Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. (/Temat-Dziewczyna-mnie-rzucila-bo-jestem-biedny-teraz-zarobie-miliony-123824)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 06-01-2016 23:02

Podsumowanie dzień 55.


Dziś natrafiłem na ciekawego buxa, w którym zarabiamy na oglądaniu reklam Neoclix mamy 50% od poleconych, dostajemy na starcie 1$ i pakiet golden, ciekawostką jest zakup poleconych, właśnie to testuję Smile



MPA:
Zainwestowane: +0$ (ogółem 50$)
Zarobione: +7,49 $ (ogółem 1676,09 $)
Wypłacone: +0$ (ogółem 208,04 $)

Przekazane poleconym: +0 $ (347,8 $ ogółem) aktualnie wyższe od moich osobistych wypłat Big Grin
Inwestycja w reklamy: +0$ (ogółem 65$)

Czekam na poranek, powinno być wiadome co z PayPalem Big Grin


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 07-01-2016 22:42

Podsumowanie dzień 56.

@[mojbiznes] nagroda za plany noworoczne dotarła? Big Grin


MPA:
Zainwestowane: +0$ (ogółem 50$)
Zarobione: +1,51 $ (ogółem 1677,6 $)
Wypłacone: +0$ (ogółem 208,04 $)

Przekazane poleconym: +0 $ (347,8 $ ogółem) aktualnie wyższe od moich osobistych wypłat Big Grin
Inwestycja w reklamy: +0$ (ogółem 65$)

Jutro ponoć ma być jakieś info..


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - mojbiznes - 07-01-2016 22:48

(07-01-2016 22:42)kernst napisał(a):  @[mojbiznes] nagroda za plany noworoczne dotarła? Big Grin

Oczywiście, jak w zegarku. Przepraszam, że tak późno potwierdzam.


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - badylek - 09-01-2016 15:45

Czesc Smile Poszło z refa do mpa Wink powodzenia i licze na pomoc


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 09-01-2016 22:15

Pisz w razie pytań, w poniedziałek powinno być już coś wiadomo mam nadzieję, wtedy dostaniesz wskazówki i bonusy, a teraz wracam do projektów, sesja is coming :O


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 10-01-2016 11:18

Niestety z powodu sesji, mój semestr wisi na włosku.. muszę chwilowo zaniedbać dziennik. Wrócę za parę dni i podsumuję wszystko dokładnie. Tymczasem biorę się za 3 projekty, 5 zaliczeń seminaria i laborki, będzie hardcore Big Grin


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 12-01-2016 08:59

Krótki update

NOWOŚCI Z ROZMOWY Z WŁAŚCICIELEM
CARIBBEAN BRIDGE-12.01.2016r.

1.Firma pracuje nad metodą opłaty pakietów poprzez karty visa i Mastercard. Podjęli współpracę z amerykańską firmą(pośrednikiem), który pisze dla CB skrypt przez który będziemy mieli możliwość opłaty pakietów (voucherów ) kartami. Płatności te będą możliwe jedynie wtedy gdy zrobimy weryfikacje naszych kont i kart na tej platformie. Firma ta restrykcyjnie podchodzi do weryfikacji użytkowników i wymagać będzie skanu dokumentu po angielsku (wiec paszport ma takie tłumaczenie), skanu jakiegoś rachunku za prąd gaz tel z naszymi danymi adresowymi ale uwaga w dwóch formach: po polsku i po angielsku! Zwykłe tłumaczenie po angielsku w wordzie wystarczy- zrobię instrukcję!

2. Na obecną chwilę każda osoba, która chce kupić od 28 do 56 voucherów (4260$-8520$) również może dokonać tą opłatę poprzez swoją kartę kredytową lub debetową. Jednak żeby móc tego dokonać trzeba wysłać zamówienie na ta opłatę na email: [email protected]. Firma wystawi rachunek imienny i wyśle nam link (indywidualny) do miejsca, w którym dokonamy płatności naszą kartą. W emailu do suportu musimy podać: swoje imię i nazwisko, adres, kwotę którą opłacamy-ma ona zawierać abonament pamiętajmy, swoje ID oraz adres email. Trzeba dopisać po angielsku ,,Chcę opłacić kartą kredytowa vouchery o wartości np 4260$, proszę o wysłanie rachunku i aplikacji do opłaty''. Firma w ciągu 24 h wystawi nam rachunek i da link do opłaty. Póki płatności kartą nie będą realizowane przez tą amerykańską firmę, tylko w taki sposób mamy możliwość użyć płatności kartą kredytową visa i Mastercard.

