Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Za Hajs z YouTube'a zabaluję! ~Miedziany - Miedziany - 23-07-2017 21:47

Cześć!

Jak cele?
200 zł nabite, na FireSubie hajsik wypłaciłem, na LeadMore mam do wypłaty 226.50 zł więc bosko, jedynie LeadNow i FastLead odpuszczam, bo od tak długiego czasu staram się dobić do wypłaty a nawet po jednym leadzie nie wpadło, także szkoda czasu i straconych leadów... Niech zabalują za te kilka zł impreza

Zastanawiam się czy wypłacać kasę i zamawiać sprzęt czy jeszcze nie, bo za tydzień lub dwa wyjeżdżam z dziewczyną na wakacje, oraz nie wiem czy filmy nagrywane telefonem dadzą radę...

Ciągle się zastanawiam czy ruszać z YouTube'm czy z własną stroną również pod reklamy, pomysł na stronę pod Global mam całkiem ciekawy, tego pomysłu nie mogę zrealizować niestety na YT Sad

W tym tygodniu sobie wszystko przemyślę i postaram się na subach zarobić jakieś $$! Huh

Pochwalę się również za jeszcze tylko ten tydzień i koniec moich niewolniczych praktyk w zawodzie murarz-tynkarz! Heart
Będę musiał szukać jakiejś fajniejszej pracy Sex

Dzisiaj wgl pierwszy raz od dawna dobrą dniówkę wykręciłem bo 60 zł na FireSubie oraz 62.50zł na LeadMore Huh

A więc cel na ten tydzień:
Zastanowić się nad nowym sposobem zarobku (YouTube-Własna Strona)

Na własnej stronie zaoszczędziłbym kupę kasy... Czekam na wasze sugestie! 2

Kolejna aktualizacja w kolejną niedzielę! Big Grin

A tu taka stara nuteczka! W końcu 5 ostatnich dni i Wakacje <3





RE: Za Hajs z YouTube'a zabaluję! ~Miedziany - Noozer - 23-07-2017 21:49

Jeśli będziesz się dalej zastanawiał, to wkońcu tego yt nie zaczniesz Big Grin
Po prostu zacznij działać, potem będziesz udoskonalał Smile


RE: Za Hajs z YouTube'a zabaluję! ~Miedziany - Miedziany - 23-07-2017 21:57

(23-07-2017 21:49)Noozer napisał(a):  Jeśli będziesz się dalej zastanawiał, to wkońcu tego yt nie zaczniesz Big Grin
Po prostu zacznij działać, potem będziesz udoskonalał Smile

No chce jutro byle co telefonem nagrać i wrzucić na kompa żeby sprawdzić jak to wygląda, bo kiepskiej jakości to nie chce nawet na yt wrzucać, i tak samo nie wiem czy jak kupie ten mikrofon ( krawatowy) i podepnę pod telefon przy nagrywaniu to czy to bedzie wgl dobrze działac..


RE: Za Hajs z YouTube'a zabaluję! ~Miedziany - s4lc - 24-07-2017 10:46

no ja też wracam do mojej starej branży powoli, nie chce mi się już pracować w niemieckiej fabryce konserw (BMW Smile) lepiej przy kompie siedzieć i hajs trzepać


RE: Za Hajs z YouTube'a zabaluję! ~Miedziany - Miedziany - 24-07-2017 20:15

(24-07-2017 10:46)s4lc napisał(a):  no ja też wracam do mojej starej branży powoli, nie chce mi się już pracować w niemieckiej fabryce konserw (BMW Smile) lepiej przy kompie siedzieć i hajs trzepać

Ja do normalnej pracy pójdę, zawsze jakieś 'pewniejsze' dochody mam, a w necie nie wiem czy zarobię i ile zarobię Wink


