Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG (/Temat-Sprzetok-znowu-kombinuje-dalej-skraca-i-skraca-BLOG-107199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 16-06-2015 18:47

Ostatnie zarobki piatek /sobota chyba z 20 ziko. Potem przepialem zycie strony na microsms , 10 zl wpadlo w jeden dzien ale problem z wyplata itp... nie jest to hotcash welcome broo Smile. Hot cash wpiety znowu.

Docelowo mysle nad budową 2-3 serwisów na rynki zagraniczne i podbiecie hotcasha global.


Moze sa osoby zainteresowane na wspolprace ? Masz pomysl na serwis , mozemy zbudować coś razem. Pomysly smiało piszczcie.

PZD

PS. jedna osoba zarzuciła mi śmieszne zarobki, pamietajcie kto nie szanuje 5 zł nie uszanuje 50 zł, tyle wtemacie

raluh usun wiadomosci, nie mozna pisac

raluh usun wiadomosci


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 22-06-2015 17:32

na koncie 30 zł w hotcash , dalej bez zmian, ogolnie szukam jakiegos mentora ktora mnie naprowadzi na dobra droge


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 30-06-2015 18:35

---


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 02-07-2015 17:09

Dzis posucha na dworze 31 stopni .... :| <zimny browar>


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - Pink134lol - 02-07-2015 17:49

Masz tragiczną konwersję, na gateway'u z HC to jest normalne?
Za to masz zajebiście dużą liczbę wejść, mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko, jeśli spytam cię o to, czy działasz na real czy fake content? Nie miałem czasu przeczytać całego wątku, ale stawiam na fake.

Swego czasu naczytałem się książek o manipulacji itp , więc jakbyś potrzebował jakichś zachęcających tekstów, bądź swoich gotowców do edycji, to pisz śmiało.


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 06-07-2015 18:43

---


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - danielek654 - 07-07-2015 20:37

Dawaj dalej! Zarobek wpada raczej pasywnie, czy coś jeszcze nad stronką pracujesz?


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 13-07-2015 17:37

---


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 14-07-2015 15:49

---


RE: Sprzetok znowu kombinuje dalej skraca i skraca BLOG - sprzetok - 30-07-2015 18:55

---