3. Z racji Braku wolnych miejsc w hotelu wylot na event odbędzie się w dniach od 1 do 5 marca. Każdy kraj będzie leciał innego dnia. Europa leci z Frankfurtu, Rosja z Moskwy, Ukraina z Kijowa. Koszta autobusu do Frankfurtu lub lotu też pokrywa firma. Każda osoba która jest na Black Diamond i zrobiła 10 000$ w pierwszej linii ma kwalifikację na wyjazd. Jeśli zrobione zostało jednak 20 000$ w pierwszej linii -ma dwie kwalifikacje i może zabrać ze sobą członka najbliższej rodziny lub lidera ze swojej pierwszej linii. Jeśli zrobiliście 30 000 obrotu, można wysłać do firmy pismo z prośbą o zaakceptowanie jeszcze jednej kwalifikacji na event. Wystarczy podać kim ta osoba jest, dlaczego chcemy ją zabrać i co dobrego zrobi dla firmy jeśli się przekona do biznesu. Podajmy wtedy swoje dan, id , email by firma mogła zweryfikować naszą kwalifikację, oraz dane osoby którą chcemy zabrać. Jeśli to lider z CB podajemy jego dane wraz z ID konta, jeśli jest to lider nie będący w CB musimy przy-koloryzować

4. Max do 2 dni każda osoba, która do tej pory zarabiała bonusy binarne a nie ma zarejestrowanej jednej osoby aktywnej w lewej nodze i jednej osoby aktywnej w prawej nodze( z kupionymi voucherami) nie będzie otrzymywać zarobków z binarki. To samo się tyczy nowych osób- chcesz zarabiać z binarki musisz mieć dwie osoby na voucherach ze swojego linku bezpośredniego do kwalifikacji( w różnych nogach binarnych)!Dopilnujcie tego!

5. 16% bonus noworocznego od firmy płatne jest tylko od pierwszego zakupu voucherów dla nowych kont. Jeśli odpalisz 5 voucherów i otrzymasz 16% bonusu i potem znów odpalisz 3 vouchery na tym samym koncie- wtedy nie otrzymasz ponownie 16%. Nikt nam tego nie powiedział wcześniejSmile Korzystajcie jeszcze mamy 4 dni !!!


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 14-01-2016 22:28

Jutro zrobię update wszystkiego, mam jeszcze zaliczenie na 7.30 i 11.. polibuda nie daje żyć Big Grin



PS. Promocja na 26% aktywna jeszcze tylko 2 dni!

Min. inwestycja na start to 210$, potem kolejne vouchery po 150$. Max 28 voucherów. 1 voucher generuje 1$ dziennie, czyli przy 28 zarabiasz 28$/ dzien przez 365 dni w roku.

365*1$=365$ przy inwestycji 210$ +39$ od razu po zakupie do 16.01
365*28$=10 220$ przy inwestycji 4260$ +1092$ od razu po zakupie

Do 16.01 jest bonus i dostajesz 16% od firmy i 10% ode mnie !

PS. Pamiętaj, że im szybciej się zarejestrujesz tym szybciej pomogę Ci w tworzeniu struktury, ponieważ kolejne osoby będą podpisywane właśnie pod Tobą, więc to kolejny plus współpracy ze mną Smile


W między czasie jedna osoba zrobiła obrót na 1 000 000$ w zespole i dostanie od firmy apartament! mowa tutaj o Eduard Zhovnirchak. Skubany! Big Grin


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 16-01-2016 17:45

Podsumowanie dzień 65.

www.mypayings.com:
Zainwestowane: +0$ (ogółem 50$)
Zarobione: +0 $ (ogółem 1677,6 $)
Wypłacone: +0$ (ogółem 208,04 $)

Przekazane poleconym: +0 $ (347,8 $ ogółem) aktualnie wyższe od moich osobistych wypłat Big Grin
Inwestycja w reklamy: +0$ (ogółem 65$)

Zawieszone, ale jestem dobrej myśli Smile


RE: Wszystko i nic, czyli próba osiągnięcia zysku w sieci z MPA (Mypayingads) and more - kernst - 16-01-2016 22:22

Do mojej puli dołącza www.recyclix.com Big Grin
Inwestycja 65 euro Smile

I jak zwykle oferta specjalna, każdy kto zechce do mnie dołączyć otrzyma bonusowe 10%