RE: Za Hajs z YouTube'a zabaluję! ~Miedziany - Miedziany - 30-07-2017 22:32

Dzisiaj na szybko bo jestem wyebany jak nie wiem Big Grin A więc przemyślałem wszystko i idę w YouTube, wpadłem na pomysł na którym się wybije szybko ale muszę kupić kamerkę oraz mikrofon, nic więcej, kamera 300 zł, mikrofon 600, więc razem ok 1000 zł w tym tygodniu w ciągu trzech dni zarobiłem trochę ponad 1700 zł w internecie, pierwszego dnia 800 zł, drugiego, 600, i trzeciego również 300 (w zaokrlągleniu). Fajna nisza, chce na niej w sierpniu wykręcić dniówkę +1k zł, będzie to mój rekord dniowki Big Grin O ile się uda Jerk2 Nic nie zdradzę, ale jak już się wybiję na YouTub'ie to wszystkie swoje sposoby opiszę tutaj Big Grin I każdy zobaczy na czym zarabiałem i w jaki sposób Wink W sobotę wyjeżdżam z dziewczyną do skorzęcina na wakacje, ktoś jedzie? Piwko? Big Grin więc zobaczymy ile $$$ mi zostanie, postaram się aby ten 1000 został i od razu zamówię mikrofon i kamerę, bo mikrofon jednak zwykły BlueYeti a nie jakiś chiński krawatowy a kamerkę też ponieważ telefon się nie nadaje Big Grin Także kolejna aktualizacja jak wrócę z wakacji, może do tego czasu uda mi się pyknąć dniówkę +1k to się pochwalę Big Grin Ten tydzień testuje kolejne nisze więc może się udać Big Grin Pozdrawiam!


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 15-09-2017 11:29

Witam impreza

Dawno mnie tu nie było, jakoś ponad miesiąc, wszystko przez to że poważnie się rozchorowałem i trafiłem do szpitala, o chorobie nie będę dużo pisał bo komu by się chciało czytać moje żale... Napisze aby że miałem ' chorobę Stevensa Jonsona' + Zapalenie oskrzeli, płuc, spojówek i jeszcze jakieś tam coś xd Wyglądałem jak trup ale już jest lepiej, brakuje tylko sił, zanim zacznę normalnie chodzić i funkcjonować to minie kilka dni/tygodni/ może miesięcy nawet... Wczoraj wróciłem do domu, na leki wydałem ponad 500 zł Xpokerface

Pół apteki mam w domu Jerk2

Dobra to tyle o tym xD Ogólnie leżąc w tym szpitalu dużo myślałem nad sposobami zarobku w internecie, teraz jako że czeka mnie dłuuugi pobyt w domu mam masę czasu żeby zarabiać hajsiwo Big Grin Wpadłem na kilka złotych nisz (według mnie), podobnych do tej ostatniej która dała mi przez 3 dni dniówki ~800, 600, 300 zł Sex Wszystko bez inwestycji, muszę tylko przeznaczyć trochę czasu na budowę zaplecza Idea
Dodatkowo dzisiaj kupiłem Domenę i Hosting na SeoHost pod Blog Kulinarny który będę sobie prowadził z pasji, może z czasem gdy już go rozwinę i trochę rozreklamuję zacznie przynosić też jakieś zyski 2

Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to w nie dalekiej przyszłości zobaczycie tutaj dniówkę +1k zł!

Od teraz będę szukał nowych sposobów na zarobek lepszych pieniędzy bez jakiejkolwiek inwestycji, bo za każdym razem jak zainwestowałem np w domenę i hosting to nigdy mi się nawet złotówka z tego nie zwróciła... 4

Pomysłów w głowie masa, teraz tylko tworzyć to zaplecze i testować wszystko po kolei Huh

Z promocją bloga ruszę dopiero jak dodam tam 50 wpisów więc trochę to potrwa Big Grin

Postawie sobie jeden większy cel teraz, który chciałbym zrealizować Big Grin
Powaga w temacie!
Aktualnym celem dziennika jest:
Zarobić od dzisiaj do końca roku 10 000 zł

Dziękuje za uwagę, na dzisiaj to tyle! Pozdrawiam! impreza



RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - melodyjka - 15-09-2017 12:01

Pod swojego bloga też trzeba wykupić dobry hosting, my mamy zetohosting Smile


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - code666 - 15-09-2017 15:48

Co do hostingu to sprawdziłbym seohost pl - kontakt z kilentem na pewno mają dobry. Cena też kusi.


RE: Blog z Pasji + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - paweuq - 15-09-2017 19:07

A kilka dni temu zastanawiałem co się z Tobą dzieje Big Grin Wracaj mordeczko do zdrowia Big Grin