Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. (/Temat-Dziewczyna-mnie-rzucila-bo-jestem-biedny-teraz-zarobie-miliony-123824)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 18-01-2016 16:30

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na dzisiejszy webinar, na którym się wszystkiego dowiedzie. Start godzina 20 Smile Serdecznie zapraszam.


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 19-01-2016 23:56

Podsumowanie dzień 68.



www.mypayings.com:
Zainwestowane: +0$ (ogółem 50$)
Zarobione: +0 $ (ogółem 1677,6 $)
Wypłacone: +0$ (ogółem 208,04 $)

Przekazane poleconym: +0 $ (347,8 $ ogółem) aktualnie wyższe od moich osobistych wypłat Big Grin
Inwestycja w reklamy: +0$ (ogółem 65$)

Zawieszone, wszyscy już z niecierpliwością czekają na jutrzejszy dzień, prawdopodobnie wszystko ma się wyjaśnić Smile


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 20-01-2016 12:08

Najświeższe informację!

Cześć, mamy już nieoficjalne informację od PP, że zostało wszystko zatwierdzone, teraz tylko czekać na wiadomość od admina MPA Smile



RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 20-01-2016 23:17

[align=center]Podsumowanie dzień 69.

www.mypayings.com:
Zainwestowane: +0$ (ogółem 50$)
Zarobione: +0 $ (ogółem 1677,6 $)
Wypłacone: +0$ (ogółem 208,04 $)

Przekazane poleconym: +0 $ (347,8 $ ogółem) aktualnie wyższe od moich osobistych wypłat Big Grin
Inwestycja w reklamy: +0$ (ogółem 65$)

Wyszła informacja że PP odblokował środki admina na koncie, teraz czekamy na oficjalne informację od właściciela strony.


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 21-01-2016 23:16

Podsumowanie dzień 70.

www.mypayings.com:
Zainwestowane: +0$ (ogółem 50$)
Zarobione: +0 $ (ogółem 1677,6 $)
Wypłacone: +0$ (ogółem 208,04 $)

Przekazane poleconym: +0 $ (347,8 $ ogółem) aktualnie wyższe od moich osobistych wypłat Big Grin
Inwestycja w reklamy: +0$ (ogółem 65$)

Jeszcze parę zmian i powinno niebawem wszystko ruszyć


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - Czaq - 22-01-2016 07:39

Co studiujesz? Pozdrawiam


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - Krechaman - 22-01-2016 07:59

Opiszesz jak działa ta strona do pozycjonowania i jak to jest z tymi trzema darmowymi miesiacami?


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 22-01-2016 15:58

Krechman, rejestrujesz się tam, podajesz stronę która chcesz wypozycjonować /wypromować i pod jakie słowa, program Ci wycenia koszt tego a potem trafiasz do top google Smile

Co do 3 miesięcy, podpisujesz umowę na rok, a pierwsze 3 miesiące masz gratis (jeżeli Ci się nie spodoba możesz zrezygnować, czyli nie ponosisz kosztów). Dlaczego? Ponieważ pierwsze wyraźne wyniki pojawiają się po upływie miesiąca, dwóch Smile


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - Krechaman - 22-01-2016 17:07

Czyli mogę te 3 miesiące bezpiecznie wykorzystać? Nie mam teraz kasy na pozycjonowanie. Można pozycjonować +18?


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 22-01-2016 23:11

Najpierw trzeba podpisać umowę, jeżeli nie będziesz zadowolony z wyników to można zrezygnować w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Przez pierwsze 3 miesiące i tak nie są naliczane opłaty.