Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera (/Temat-Zarabiaj-z-Easysub-bez-wkladu-wlasnego-od-zera-78069)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - pleszczo - 16-10-2013 11:25

Pewnie dostanę ostrzeżenie za ten wpis, a może nawet bana, ale nie mogę się powstrzymać Lol

Kupujecie poradnik z niszami sprzedawany bez limitu - gratulacje rozumu

Autor sprzedaje w cenie od 30 do 15 zł w zależności jak mu się podoba Jerk

Myślicie, że autor sprzeda wam w takiej cenie naprawdę dochodowe nisze? Sprzedaje takie, które już ludzie znają, albo nie dają naprawdę dobrych zysków.

Płacicie 30 zł za to że ktoś wam pokaże kilka linków i każe spamować 5 godzin dziennie, milionerzy z easysuba Jerk


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - matek697 - 16-10-2013 11:32

Fakt nie jestem zbyt zadowolony z tych "niszy" jedynie poradnik o fanpage daje rade


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - MrGrafi2K - 16-10-2013 11:33

Teraz to ja wiem, jak kupiłem ten poradnik... A jeszcze w takiej ilości po mnie było sprzedane jeszcze z drugie tyle sztuk ..


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Zły_Szeląg - 16-10-2013 11:34

Apropos poradnika o fanpage ciekawe czy autor nie czerpał z moich, bo o ile pamiętam to kupował Smile


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - koniec - 16-10-2013 14:11

Ludzie, jesteście normalni? Wink Życie to nie tylko internet, są inne sprawy. Masz problem? Pisz gg, doradzam każdemu ale jak ktos (jak grafik czy jak on tam miał) co 5 minut nawala o nową rzecz z pretensjami? Od teraz bede uważał z kim współpracuje- niektórzy już zarobili sporo, ale jak ktoś jest na tyle nie inteligenty by mysleć, że bez jakiej kolwiek pracy zyska, to sorry. Dzisiaj nowe niszki INDYWIDUALNE. Szeląg, nie - nie interesuje mnie Twój poradnik, mam większą wiedze zapewne niż tam napisałeś.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - redock - 16-10-2013 14:18

Jeżeli nie macie ochoty spamować po kilka h to nie liczcie na zarobek, taki jest easysub. A poradnik się przydał bardzo, strony w nim podane to tylko przyklady. Wypada chyba samemu poszukac podobnych, nikt wam niczego na tacy nie poda, w zadnym poradniku. Ja jestem bardzo zadowolony.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - MrGrafi2K - 16-10-2013 14:19

(16-10-2013 14:11)koniec napisał(a):  Ludzie, jesteście normalni? Wink Życie to nie tylko internet, są inne sprawy. Masz problem? Pisz gg, doradzam każdemu ale jak ktos (jak grafik czy jak on tam miał) co 5 minut nawala o nową rzecz z pretensjami? Od teraz bede uważał z kim współpracuje- niektórzy już zarobili sporo, ale jak ktoś jest na tyle nie inteligenty by mysleć, że bez jakiej kolwiek pracy zyska, to sorry. Dzisiaj nowe niszki INDYWIDUALNE. Szeląg, nie - nie interesuje mnie Twój poradnik, mam większą wiedze zapewne niż tam napisałeś.

No co ja, sam zrobiłeś temat, to każdy może podzielić się opinią co myśli na dany temat, nie sądzisz ??


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - koniec - 16-10-2013 14:21

Tak, ja tylko odpowiadam Wink Np. Redock ma sporo $$ z moich nisz, bo zamiast narzekać - pracuje Wink


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - dragon23 - 16-10-2013 14:44

Wczoraj zakupiłem poradnik kiedy on będzie wysłany? pytam tutaj bo na maila nie odpisujesz a widzę ze na forum się udzielasz


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - koniec - 16-10-2013 15:03

Mail wysłany.

____

Cytat:Pewnie dostanę ostrzeżenie za ten wpis, a może nawet bana, ale nie mogę się powstrzymać Lol

Od tego jest forum, żeby pisać więc nie wiem za co miałbyś dostać bana Smile

Cytat:Kupujecie poradnik z niszami sprzedawany bez limitu - gratulacje rozumu

Dla Twojej wiedzy: właśnie dzisiaj opracowywane są nisze indywidualne dla każdego Smile

Cytat:Autor sprzedaje w cenie od 30 do 15 zł w zależności jak mu się podoba Jerk

15pln to był bonus, poza tym podałeś nie aktualne ceny.

Cytat:Myślicie, że autor sprzeda wam w takiej cenie naprawdę dochodowe nisze? Sprzedaje takie, które już ludzie znają, albo nie dają naprawdę dobrych zysków.

Ciężko sie myśli, co? Pogłówkuj dobrze. Skoro jest wiele nisz, i każdy zarobi sobie na nich i ja dostane swój profit za przekazanie wiedzy bez pracy - na plus wychodze i ja i kupujący Wink

Pozdrawiam, wszystkowiedzący. Mam zadowolonych klientów i licze na współprace z nimi.