Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts (/Temat-Dziennik-inwestycji-by-Meloman-PaidVerts-104073)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - dawidek95 - 22-02-2015 15:47

Miejmy nadzieję, że wszystko ustabilizuje się w jak najszybszym czasie Smile


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Meloman - 23-02-2015 22:18

Ja tam mam nadzieję, że się program wykaraska z tych problemów i wrócimy do dawnych dobrych zarobków Smile
Tymczasem jednak uznałem, że sprzedam BAP za akcje, ponieważ nie wiadomo jak wielki kurs wymiany 1 shares / XXX BAP dowali Joel.
Całe 760 000 BAP zostało zamienione po kursie 267 BAP = 1 akcja, za co dostałem dokładnie 2830 akcji, teraz tylko obserwować z boku jak to będzie i uzbroić się w ogromną cierpliwość Smile


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Izythor - 23-02-2015 23:08

Zakładam że kupiłeś akcje z 2 dni temu, bo teraz takiej ceny byś nie wyrwał.


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Meloman - 23-02-2015 23:25

Taką cenę wyrwałem dzisiaj o godzinie 1:14, tak więc wcale nie takie 2 dni Big Grin


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Kazio_Odlotowy - 25-02-2015 21:59

I co tam, podwoiłeś Bapy? Big Grin


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Meloman - 26-02-2015 22:43

Jeżelibym teraz sprzedał, to by były one podwojone Tongue A jakbym ogólnie sprzedał wszystkie akcje załapał bym się lekko do grupy 3mln - 6mln BAP. No ale cóż, postanowione, że teraz bawię się w akcjach Tongue
Zresztą, nie mam co wracać po "podwojeniu", wyszedłem po dobrym kursie, no i wróce po SWAPie i tyle.


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Meloman - 02-03-2015 18:45

Najprawdopodobniej od ~~ 15 marca, zakończę tutaj poczynania z Paidverts, a zacznę umieszczać z nowego programu, w którym będę brał udział pełną parą. Zamierzam tam uderzyć z naprawdę dużym kapitałem, no ale okaże się jeszcze jak to będzie się rozwijać - jak na razie wszystkie przygotowania co do programu wyglądają bardzo bardzo dobrze.

W Paidverts będę tylko i wyłącznie prawdopodobnie siedział w akcjach. Aktualnie posiadam ich 7086, których aktualna wartość to około 368$. Czyli jeżelibym teraz sprzedał akcje, w ogólnym rozrachunku z Paidverts [w którym jestem od 20.12.2014r] uzyskałbym zwrot na poziomie 410% z kwoty początkowej.
Inwestycję zaliczam do mega udanych, mam nadzieje osiągnąć jeszcze większy wynik z nowym projekcie który startuje niebawem Smile


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Money. - 02-03-2015 19:13

Oby się udało Tongue Powodzonka Huh

Ja też planuje odejść z Paidverts, ponieważ nie przynosi już takich zysków. Angry
Jeżeli ktoś chciałby kupić konto po okazyjnej cenie to zapraszam do miniatury.


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - Meloman - 02-03-2015 19:20

Ja nie tyle co odchodzę z PV, tylko się przerzuciłem w pełni na akcje i tyle.
Program prawdopodobnie podniesie się na kolejne miesiące po restarcie który będzie za miesiąc, więc to wcale nie jest tak, że to koniec PV. Ja po prostu przenoszę się na bardziej "stabilny" projekt który mam nadzieje stanie się hitem 2015 roku Smile


RE: Dziennik inwestycji by Meloman - PaidVerts - FruttiTutti - 09-03-2015 16:15

LucreLab?