Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OGAds z wujem flownem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: OGAds z wujem flownem (/Temat-OGAds-z-wujem-flownem-154388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Ratchet - 25-02-2018 22:00

Jak tworzysz filmiki przedstawiające działanie hacka? Kilka lat temu, w czasach PPA, robiło się jakiś fake generator w VB ukazujący "hackowanie" danej gry i zmieniało wartości walut/gemów w grze, podmieniając dane (nie pamiętam jak). Można było nawet spreparować plik spakowany Winrarem, który podczas rozpakowywania podawał komunikat, że plik jest uszkodzony, dzięki czemu "klient" nie wiedział, że został "złowiony".

Jak to teraz wygląda, działasz na niszach mobilnych, czy pecetowych? Da radę zrobić coś takiego jak opisałem wyżej, że plik jest uszkodzony, tyle że po pobraniu na Androida? Masz gdzieś "pod ręką" jakiś link do poradnika pokazujący jak robić teraz takie filmiki pokazujące działanie hacka z podmianą wartości w grach Jerk2?


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 25-02-2018 22:55

(25-02-2018 09:57)Ayaki napisał(a):  Piątek i sobota były też dla mnie bardzo dobre. Szkoda, że brakło tych centów. Strasznie słabo z tymi wyświetleniami nadal, dodałem kasę do jednego panelu, a Ci usunęli serwer i teraz kasa sobie leży... Btw, bardzo ważna jest retencja tych wyświetleń czy nie aż tak bardzo bo większość oferuje ~1 min?
Moim zdaniem retencja jest tak samo ważna jak ilość wyświetleń pod filmem. Z resztą nie bez przyczyny każdy duży youtuber rozciąga swoje filmy ile wlezie. Nie twierdze, że na nisko retencyjnych wyswietleniach nie da sie pozycjonować filmów - po prostu będziesz ich potrzebował pewnie sporo więcej Wink

(25-02-2018 22:00)Ratchet napisał(a):  Jak tworzysz filmiki przedstawiające działanie hacka? Kilka lat temu, w czasach PPA, robiło się jakiś fake generator w VB ukazujący "hackowanie" danej gry i zmieniało wartości walut/gemów w grze, podmieniając dane (nie pamiętam jak). Można było nawet spreparować plik spakowany Winrarem, który podczas rozpakowywania podawał komunikat, że plik jest uszkodzony, dzięki czemu "klient" nie wiedział, że został "złowiony".

Jak to teraz wygląda, działasz na niszach mobilnych, czy pecetowych? Da radę zrobić coś takiego jak opisałem wyżej, że plik jest uszkodzony, tyle że po pobraniu na Androida? Masz gdzieś "pod ręką" jakiś link do poradnika pokazujący jak robić teraz takie filmiki pokazujące działanie hacka z podmianą wartości w grach Jerk2?
Nie bawię się w szukanie wartości i podmiane w apce za pomocą GameGuardiana czy czegokolwiek innego. Po prostu polegam na swoich "zdolnościach graficznych" Lol Jak śledzisz społeczność to pewnie rzuciło Ci się w oczy hacki z licznikami, które obracają sie jak poparzone - te na przykład są tworzone w After Effects.
Działam w niszach mobilnych.
Nie natknąłem się na poradnik, o którym mówisz - wszystko zależy od twojej inwecji twórczej. Ja polecałbym podmieniać te wartości GameGuardianem jak masz nerwy albo w After Effects jak masz kompa, który go uciągnie Wink


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Ratchet - 26-02-2018 00:12

Używasz jakiegoś emulatora androida? Na końcu dajesz coś "klientowi"?


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Zarobiony_Koles - 26-02-2018 06:28

Gratulacje, 100 pykło już?


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 26-02-2018 09:35

(26-02-2018 00:12)Ratchet napisał(a):  Używasz jakiegoś emulatora androida? Na końcu dajesz coś "klientowi"?
Nie korzystam z emulatora, z resztą jakie to ma znacznie? Tongue
Tak, na końcu daje mu 999999 żetonów Jerk
(26-02-2018 06:28)Zarobiony_Koles napisał(a):  Gratulacje, 100 pykło już?
No nie pykło, w sobotę brakło $0.38, a wczoraj było troche gorzej.


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Ratchet - 26-02-2018 13:11

Nie no, chodzi mi o to, czy Twoje filmiki należą do tych prostszych, czy bardziej zaawansowanych, jeśli chodzi o sposób przedstawienia działania hacka. Tongue


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - esy93 - 26-02-2018 14:21

Jaka część dniówek pochodzi z nisz, które zostały utworzone po rozpoczęciu dziennika?


Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 26-02-2018 14:27

(26-02-2018 14:21)esy93 napisał(a):  Jaka część dniówek pochodzi z nisz, które zostały utworzone po rozpoczęciu dziennika?

Pochwale sie w poście z podsumowaniem 1-go marca Smile


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 27-02-2018 09:52

Dzień 25 i 26
Przez ostatnie dwa dni nie zrobiłem nic, bo w niedziele nie pracuje a wczoraj wróciłem na uczelnie. W zasadzie już chyba nic nie zrobie do końca lutego, chociaż mam jeszcze jeden film gotowy do wrzucienia.
W niedziele był całkiem ładny wynik w poniedziałek już mocno słabiej.

Wydane: ~$3 na wyświetlenia

Zarobione: $80.77 (25. luty) i $52.96 (26. luty)

This Month : $1,359.66,
czyli zarobiłem już więcej niż w zaszłym miesiącu. Cel, aby utrzymać zarobki z zeszłego miesiąca można uznać za osiągnięty.


[Obrazek: 25l.jpg]
[Obrazek: 26l.jpg]






RE: Luty na OGAds z wujem flownem - pspsga - 27-02-2018 10:04

Można wiedzieć co studiujesz? Smile