Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TREESUB.PL - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TREESUB.PL - Oficjalny temat (/Temat-TREESUB-PL-Oficjalny-temat-103412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - patulsky1337 - 22-12-2014 19:24

Nisza nie jest sprzed 2 lat, używam Multihakera i napisałem swój własny tekst. Prawdopodobnie musze zmienić grupy docelowe Tongue

btw. tak mam ustawiony sms premium stawka 7 zł ale czy to źle?


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - .::Nicko::. - 22-12-2014 19:36

Spróbuj stawkę 3.50zł na początek Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 22-12-2014 19:42

(22-12-2014 19:23).::Nicko::. napisał(a):  Przydałoby się aby TreeSub stworzył taki poradnik dla innych jak używać/stosować i zarabiać na subskrypcjach.
I tutaj taki zysk dla nich, aby odblokować ten poradnik trzeba by było posiadać u nich konto Wink

Stworzymy w przyszłym miesiącu coś czego nie było do pomocy użytkownikom, którzy chcą u nas zarabiać większe pieniądze proszę o cierpliwość Wink

(22-12-2014 19:24)patulsky1337 napisał(a):  Nisza nie jest sprzed 2 lat, używam Multihakera i napisałem swój własny tekst. Prawdopodobnie musze zmienić grupy docelowe Tongue

btw. tak mam ustawiony sms premium stawka 7 zł ale czy to źle?

Nie można się nigdy ograniczać do jednego programu, może akurat w czymś innym znajdziesz dzisiaj pieniądze Wink spróbuj sub sms z mniejszą stawką większa konwersja + większą ilością zapisanych = $$ = motywacja do dalszej pracy. Jeśli znajdziesz dobrą nisze uderzaj w SMS PREMIUM Smile


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Dereeris - 23-12-2014 12:03

Stronka fajna tylko te prowizje trochę wysokie


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 23-12-2014 12:09

Dereeris napisał(a):Stronka fajna tylko te prowizje trochę wysokie

Z czasem napewno będziemy starali sie je zmniejszać Wink

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA MAMY DLA WAS MAŁY KONKURS UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIU DZISIEJSZYM DLA NAJLEPSZEGO UŻYTKOWNIKA DO WYGRANIA JEST FANPAGE 16K like ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE Smile NIE ZAPOMINAJCIE RÓWNIŻ O NAGRODZIE MIESIĄCA JAKĄ JEST PLAYSTSTION 4 !!!

Treesub Team.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - patulsky1337 - 23-12-2014 12:17

Fajny konkurs. Ciekawe jest to, że robicie takie rzeczy. Na prawdę. Na innych konkurencyjnych serwisach z czymś takim rzadko można było się spotkać. Może ja jeszcze nie zarabiam ( ale zacząłem działać teraz też w innych programach oprócz mulithaker, dzisiaj wypromuje i liczę na leady Big Grin) ale jeden z moich znajomych ładnie działa w treesub... może mu się uda.

Powodzenia wszystkim użytkownikom.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - TreeSub - 23-12-2014 15:50

patulsky1337 napisał(a):Fajny konkurs. Ciekawe jest to, że robicie takie rzeczy. Na prawdę. Na innych konkurencyjnych serwisach z czymś takim rzadko można było się spotkać. Może ja jeszcze nie zarabiam ( ale zacząłem działać teraz też w innych programach oprócz mulithaker, dzisiaj wypromuje i liczę na leady Big Grin) ale jeden z moich znajomych ładnie działa w treesub... może mu się uda. Powodzenia wszystkim użytkownikom.


Rownież życzymy powodzenia wszystkim użytkownikom jak i Tobie Wink


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Pocisk1993 - 23-12-2014 18:00

(22-12-2014 18:50)patulsky1337 napisał(a):  Jakby to tak delikatnie ująć...

[Obrazek: KN3zQ.jpg]

Jeżeli robisz coś to rób to dobrze . Dodajesz tekst że wirus atakuje komputery i link do pobrania AntyWirusa , wiec nie ma sie co dziwic ze nie ma leadów facepalm

A teraz kilka zdan o serwisie Treesub.pl

Zalety serwisu Treesub.pl
- Bardzo dobry kontakt
- Bardzo dobra skuteczność programów
- Przejrzysta strona , która umila czas spędzony podczas zarabiania
- Nowe świetne programy z bardzo dobra skutecznośćią
- Konkursy z ciekawymi nagrodami

Wady serwisu Treesub.pl
- Stawka (3.50) na początek. Nie wiem czy moge to zaliczyc do wad, bo stawka zostaje podnoszona po ( wykazaniu sie ) ,ale cos musialem dodać do wad Big Grin
[Obrazek: fleyrs.jpg]

Skuteczność była wieksza (8%-12%) ale spadła przez nieudane próby działania na Asku ^^


Z cała pewnośćia moge polecić ten serwis , jak dla mnie jeden z najlepszych Smile Wypłata wczoraj zlecona, dziś została zrealizowana Smile
Osobiście przerzucilem sie z leadmore i nie żałuje Smile

Zdrowych i Wesołych Świąt wszystkim impreza


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - patulsky1337 - 23-12-2014 19:10

(23-12-2014 18:00)Pocisk1993 napisał(a):  Jeżeli robisz coś to rób to dobrze . Dodajesz tekst że wirus atakuje komputery i link do pobrania AntyWirusa , wiec nie ma sie co dziwic ze nie ma leadów facepalm

Czemu od razu osądzasz mnie o to, że promuje swoje linki w ten sposób? Wiem jak pisać posty i wiem, że coś tego typu, że wirusy atakują kompa nie mają prawa bytu xD Korzystam z programów test IQ i Multihaker- posty wstawiam w grupy i na tablice. Oczywiście wszystko na facebooku.


RE: TREESUB.PL - Oficjalny temat - Pocisk1993 - 23-12-2014 19:52

I na test IQ nie masz leadów ? Z całym szacunkiem ale jaki Ty masz tekst? "Chcesz sprawdzic swoje IQ? Wejdz w link. Jedyne 5zl za sms " ? Big Grin