Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - etner - 14-09-2019 20:03

skąd takie info czerpiesz?

z tego, co widać, jest misz-masz: jednym nalicza kredyty normalnie, innym nie (u mnie kredyty idą normalnie
do zarobku).
ten misz-masz sugeruje, że to kłopoty stricte techniczne.

domniemam, że przez wgląd na to (i być może inne aspekty) właściciel na razie wstrzymuje się z puszczaniem
streamów.

poza tym, na beer komuś support odpowiedział, że wczorajsza awaria dotyczyła ataków DDOS.
strona powróciła, co nie oznacza, że ataki ustały, tym bardziej, że test na DDOS, wciąż na stronie
chodzi.

ciekawa sytuacja jest taka, że z twitchfollows było podobnie. najpierw były DDOS, co trwało relatywnie
dłuższy czas, przez co (zapewne) właściciel utracił płynność finansową i się zawaliło.
tym bardziej, iż pod koniec było już widać, iż popyt jest większy od podaży.

należałoby mieć nadzieję, że administracja ów serwisu będzie konstruktywniejsza w krytycznej
sytuacji.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DEMON44 - 15-09-2019 01:15

Niech wracają bo do tej pory jechałem na 3 kontach tylko... A widzę że trzeba jechać na 10 bo widmo upadku się kreuje.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 15-09-2019 07:50

(15-09-2019 01:15)DEMON44 napisał(a):  Niech wracają bo do tej pory jechałem na 3 kontach tylko... A widzę że trzeba jechać na 10 bo widmo upadku się kreuje.

no widzisz, a na forum nawet na jednym koncie daleko nie zajechałeś impreza

Z tego co piszecie ,to na tej wczesniejszej stronie z tymi atakami bylo podobnie?echh bida


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 15-09-2019 09:25

ale tutaj admin wydawał się serio ogarnięty, zawsze odpisywał na czas itp, nawet w ostatni poniedziałek wypłacałem ponad 70$ (bo tak zbierałem a jeszcze tydzień itd) i we wtorek (po kilkunastu godzinach) wypłata bez problemu, więc jakby sam chciał się zwijać to raczej nie wypłacałby takiej kwoty 2dni "przed" tym co się stało. Może jakieś większe problemy techniczne i nie ogarnął do końca albo czas nie pozwala, strona była mega spoko, nigdy problemów z wypłatami itp nie było, swoją drogą dobrze że nie wstrzymałem się o jeszcze tydzień z wypłatą, bo 20$ a 70$ to jednak jest różnica Big Grin miejmy nadzieję, że stanie to jeszcze na nogi bo serwis mega Wink


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 15-09-2019 09:55

damianq też mam taka nadzieje,dokładnie ja ostatnią wypłatę miałem w czwartek ,czyli dzień przed czarnym piątkiem,raczej by nie wypłacali gdyby to była kombinacja z ich strony,
chodzi tylko o to aby własnie była komunikacja od nich ,aby to wszystko mogło się utrzymać,póki co streamerzy nic nie wiedzą i oglądający także smutny......


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 15-09-2019 10:11

(15-09-2019 09:55)lidero napisał(a):  damianq też mam taka nadzieje,dokładnie ja ostatnią wypłatę miałem w czwartek ,czyli dzień przed czarnym piątkiem,raczej by nie wypłacali gdyby to była kombinacja z ich strony,
chodzi tylko o to aby własnie była komunikacja od nich ,aby to wszystko mogło się utrzymać,póki co streamerzy nic nie wiedzą i oglądający także smutny......

Niestety w przypadku twitchfollows było podobnie wypłacili wszystkim ( prawdopodobnie) i padlo w następnych dniach. Tutaj może być podobnie ale nie musi Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 15-09-2019 10:41

A Tom nikomu nie odpisał (o ile ktoś z Was pytał?) mają niby fanpage >> https://www.facebook.com/thetwitchfollowers/ który w miarę na bieżąco uaktualnia info o nowych streamerach itp, ale żadnego info o problemach jeszcze nie dodałWink


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 15-09-2019 10:51

W komentarzu poinformował -->
[Obrazek: tf.png]


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 15-09-2019 11:04

A na twitterze konto zawieszone :]

P.S. Coś już ruszyło możecie ciułać Wink


RE: Twitchfollowers - PŁACI - zabada1990 - 16-09-2019 07:14

Juz śmiga na powitanie 50x 10