Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! (/Temat-Marketing-Terminal-pasywny-dochod-na-lata-72221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - DamianXIX - 23-05-2014 11:24

Oceniasz książkę po okładce a nie po wnętrzu skoro firma działa na rynku od 15lat to jak wg Ciebie może nie byc legalna ?


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - xardas1020 - 23-05-2014 11:36

(22-05-2014 14:19)DamianXIX napisał(a):  wyplacaja i to najwazniejsze chyba nie

wypłacać będą do czasu gdy szala wpłat od nowych będzie pokrywała zarobek właściciela i na wypłaty
gdy szala wpłat nie będzie pokrywała na wypłaty i zarobek właściciela to ta piramida finansowa runie jak domek z kart tak jak wiele jej poprzedniczek
dziś płacą a jutro już nie - wypłaty w piramidach to wielka loteria kiedy się zakończą


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - grzesiu - 23-05-2014 11:43

no to ma już wyrobiona markę od ładnych paru lat Big Grin


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - DamianXIX - 23-05-2014 21:53

Jak ma wyrobiona markę możesz jasniej o czym mówisz?


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - rafi213 - 24-05-2014 14:27

własciel firmy jak juz wielokrotnie było pisane i sprawdzane działa na rynku reklamy od 15 lat. Po za tym firma ładnie się rozwija co widać choćby po aktualizacjach na ich stronie i po tym jakie mają plany na nadchodzące miesiące. Ja też podchodziłem z początku nie ufnie do MT, ale odkąd dostałem już kilka wypłat i to terminowo złego słowa nie mogę powiedzieć i sam zapraszam do zakupu kolejnych pakietów.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - DamianXIX - 24-05-2014 15:16

Czyli nie warto zwarzac na opinie tych "znawców" powyżej tylko wchodzić?


Odp: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Xkr - 24-05-2014 16:58

Wedlug mnie klotnie na temat czy to piramida czy nie (chociaz sam podejrzewam ze nia jest) powinny zaczynac sie od inwestycji kilku/kilkunastu k $ gdzie mozna cos stracic, co jak co ale nizsze kwoty to dla nich psi pieniadz wiec jak ktos nie chce inwestowac wartosci domu mysle ze ma zielone swiatlo

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - DamianXIX - 24-05-2014 17:07

A co jeśli ktoś chce w to wejść z suma równa powiedzmy małej kawalerki?


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 24-05-2014 17:45

Gwarancji na piśmie ci nikt nie da. Musisz sam podjąć decyzje bo moim zdaniem zachowujesz się trochę nie poważnie i sam chyba do końca nie wiesz czego chcesz.

Ja w tym miesięcu zakupiłem 4 pakiety. Opłaca mi się to.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - DamianXIX - 24-05-2014 18:33

Ja wiem czego chce zbieram tylko opinie i informacje póki nie będę do końca gotów Smile