Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy (/Temat-Traffic-Monsoon-PLS-Udimi-Dziennik-Pracy-115803)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 12-09-2015 15:04

No i jest! Przekroczone 700$ to jest 2590 ZŁ OBROTU !! Jestem bardzo zadowolony Smile Obecnie tworze stronę, gdzie zbieram wszystkie przydatne informacje dotyczące Traffic Monsoon i nie tylko. Mam nadzieję, że szybko to skończę i będę się mógł z wami pochwalić efektami . Chcę współpracować z osobami, które są otwarte na nowe możliwości, potrafią obsługiwać komputer na poziomie podstawowym, potrafią zaangażować się w to co robią oraz wiedzą ile chcą zarabiać. Jeżeli spełniasz te warunki mogę Cie poprowadzić i od A-Z pomóc ze wszystkim. Jeżeli nie, najpierw posiądź te zdolności Smile Pozdrawiam i ŻYCZĘ WAM SAMYCH SUKCESÓW Smile

[Obrazek: 2vl9oog.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - czarnykarol - 12-09-2015 16:51

Gratulacje! Czekam z niecierpliwością na taką kasę u siebie Wink


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - nafri - 12-09-2015 17:58

@vexxon
Załóż swój dziennik i tam pokaż jakie pieniądze wypłacasz ze swojego biznesu...
Poniżej dla takich niedowiarków jak Ty screen moich wypłat w sierpniuTongue

[Obrazek: screenshot_2015_09_05.png]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 12-09-2015 20:59

@nafri gratulacje ! Długo czekałeś, aż doszedłeś do takich zarobków?


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 16-09-2015 14:47

Wybaczcie mi nieobecność - byłem poza domem, nie miałem za bardzo jak. Na szczęście już wróciłem i działamy. Od ostatniego posta +43,17$.

[Obrazek: zwz21f.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 19-09-2015 19:34

+34,59$
Kto chce zarobić od 200 zł w górę bez żadnej inwestycji i bez większego wysiłku - piszcie na PRIV. Wcześniej jakoś w to nie wierzyłem, dlatego nie przyłożyłem się specjalnie, dzisiaj wchodzę na konto a tam 130 zł. Miło mnie to zaskoczyło i postanowiłem zacząć działać - zawsze to jakaś dodatkowa kasa Smile Chcę współpracować z osobami, które: są otwarte na nowe możliwości, potrafią zaangażować się w to co robią i wiedzą ile chcą zarobić. Jeżeli nie spełniasz tych wymagań, nie pisz, ja na prawdę nie potrzebuję ludzi, którzy będą mi pisać że to NIE DZIAŁA, OSZUSTFO ITP Tongue Działa, sam sprawdziłem, nie polecam czegoś co nie działa, więc jeśli chcesz zarobić daj znać !

[Obrazek: 357g0ub.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 20-09-2015 19:27

Od wczoraj: +11,86$.
Ten tydzień dużo się obijałem, nie miałem mocy w ogóle do życia, ale na szczęście już mi przeszła DEPRECHA, dlatego ruszam z kopyta. A wam jak minął tydzień?

[Obrazek: 30ji3jn.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - saq714 - 20-09-2015 19:39

Dlaczego miales depresję skoro odkryles magiczny sposób na zarobienie kasy bez wkładu własnego?


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 20-09-2015 19:43

Nie wiem, czasami tak mam, że wszystkiego mi się odechciewa i najchętniej rzuciłbym wszystko w piździec, ale potem następuje moment zwrotny i cała ta energia skumulowana WYBUCHA. O "Magicznym" sposobie wiedziałem juz wcześniej, ale dopiero przedwczoraj przyszły mi pieniądze i postanowiłem o nim napisać Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 21-09-2015 15:51

No i pękło 800$. To co ja udostępniam to tylko zarys możliwości. Tu nie ma limitów, możesz zarabiać 1$ dziennie, a możesz zarabiać i 5000$ dziennie. Wszystko jest możliwe, ale nie wystarczy tylko CHCIEĆ. Trzeba COŚ zrobić. Jeżeli jesteś osobą, która wie czego chce, jest otwarta na nowe możliwości i potrafi obsługiwać komputer na poziomie podstawowym, oraz wie ile chce zarabiać - skontaktuj się ze mną. Nie jesteś taką osobą? Nie przejmuj się tym postem Smile

[Obrazek: dmw4df.jpg]