Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo - Opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Portmmo - Opinia (/Temat-Portmmo-Opinia-59335)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Portmmo - Opinia - musicfan - 22-07-2013 10:06

musisz im wysyłać kilka maili dziennie Smile Ja tak robiłem aż w końcu mi odpisali, że przekazali sprawę do ich księgowego i w sierpniu otrzymam wypłatę Wink
Tylko, że to nie 900 zł tylko 134 zł Wink


RE: Portmmo - Opinia - v47 - 24-07-2013 17:00

czemu tak mało?


RE: Portmmo - Opinia - musicfan - 24-07-2013 17:26

dostałem maila aby podpisać dokument i wypłata będzie już za kilka dni/tygodni Wink

@Up
czemu tak mało?

lepsze to niż nic ...


RE: Portmmo - Opinia - szykiryki - 24-07-2013 19:06

U mnie PortMmo wypłaca regularnie od września zeszłego roku (w marcu czy kwietniu mieli lekki poślizg, ale wszystkie należności ostatecznie zrealizowane), ale teraz jest wszystko ok (od kilku miesięcy mają chyba kogoś bardziej ogarniętego w dziale finansów, bodajże P. Karol...). Rachunki przychodzą na czas, a wypłaty nawet szybciej niż przepisowe 'do 30 dnia następnego miesiąca'. Wypłacone różne kwoty od 300 zł brutto do 2500 zł brutto...


RE: Portmmo - Opinia - v47 - 24-07-2013 22:22

@Up
czemu tak mało?

lepsze to niż nic ...
[/quote]

no tak, ale skoro zarobiłes 900 to raczej dobrze tyle dostaćSmile czy może poprostu okres rozliczenia obejmował czas od zarobienia 0 zł do 134zł a pozostałe 766 zł przechodzi na następną wypłątę?


RE: Portmmo - Opinia - Evid3nce - 24-07-2013 23:05

Te 900 to chyba nuke44 zarobił, a nie musicfan Wink

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: Portmmo - Opinia - v47 - 24-07-2013 23:33

aaaaaSmile teraz dokładniej to przeczytałem, bo myslalem ze oboje tyle zarobiliSmile to zwracam honor


RE: Portmmo - Opinia - Raitoneq - 25-07-2013 01:17

A ja mam kilka pytań, jestem nowym użytkownikiem portmmo i zastanawia mnie kilka rzeczy, a więc:
1. Jeśli rocznikowo mam 18lat to czy to się zalicza(w listopadzie dopiero18)?
2. Czy jeśli wyślę znajomemu kilka reflinków a on się zarejestruje(i otrzymam za to hajs) to czy tak można? Raczej wątpie ale zapytać się wolę ;p, i jeśli np. w grze jakiejś wyślę reflinka a kilka osób się z nich zarejestruje to jak się sprawa będzie miała?
3. Czy mogę samemu się zarejestrować z moich linków(tak wiem, głupie pytanie)?

No i gdzie jest ten regulamin? xd nigdzie nie widzę : s


RE: Portmmo - Opinia - piotruss96 - 25-07-2013 06:43

1. nie wiem nigdy o tym nie czytalem
2. kolega moze sie zarejestrowac ale tylko raz
3. mozesz sie rejestrowac same ale beda to fraudy i jak dojda to dostaniesz bana
jaak chcesz troche rejestracji pisz do mnie na pw


RE: Portmmo - Opinia - v47 - 25-07-2013 11:11

regulamin jest w zakładce Rejestracja
Co do dawania znajomym linku do rejestracji to ja myślę że każda gierka ma oddzielny sposób na zliczanie leada - pewnie przejście jakiegoś tam etapu w grze, albo ogólna ilość spędzania czasu. Raz jak bawiłem się w maypay/kubigo to też tam można było sie rejestrować ale należało zdobyć 500 pkt w grepolis, więc to trochę zabawy i siedzenia dla kogoś nowego.