prostu. Słowo uczciwość tu jest nie na miejscu. Nie kumasz znaczenia słowa uczciwość czy słów pożyczka-spłata?
Chopie TY NIE SPŁACASZ TYLKO ODDAJESZ BEZPRAWNIE ZAGRABIONE MIENIE. Kumasz różnicę w ogóle?
Oddaj i tyle. Nie kpij z ludzi pisząc o sobie jak o spłacaczu nosz urwa... bahatyrowicz normalnie. Medal mu dać bo chce oddać cudze.


RE: szkrot oszust? - szkrot - 07-03-2019 22:31

(07-03-2019 22:23)rachman napisał(a):  To Ty nie kumasz jednej rzeczy:
"chce być tu pierwszym uczciwym co splacil"
??????
WTF?
Ty nie brałeś pożyczki by ją uczciwie spłacić tylko oszukałeś ludzi i masz oddać po prostu. Słowo uczciwość tu jest nie na miejscu. Nie kumasz znaczenia słowa uczciwość czy słów pożyczka-spłata?
Chopie TY NIE SPŁACASZ TYLKO ODDAJESZ BEZPRAWNIE ZAGRABIONE MIENIE. Kumasz różnicę w ogóle?
Oddaj i tyle. Nie kpij z ludzi pisząc o sobie jak o spłacaczu nosz urwa... bahatyrowicz normalnie. Medal mu dać bo chce oddać cudze.


Pierwszym ,w sensie ze mam obowiązek i splace ,bardziej mi chodziło ,ze są jeszcze ludzie na tym świecie co błędy naprawiają swoje i proszą o szanse i czas ,o to mi chodziło ,ze nie jestem jak inni co juz tu nie splacili ja nie chce oznaki ale mi tu chodziło o to ze ktoś oszuka i zwieje zle ,ktoś oszuka i chce splacic tez,zle ,bo wielu bez dania,mi szansy juz,pisało ze nie splace i po kasie

Napisałem uczciwym pierwszym ,bo inni obiecywali ze,splaca a,po raz kolejny oszukukali ,wiec ja splacam wiec kolejny raz nie oszukałem


RE: szkrot oszust? - Captain - 07-03-2019 23:17

Temat ma 11 stron, dajcie już temu spokój. Jak spłaca to jest w porządku. Co się stało to się nie odstanie, więc dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu.
Jest oszustem, ale jeśli spłaci to przynajmniej uniknie problemów, a czynu który zrobił już przecież nie cofnie, może jedynie na przyszłość być lepszy i więcej nie robić takich rzeczy.


RE: szkrot oszust? - rachman - 08-03-2019 01:07

Bądźmy poważni - nazywajmy rzeczy po imieniu, od siebie o to proszę bo potem wchodzi nowy czyta część i widzi że na ZC oszustwo to uczciwa pożyczka... którą wystarczy uczciwie "spłacić"...
Jakie dobrze co? Dobrze że oddaje? Dobrze byłoby jakby nie oszukał z premedytacją. Skoro stało się to bierze się na klatę, oddaje a nie pisze pierdoły o uczciwości oszusta ...
Jak się czyta takie przekłamania to się człowiek zaczyna zastanawiać na ile można sobie pozwolić na tym forum - więc komentujemy.
Jego lepszość może bym zauważył ale póki co to widać nie poprawę - oddać ponoć miał zamiar od początku - tylko nakładanie woalki jakie uczciwe jest...

"Napisałem uczciwym pierwszym ,bo inni obiecywali ze,splaca a,po raz kolejny oszukukali "
Oszukali raz potem drugi. Natomiast Ty oszukałeś raz - a samo oddanie cudzego mienia to nie uczciwość TYLKO NAPRAWA SZKODY.

P.S.
Nikt nie pisze że źle że oddajesz. Pokaż gdzie ktoś tak napisał. Przestań mieszać człowieku pojęcia po prostu i spłacaj a nikt czasu nie będzie tracił na bezczela...


RE: szkrot oszust? - Polmos - 18-03-2019 05:47

Szkrot spłacił cały dług wobec mojej osoby


RE: szkrot oszust? - adam12344 - 18-03-2019 19:05

Wobec mnie też dzisiaj rano spłacił wszystko.


RE: szkrot oszust? - szkrot - 18-03-2019 19:12

Wszyscy spłaceni