Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! (/Temat-Sprzedam-Facebook-Viral-Script-10-layoutow-Nie-potrzeba-Apki-113382)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - tribler - 05-05-2015 21:52

@[FreeZzz] Masz swoją Viralkę Big Grin Ja mam swoją Big Grin
Ale i tak każdy na nas zarabia... Kupują od nas i sprzedają Taniej.

Witamy w Cebulandii Smile


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - magneto - 06-05-2015 08:51

nie działa w firefoxie.


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - nadobnik02 - 06-05-2015 20:32

Poproszę demo na pw .


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - antyk - 07-05-2015 19:50

Autorze, poprosze o demko na pw


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - broofie - 07-05-2015 21:16

(05-05-2015 21:52)tribler napisał(a):  @[FreeZzz] Masz swoją Viralkę Big Grin Ja mam swoją Big Grin
Ale i tak każdy na nas zarabia... Kupują od nas i sprzedają Taniej.

Witamy w Cebulandii Smile
Powiedzial ten co sciagnal darmowy skrypt z forum i teraz go sprzedaje facepalm


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - Nicramo - 07-05-2015 21:59

Wysłałem pieniądze 5 maja do dziś nie otrzymałem virala.

EDIT: Autor zaliczył małego faila i mam viralkę Big Grin


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - Doom - 09-05-2015 10:40

Aktualne?


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - Nicramo - 10-05-2015 20:01

Nie polecam wysłałem pieniądze na wskazane imię i nazwisko , numer bankowy i do DZIŚ nie mam viralki, dla mnie to złodziej nie polecam!!!

EDIT: Autor zaliczył małego faila i mam viralkę Big Grin


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - Paździoch - 11-05-2015 22:16

Viralka o dupe roztrzaś. W dodatku autora nie można się doprosić o pomoc.Panie kolego poproszę o zwrot kasy.

@[tribler]


RE: Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! - tribler - 12-05-2015 06:34

(10-05-2015 20:01)Nicramo napisał(a):  Nie polecam wysłałem pieniądze na wskazane imię i nazwisko , numer bankowy i do DZIŚ nie mam viralki, dla mnie to złodziej nie polecam!!!

Przepraszam Cię, pamiętam że kupiłeś Viral i czekałem na przelew.
Przelew doszedł! Tylko ja usunąłem wszystkie wiadomości z konta bo miałem 100% skrzynki zapełnionej Big Grin Nie pamiętałem twojego nicku i tyle Smile Mogłeś napisać szybko do mnie.

Viralka została wysłana Smile W razie kłopotów z chęcią pomogę Smile



(11-05-2015 22:16)Paździoch napisał(a):  Viralka o dupe roztrzaś. W dodatku autora nie można się doprosić o pomoc.Panie kolego poproszę o zwrot kasy.

@[tribler]

1.Pomoc jest zawsze udzielana przeze mnie Smile Pomagam wszystkim którzy zakupili u mnie Viralkę.
2.Nie pamiętam Cię żebyś kupował viralkę Big Grin Ale jeżeli tak to przepraszam Smile Przez ten tydzień miałem 4 razy 100% zapełnionej skrzynki. Usuwałem wszystko więc mogę Cię nie kojarzyć Smile
Napisz do mnie i opisz problem chętnie pomogę Smile