Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 28-07-2014 15:21

Dzisiejsze naliczenie obiadowe bardzo smaczne Big Grin Czysta przyjemność klikać reklamy po 20$ Smile

[Obrazek: HFL0DSY.png]


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Kaemten - 29-07-2014 22:47

Gdzie można sprawdzić te naliczanie ?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 30-07-2014 09:05

Wejdź w zakładkę 'Latest News' i tam klikasz 'View daily news' i tam Cie przekierowuje na forum MTV.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 31-07-2014 17:35

Zmiany w PV. Zostały usunięte kamienie milowe, czyli BAP, które otrzymywaliśmy za wykonanie zadań. Przez to PV rozdawało zbyt dużo darmowych BAP. I druga rzecz teraz dziennie będziemy dostawać 8 reklam aktywacyjnych po 25 BAP, czyli 200 BAP, a opłata dzienna będzie 100 BAP. Czyli będziemy codziennie 100 BAP do przodu. Nowi użytkownicy będą dostawać 16 * 25 Reklam BAP każdego dnia, aż do wyklikania 100 takich reklam.

Zmiany w dłuższej perspektywie programu na pewno na plus i przyczyniają się do stabilizacji programu i jego długiego funkcjonowania Smile A kamienie milowe mają prawdopodobnie powrócić pod koniec roku w zaktualizowanej formule.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - bizoniusz1975 - 31-07-2014 21:36

dziala ten program jeszcze? chetnie wejde z Twojego linku tylko chialbym najpierw pogadac na skypie,znajdz mnie : bizoniusz19751


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - znanonim - 01-08-2014 01:20

(28-07-2014 15:21)Punter napisał(a):  Dzisiejsze naliczenie obiadowe bardzo smaczne Big Grin Czysta przyjemność klikać reklamy po 20$ Smile

[Obrazek: HFL0DSY.png]

Jak rozumieć to naliczenie? Bo mam problem z interpretacją Tongue
Ostatnia rubryczka, to informacja ile dolarów zarobili danego dnia użytkownicy z danej BAP grupy? Czy się mylę?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - UmCyK - 01-08-2014 07:34

To jest popołudniowe naliczenie, bez recyklingu i tych rannych oraz wieczornych reklam.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - znanonim - 01-08-2014 10:14

(01-08-2014 07:34)UmCyK napisał(a):  To jest popołudniowe naliczenie, bez recyklingu i tych rannych oraz wieczornych reklam.

W takim razie, można z jakichś danych oszacować tak +/- ile się zarabia na dobę w danej grupie, czy jednak niekoniecznie?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 01-08-2014 12:50

@bizoniusz1975, tak program działa b.dobrze i można śmiało wchodzić Smile

@znanonim, w tabelce masz naliczenia popołudniowe i one są szczegółowo podawane do informacji codziennie. I wiesz ile, kto w jakiej grupie zarabia. Natomiast naliczenia dziennie ogólnie każdy użytkownik może mieć różne, bo np. dochodzą do tego poranne naliczenia, które w szczególności dają nam 1% przez 10 dni naszej wykupionej wczesnej kampanii reklamowej. Czyli każdy user różne wielkości reklam wykupuje i naliczenie dzienne już nie są jednakowe dla każdego Smile Do tego recykling, który jest różnie rozsyłany. Najważniejsze IMO to jest główne naliczenie, które mamy szczegółowo podane.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - vertmar - 05-08-2014 11:05

działa Wam może teraz strona? ja od samego rana mam z nią problem :< a chciałem rozpocząć zarabianie :<