Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 15:06

(02-11-2012 14:57)buch napisał(a):  planowane otwarcie mojej dzialalnosci jest na dzien 4-5 listopada takze jak beda jeszcze miejsca w Waszej grupie to napewno sie dogadamy
jezeli wierzyc graczom ktorzy na forum wypisali swoje dzialalnosci na jakim regionie dzialaja to potrzebuje tylko czasu na przeprowadzke

firmę możesz założyć w miejscu gdzie jesteś, otwierasz tylko oddziały a po przeprowadzce główny oddział zmieni się z np teraz jesteś w łódzckim na małopolski
na tym to polega i tak wygląda Smile a oddziały pozostaną nie zmienne tylko w łódzkim z siedziby głównej po przeprowadzce zmieni ci się na oddział Smile
oczywiście miejsc w grupie na razie nie brak także nie widzę problemu Smile grupa maxymalnie będzie liczyła 10 osób bo w przypadku większej ilośći każdy by wtedy dłużej czekał na pracę wszystkich osób z grupy u siebie także liczebność też za duża przez te ważne kwestie być nie może


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - FeCra - 02-11-2012 15:52

tomazzi zarejestrowałem sie z twojego refa i mam kilka pytań:
1. Gdy biorę "Rynek towarów" a potem "jedzienie" to kupuje jedzenie które daje mi wiecej energi czy to są akcje/udziały?
2. Co daje nam większą inteligencje?
3. Kiedy możemy iść na 1 spotkanie i kogo wybrać?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 15:57

(02-11-2012 15:52)FeCra napisał(a):  tomazzi zarejestrowałem sie z twojego refa i mam kilka pytań:
1. Gdy biorę "Rynek towarów" a potem "jedzienie" to kupuje jedzenie które daje mi wiecej energi czy to są akcje/udziały?
2. Co daje nam większą inteligencje?
3. Kiedy możemy iść na 1 spotkanie i kogo wybrać?

dzięki za rej
1 jak kupisz kanapkę zwiększa ona twoją energię i wpływ, możesz jeść co 6 h najlepsza do tego jest lodówka zapełniona jedzeniem bo automatycznie aktywuje kanapkę co 6 h
raz na 24 h możesz wypić wino które daje to samo co kanapka
energię i wpływ zwiększa ci dom wynajęty lub swój
również garnitur zwiększa energię i wpływ
2 inteligencję zwiększasz mając aktówkę i tv, czytając gazetę
3 na spotkania możesz iść jak nie pracujesz, dziennie możesz odbyć 20 spotkań


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - FeCra - 02-11-2012 16:10

nie dostałem pełnej odpowiedzi na 3 pytanie.
Kogo wybrać na spotkanie?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 16:23

(02-11-2012 16:10)FeCra napisał(a):  nie dostałem pełnej odpowiedzi na 3 pytanie.
Kogo wybrać na spotkanie?

możesz wybrać z tych osób które masz dostępne w dziale spotkania na liście
nie widać kto ma jakie statystyki więc spotkanie możesz wygrać, a możesz przegrać tego nigdy nie wiadomo


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - FeCra - 02-11-2012 16:27

ok a tak około za ile będę miał 1 wypłatę(20euro)?
3 miesiące?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 16:29

(02-11-2012 16:27)FeCra napisał(a):  ok a tak około za ile będę miał 1 wypłatę(20euro)?
3 miesiące?

nie ma szablonu, że każdy zarabia tyle a tyle w tyle a w tyle
wszystko jest indywidualnie na każdego koncie
rosną statystyki to rosną zarobki


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 22:18

Umcyk informuję cię, że jeśli do 24 dnia dzisiejszego nie podejmiesz pracy u kleomens (francuz6) to zostajesz wykluczony z grupy bez prawa powrotu
sam zadeklarowałeś chęć udziału a tutaj odstawiasz takie numery
po 24 poinformuję u kogo pracujemy w dniu jutrzejszym wszyscy z grupy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 02-11-2012 22:23

Mam jakiś błąd, nie pracowałem dzisiaj a pokazuje jakbym był już w pracy.
[Obrazek: ddxa.jpg]
Napisałem już do francuza, że wyślę do admina informację dotyczącą tego błędu i mogę u niego popracować w dniu gdy wy będziecie pracować u mnie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 22:33

okej wojakk to już kwestia dogadania się pomiędzy wami, ale dzięki za informację Smile
myślę, że kleomens nie będzie miał nic przeciwko takiej zmianie Smile