Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy (/Temat-Traffic-Monsoon-PLS-Udimi-Dziennik-Pracy-115803)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 05-09-2015 11:11

+14,48$

[Obrazek: 28a5f1z.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - GaCeL - 05-09-2015 12:45

Nie no ładnie ci idzie, czyli w obecnej chwili kupujesz 1 adpacka co ~9 dni?


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 05-09-2015 19:22

Skad Ty wziąłeś to 9 dni? 1 paczka kosztuje 50$ i daje 1$ dziennie. Aktualnie mam 12 paczek, czyli 12$ dziennie. Idac tym tropem kupuje nowa paczke co 4-5 dni bo dochodza jeszcze cashlinki Smile

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - GaCeL - 05-09-2015 20:17

(05-09-2015 19:22)Kubanoz napisał(a):  Skad Ty wziąłeś to 9 dni? 1 paczka kosztuje 50$ i daje 1$ dziennie. Aktualnie mam 12 paczek, czyli 12$ dziennie. Idac tym tropem kupuje nowa paczke co 4-5 dni bo dochodza jeszcze cashlinki Smile

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem, zobaczyłem że masz 12 aktywnych to tak pomyślałem że 9 dni impreza
9*12=108 Fakt, co 4-5 dni Big Grin


Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 07-09-2015 14:51

Nie mam chwilowo dostępu do komputera, myślę że jutro już będzie cacy. Pisze z telefonu wiec tylko co najwazniejsze:
+27,76$ [Obrazek: 29772fdc3f74ae49a1b088d95670fdd2.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - GaCeL - 07-09-2015 15:13

Coraz lepiej ci idzie, życzę wytrwałości Tongue


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - vexxon - 09-09-2015 12:05

Nie było mnie jakiś czas wiec kolega: szymon034 dobrze skwitował twoją wypowiedz.
Filmik który dałeś jest doskonałym przykładem do tego co robisz tylko na tym filmiku nie ma kilku elementów, a mianowicie tego, że to ty kopiesz te korytko dla tego co z niego będzie z niego zarabiał, a w sumie to już zarabiaSmile. Zarabiając z takich programów szefem nigdy nie będziesz. Swoją drogą poszukałem czego można na temat tego programu i jak zawsze można znaleźć tylko informacje śmieci jaki to wspaniały dochód pasywny ile to można zarobić poświęcając tylko 1h dziennie. W sumie to nie piszę aby Ciebie ostrzec tylko raczej tych co to czytają ponieważ, nie chcę Ciebie oczerniać, ale nigdy nie traktuje na poważnie ludzi którzy są na forum od jakiegoś czasu i jedyne ich posty są związane z jakąś konkretną firmą która coś sprzedaje, tak jak jest w twoim wypadku. Wszystkie twoje posty kręcą się wokół Traffic Monsoon. Wiec wybacz dla mnie nie jesteś wiarygodnym źródłem, a raczej kimś kto szuka ludzi aby kliknęli w jego reflink - https://trafficmonsoon.com/?ref=kubanoz . Niestety, ale takie są fakty. Na takich programach majątku nie zbudujesz raczej będziesz latami ciułał po kilka $, żeby zarobić rozsądne $$$, a na koniec i tak nie wypłacąTongue No chyba, że będziesz na górzeTongue tej piramidki finansowej.

Sorry jednak nie mogłem wytrzymaćTongue:
1. "Traffic Monsoon zarabia głównie na usługach reklamowych, które cieszą się ogromną popularnością pośród internet marketerów"
podaj jakieś fakty:
- skąd masz takie informacje?
- jakie są to firmy?
- itp.

Bo tak ja też sobie mogę napisać: Że firma Inko co zarobi to nie przeznacza tylko na winko, ale i na piwkoSmile delikatnie to mówiąc, że to co napisałeś to tylko pogłoski i mydlenie oczu innym forumowiczom.

Sam promuje swój biznes przez internet, a widząc tak profesjonalną szatę graficzną jaką ma firma TM na pewno, ale to na pewno powierzył bym tej firmie swoje pieniądze, żeby mnie rozreklamowali bo nie ma to jak firma która się zajmuje się internetowym marketingiem miała layout strony z XIX wieku. No chyba, że sprzedają reklamę na strony typu XXX, albo dla spamerów to wtedy zrozumiałe.

2. "Unikalna usługa dostarczająca twoją reklamę automatycznie na inne strony w sieci - MASA, na prawdę MAASA ludzi rejestruje się do programu i kupuje te usługi nieraz nawet nie kupując AdPacków co daje ogromne zyski dla TM, dzięki czemu jest on DLA MNIE najbardziej wiarygodnym programem. "

*Skąd ty takie informacje masz, że MASA naprawdę MAASA ludzi to kupuje i na co wydają pieniądze, a na co nie?
Rozumiem, że firma TM udostępnia Tobie informacje kto za ile i na co wydał swoje $$? Szczerze wątpięBig Grin!!

3. "Wiadomo - ryzyko jest zawsze, niezależnie od tego czy jest to biznes internetowy, czy może ten "offline", ale jak to powiedział ktoś bardzo mądry - NAJWIĘKSZYM RYZYKIEM JEST BRAK WIEDZY. "

Jak powiedział ktoś mądry: NAJWIĘKSZYM RYZYKIEM JEST BRAK WIEDZY i ty takiej wiedzy o tej firmie nie masz bo nic wartościowego dotychczas nie zostało napisane.

Powodzenia.


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 09-09-2015 12:08

Dziś 4 paczki zakończyły swoją pracę i przeszły na emeryturę Smile Za wykonaną w 100% pracę serdecznie dziękuję i lecę dalej. Miałem kilka dni przerwy od komputera z powodów technicznych dlatego troszkę zaniechałem obowiązki i szczerze mówiąc się leniłem. No, ale dobra - koniec sielanki, trza wziąć się do roboty.

Od ostatniego posta: +26,41$

[Obrazek: 2lj4zz4.jpg]

VEXON mam pytanie - MASZ KONTO W TM ? :>


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 10-09-2015 14:27

Wiem Vexxon, mogę tu pisać jak jest pięknie w Traffic Monsoon, jak duże możliwości daje, że cieszy się ogromną popularnością, ale żeby to poczuć na własnej skórze i samemu tego doświadczyć TRZEBA SIĘ ZAREJESTROWAĆ. Możesz np czytać masę artykułów, książek, ciekawostek o jeździe samochodem, ale to dalej tylko TEORIA. Nie możesz mówić więc o tym jak jeździ się samochodem, nigdy go nie prowadząc Smile Rozumiesz o co mi chodzi ? Tak samo jeżeli nigdy nie byłeś na mount everest - nie możesz powiedzieć, że nie da się tam wejść, ani opisywać drogi na szczyt - to że Ty nawet nie spróbowałeś i nie podjąłeś działania, to nie znaczy, że inni nie mogą tego dokonać, a w tym przypadku było wielu, którym się to udało BO PODJĘLI DZIAŁANIE ! To to samo jakby prawiczek miał gadać o seksie Tongue TO JEST IRRACJONALIZM !

MOBILE MOBILE: dla wszystkich tych, którzy chcą wsiąść za kółko przedstawiam wam relacje z mojej trasy: Od ostatniego punktu kontrolnego jestem dalej o 10,23$

[Obrazek: 2e1t255.jpg]

A tutaj macie relacje ze spotkania "kierowców", zapraszam do oglądania:






RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 11-09-2015 13:40

+10,47$

[Obrazek: rsudqa.jpg]