Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 02-11-2020 01:02

Till Financial


[Obrazek: Hero.png]

Till Financial rozdaje drop o wartości 10$. Po starcie aplikacji niby mają być przyznane środki do konta, które potem będzie można wypłacić.Idea Czy ten program będzie wiarygodny? Nie wiem, w tym biznesie zawsze jest ryzyko, że coś się nie dostanie, ale najlepsze jest to, że NIC NIE TRACIMY, a możemy zyskać. Więc no... czemu by nie spróbować earnerzy?

Jedyne wymagane dane to:

-Imie i nazwisko
-Email
-Nr telefonu (opcjonalnie) -> ja nie podałem Cool

Po zapisaniu się do dropu, dostajemy refa, którego możemy promować. System refowy wygląda tak samo jak w innych dropach. Za rejestrację dostajemy 10$ jak i nasz polecony. impreza

Czysty: https://tillfinancial.io
Ref: https://tillfinancial.io?ref=f36df8ee


RE: Earning na bonusach i airdropach - Eduardo213 - 02-11-2020 11:39

Dosyc dziwnie to wygląda.
Żeby dostać bonus z poleconego, Twój polecony sam musi znaleźć innego poleconego.
Kolejne, żeby bonus został dobrze przyznany, Twój polecony, musi wpłacić 25$ na konto, trzymać je tam do przynajmniej 30 dni, a następnie wydać je za pomocą karty fizycznej, lub cyfrowej. Dziwnie to wygląda.
Za samo zabicie refow, że ktoś się zaloguje i tylko tyle, nic nie ma.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 03-11-2020 18:44

O tym akurat nie wiedziałem, bo z automatu to takich serwisow mam czasami po 10x dziennie wiec tylko lece loguje sie i zostawiam. Na 10x serwisow zawsze jakis wyplaci Wink Warto próbować bo nie ma KYC, zawsze można zrezygnować. NIC NIE TRACIMY


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 11-12-2020 14:55

W dalszym ciągu działam przy bonusach i airdropach. Z tego sposobu w samym listopadzie wpadło aż 4000 zł, natomiast już na początku grudnia (do 11 włącznie) wpadło ponad 1915,50 zł. Zobaczymy na drugą połowę miesiąca Big Grin

Na chwilę obecną z ciekawszych bonusów jest Twisto i SwissBorg. Na Twisto klasycznie weryfikacja, przelew 1 zł i można promować. Na SwissBorg depozyt o wartości 50€ i otrzymujemy bonus miedzy 1€ a 100€. Screeny z airdopa w galerii Wink

Jakie crypto będzie rozdawane? Niestety nie wiem jeszcze.


RE: Earning na bonusach i airdropach - wojteks102 - 12-12-2020 16:28

(11-12-2020 14:55)shf napisał(a):  Na jednej z zagranicznych stron zajmujących się crypto i airdropami wyczytałem, że na styczeń planowane jest otwarcie jakiegoś projektu gdzie system reflinkowy będize bardzo opłacalny. Z wypowiedzi różnych użytkowników można było wydedukować, że airdrop będzie coś w postaci KeyBase (rok temu airdrop XLM na bardzo dużą skalę).

Tylko, że na Keybase nie było systemu reflinkowego.
Można prosić o więcej informacji tutaj lub na PW?


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 12-12-2020 17:12

(12-12-2020 16:28)wojteks102 napisał(a):  
(11-12-2020 14:55)shf napisał(a):  Na jednej z zagranicznych stron zajmujących się crypto i airdropami wyczytałem, że na styczeń planowane jest otwarcie jakiegoś projektu gdzie system reflinkowy będize bardzo opłacalny. Z wypowiedzi różnych użytkowników można było wydedukować, że airdrop będzie coś w postaci KeyBase (rok temu airdrop XLM na bardzo dużą skalę).

Tylko, że na Keybase nie było systemu reflinkowego.
Można prosić o więcej informacji tutaj lub na PW?


Sam dużo nie wiem, więc jak czegoś się dowiem to dam znać odrazu.


RE: Earning na bonusach i airdropach - wojteks102 - 12-12-2020 17:21

(12-12-2020 17:12)shf napisał(a):  
(12-12-2020 16:28)wojteks102 napisał(a):  
(11-12-2020 14:55)shf napisał(a):  Na jednej z zagranicznych stron zajmujących się crypto i airdropami wyczytałem, że na styczeń planowane jest otwarcie jakiegoś projektu gdzie system reflinkowy będize bardzo opłacalny. Z wypowiedzi różnych użytkowników można było wydedukować, że airdrop będzie coś w postaci KeyBase (rok temu airdrop XLM na bardzo dużą skalę).

Tylko, że na Keybase nie było systemu reflinkowego.
Można prosić o więcej informacji tutaj lub na PW?


Sam dużo nie wiem, więc jak czegoś się dowiem to dam znać odrazu.

A można się dowiedzieć z jakich stronek korzystasz, że wyszukałeś takie informacje? Rolleyes


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 17-12-2020 13:52

Zagranica, linków tutaj nie wrzucę bo mogą się znaleźć fora, które uznane będą za konkurencyjne.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 20-12-2020 16:39

W miedzy czasie promuej konto na TikTok i mysle zeby wrocic do promowania konta na Instagrama, wszyzstko po to zeby miec ruch pod ERO content. Ktos zajmuje sie moze ero contentem i wie ktory serwis ma zajebiste ofert do promowania ero?

W dalszym ciągu trwa promocja na Twisto Smile 50 zł za rejestracje! Big Grin Zapraszam chętnych jak ktoś jeszcze nie ma.

W tym roku myślę, że skończę już swój projekt pod magisterkę, a pracę zacznę pisać w styczniu. Na pewno w tym miesiącu walnę jakieś podsumowanie zarobionych pieniążków.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 23-12-2020 01:33

SwissBorg w dalszym ciągu działa, co trzeba zrobić by dostać darmowe € z przedziału 1€ - 100€? Założyć konto z refa, następnie zrobić depozyt w postaci 50€ a bonus odrazu zostanie przyznany do konta. MAmy możliwość wypłaty naszych € w każdej chwili Smile



[Obrazek: swissborg-shf.jpg]