Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] KisuShite dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA] KisuShite dziennik (/Temat-PPA-KisuShite-dziennik-77394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 14-04-2014 10:53

(13-04-2014 22:07)patryk0407 napisał(a):  Wiem od kogo kupiłaś bloga Big Grin powodzenia z nim Smile

Cel jest do osiągnięcia, 1x Francja by się przydała Smile Ja dobijam do wypłaty na CPAGrip i wychodzę z niego bo mam słabszą konwencję niż na polskich hostach Smile
Powodzenia przy pracy Smile

Twój post dał mi sporo do myślenia. Podzieliłam miesięczną liczbę wyświetleń przez ilość leadów i wyszło mi ok. 2% - czyli w zasadzie mniej niż miałam na FC. Może i ja powinnam zastanowić się nad zmianą serwisu...


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 14-04-2014 15:26

DZIENNIK PPA - RoaringCash


Na okres próbny (dwóch tygodni) postanowiłam przenieść się na RoaringCash. Jeśli w tym czasie konwersja będzie lepsza od tej na CPAGrip zostanę u nich na dłużej Wink Jeśli nie - wracam z podkulonym ogonem Tongue
Mam już dostęp do kupionej domeny. Teraz czekam na zatwierdzenie jej przez hosting. W tym czasie zrobiłam mojej "starej" stronie 5 nowych hacków/postów/filmików. Myślałam o robieniu tych samych hacków z różnymi znakami wodnymi + filmiki - też "różne" - na "drugą" stronę. Oczywiście posty unikalne na każdą. Jeśli dobrze pójdzie to na mało popularne nisze będę sama sobie robiła konkurencje Idea

Powoli muszę zacząć pracować na przód - tak, żebym w czerwcu z czystym sumieniem mogła jechać na praktyki Smile

$58.87 + 0,45$/200$


Na dobry początek wpadło 0,45$ na RoaringCash z Kanady.


RE: [PPA] KisuShite dziennik - Klin - 14-04-2014 18:39

Powodzenia życzę. Jakie praktyki o ile można wiedzieć ? Ja mam cały maj praktyki


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 14-04-2014 21:33

(14-04-2014 18:39)Klin napisał(a):  Powodzenia życzę. Jakie praktyki o ile można wiedzieć ? Ja mam cały maj praktyki

Technik informatyk Big Grin
Dobre 100km od domu w jakimś dużym serwisie. Mieszkanie w internacie. A jak wiadomo dostęp do internetu może albo być albo nie być.
Już widzę te parzenie kawy dla całegooo personelu Huh


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 23-04-2014 17:26

DZIENNIK PPA - Powrót na CPAGrip

Po kilku dni testowania RoaringCash wróciłam z podkulonym ogonem na CPAGrip. Mimo niskiej konwersji i niewysokich zarobków na cpagrip nadal są większe od tych na RoaringCash. Zdemotywowały mnie pobrania z USA za 40 czy 60 centów... Statystyki wyświetlenia/kliki z obydwóch serwisów są podobne. RC statystyki

Moja pierwotna strona kwitnie. W najbliższym czasie będę musiała wykupić większy pakiet na hitsteps, bo podstawowy okazał się za mały. Ilość UU znowu podskoczyła i teraz wynosi około 500-550 dziennie, cały ruch z wyszukiwarek.

Moja "nowa" strona... stoi. Działa i wygląda. Zdobiłam jej już trochę fanów i dzisiaj porobiłam kilka postów (do publikacji). Powoli do przodu Wink


94.46$+17$+11.08$/200$


Jak widać zarobki nie są wcale zadowalające. Sumując te z FC, RC i cpagrip wychodzi nieco ponad 120$... Mam nadzieję, że to tylko kwestia gorszych kilku dni i szybko się odkuję. Do celu jeszcze daleko, ale kto wie...


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 08-05-2014 19:03

Dziennik PPA (i PPI) - więcej pieniędzy Huh


Miesiąc zamknęłam z kwotą $139.25 na CPAGRIP + 17$ RoaringCash + 13,40$ FireCash co daje około 170$. Pracowałam regularnie i jestem z siebie zadowolona chociaż nie osiągnęłam zamierzonego celu. Nie potrafiłam sobie poradzić z ogromnym traffic'iem z Niemiec dlatego wyszło jak wyszło mimo sporych wzrostów.

Maj zaczął się NIESAMOWICIE dobrze. Czas spędzałam z drugą połówką i jedyne co robiłam to publikacja wcześniej przygotowanych postów. Jak wielkie było moje zaskoczenie, kiedy okazało się, że mam olbrzymi ruch na "pewną" niszę. Jestem na niej na pierwszej pozycji w google (na nisza hack, nisza cheat i kilka podobnych) od dłuższego czasu, a nagle stała się całkiem popularna Big Grin Z pomocą nagrałam nowy filmik - z głosem, a przeglądając konkurencyjne forum wpadłam na pomysł jak poradzić sobie w końcu z Niemieckim traffic'iem ! Idea Wykorzystuje do tego celu PPI. Tym sposobem w nieco ponad 24 godziny zarobiłam już 25.65$ (na jednej niszy w PPI) - nie licząc oczywiście PPA.

Nie mam pojęcia jaki cel ustanowić na maj, ale jeśli dobra passa się nie skończy będzie lepiej niż dobrze Lol Na razie niech będzie to 250$.

92$/250$

Jeśli macie duży ruch na blogu, ale dość niską konwersję wydaje mi się, że warto chociaż jeden mirror ustawić pod PPI. Do tego filmik jak ściągacie swojego hacka i będzie pięknie Big Grin

[Obrazek: SEO_POWER.jpg][Obrazek: PPI.jpg][Obrazek: CPAGRIP.jpg]


RE: [PPA] KisuShite dziennik - BabyBuns - 08-05-2014 19:27

wow, gratki


RE: [PPA] KisuShite dziennik - Clovere - 08-05-2014 20:19

Powodzenia, zapraszam też do mnie, ja na subach (firesub):

http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-pracy-na-subach-clovere-90596


RE: [PPA] KisuShite dziennik - ErgePL - 08-05-2014 21:29

Dobra nisza. 2


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 10-05-2014 19:00

DZIENNIK PPA/PPI - Dobra passa trwa


Od ostatniego postu nie zrobiłam zbyt wiele. Mam olbrzymi problem z dodawaniem backlinków, bo coraz trudniej je skutecznie zaindeksować Sad

Mimo, że nie zrobiłam zbyt wiele zarobki są piękne - PPI ppa

143,57$/250$