Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 9 Głosów - 4.56 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów
» Dołącz do projektu już teraz, aby nauczyć się sztuki inwestowania.
Autor Wiadomość
MaLiN Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 8,019
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2036 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2,505.20
Post: #1
Lightbulb Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów
$$$ Drodzy forumowi inwestorzy! $$$

Chciałbym przedstawić wszystkim forumowiczom przedsięwzięcie jakiego jeszcze nie było!
Jeśli zastanawiasz się czy warto wejść w opcje binarne ale boisz się zaryzykować swoich pieniędzy, to właśnie teraz mamy dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie. Idea
Kilka słów o projekcie:
Parę miesięcy temu na naszym forum otworzyliśmy projekt edukacji dla początkujących, który obejmuje całkowity zwrot zainwestowanej kwoty w wypadku utraty depozytu. Należy jedynie spełnić kilka warunków aby dostać się do specjalnej grupy, gdzie krok po kroku omawiane są wszystkie aspekty opcji binarnych oraz strategia polecana do inwestycji na dłuższą skalę.

W grupie inwestujesz swoje prawdziwe pieniądze stawiając sygnały rozpatrywane pod okiem specjalisty Ropsont, który siedzi w temacie opcji binarnych już parę lat. W związku z tym nie grasz sam tylko uczysz się na błędach innych. Każde wejście czy to trafne czy nietrafne, jest opisywane wraz z obrazkami i wyjaśnieniem. Stawiasz pozycje zgodnie z zaleceniami ale nic nie ryzykujesz! Projekt przewiduje całkowity zwrot zainwestowanej kwoty w wypadku straty.

Powstał on z myślą o osobach, które boją się wejść w tematykę opcji lub gubią się w ogromie wiedzy jaką można znaleźć na ten temat w internecie. Możesz nauczyć się podstaw działania rynku oraz otrzymać masę cennych wskazówek całkowicie za darmo! Z darmowej edukacji z możliwością zwrotu skorzystało już kilkadziesiąt osób ☛ zobacz szczegóły

W dodatku wszystko co uda Ci się zarobić z sygnałów podczas trwania projektu jest całkowicie TWOJE! Huh

Do projektu dopasujemy odpowiedniego brokera. Ponadto, w ciągu kolejnych kroków, odpowiadamy na wszystkie zagadnienia związane z opcjami. Jednym słowem, jeśli jesteś zainteresowany to możesz zyskać:
a) Darmowe sygnały,
b) Darmową sprawdzoną strategię (testowaną na forum przez cały ubiegły rok), którą ekspert nauczy Cię grać,
c) Przeżyć sesję tradingową na żywo, gdzie będziesz mógł dopytywać się o wszelkie aspekty tradingu na OB,
d) Gwarantowany zwrot depozytu do określonej kwoty, w wypadku ewentualnej przegranej podczas nietrafnie podanych sygnałów.

Uwaga! W projekcie mogą wziąć udział RÓWNIEŻ osoby doświadczone w temacie opcji binarnych, które nie chcą ryzykować własnej gotówki.

Ale to nie wszystko, dodatkowo za sam udział w projekcie dostaniesz od nas bonus pieniężny, więc nie będziesz stratny a jeszcze na tym zarobisz! Zapisz się już teraz, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Zapraszamy Wszystkich!

Jakie wymagania musisz spełniać by wziąć udział w projekcie?
 • Być osobą pełnoletnią
 • Posiadać możliwość zainstalowania platformy MetaTrader4 w wersji na komputerze (bezpłatny program do odczytywania wykresów)
 • Mieć 250$/€ bądź ok 1000PLN na pierwszy depozyt u brokera
 • Posiadać konto Skrill, ewentualnie mieć możliwość założenia konta.
 • Dysponować czasem między 10:00 a 20:00 od poniedziałku do piątku (godziny są umawiane indywidualnie - nie musisz być obecny przez cały dzień, wystarczy nawet godzinka dziennie). Sam projekt nie potrwa dłużej niż 2 tygodnie Wink

Co zrobić by dołączyć do projektu?

1. Napisz post w tym temacie, że wyrażasz zainteresowanie udziałem w projekcie.
2. Oczekuj ode mnie prywatnej wiadomości, w której zadam Ci kilka dodatkowych pytań.
3. Jeśli wszystko zostanie potwierdzone, to zostajesz zakwalifikowany!
4. Będziesz otrzymywać ode mnie informacje o kolejnych krokach oraz posegregowane materiały instruktażowe mające na celu przybliżenie Ci najważniejszych aspektów przed początkiem sesji tradingowych. Pomogę Ci również zainstalować i skonfigurować platformę MetaTrader4. 

Te 4 kroki zajmą Tobie tylko chwilkę Smile

Regulamin projektu edukacji początkujących:

Cytat:1) Osoba zgłaszająca się do projektu zobowiązuje się do przestrzegania wskazówek administratora grupy
2) Wszystkie transakcje na grupie to sygnały podawane przez użytkownika @Ropsont
3) Sygnały muszą być stawiane na koncie realnym - konto demo nie wchodzi w grę. Wgląd mamy na wszystko i szybko możemy wyśledzić osobę, która będzie próbowała oszukiwać. Oszustom nie przysługują żadne refundacje.
4) Sesje tradingowe odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 20:00 za pomocą darmowego komunikatora Discordapp (tylko czat, nie są wymagane słuchawki ani mikrofon). W jednym z ostatnich kroków dostaniesz ode mnie link do grupy na discordzie.
5) Osoba zgłaszająca się, musi otworzyć konto u brokera za pomocą specjalnego linku promocyjnego, podawanego przed przystąpieniem do projektu. Brokerzy, z których obecnie korzystamy w projekcie to 24option, Opteck, OptionFair, Utrader oraz TopOption (można również wybrać innego brokera z naszej listy - szczegóły są ustalane poprzez PW)
6) Po wygenerowaniu kilku sygnałów zostajesz wypisany z grupy edukacji.
7) Jeśli sygnały okażą się nieskuteczne, cała kwota jaka została przegrana, zostaje zwrócona na konto Skrill lub PayPal (nie obsługujemy przelewów bankowych!). Zostaje zwrócona tylko taka ilość jaka została ewentualnie stracona przez sygnały aż do kwoty 250$/€ lub 1000PLN (w zależności od rejestracji u danego brokera). Ewentualne zwroty zostaną wypłacone do 20-tego dnia następnego miesiąca (np. zwroty za luty wypłacane do 20-tego marca) przez użytkownika @Ropsont.
8) Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania projektu bądź zmiany jego zasad w wypadku ewentualnych problemów organizacyjnych.
9) Zwroty nie będą mogły zostać wypłacone tylko w wyniku zdarzenia losowego jak bankructwo brokera. Takie coś nie powinno się zdarzyć, jednak w ramach bezpieczeństwa zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania zwrotów w takiej sytuacji.
10) Osoba przystępująca do projektu musi być pełnoletnia! (+18). Aby wypłacić środki od brokera wymagana jest weryfikacja dowodu osobistego oraz skanu rachunku za media w wersji elektronicznej. Upewnij się, że posiadasz wymagane dokumenty przed przystąpieniem do projektu.

Tu znajdziesz opinie o mnie: http://zarabiam.com/Temat-MLN-ogolne-opi...rne-123658 gdybyś miał wątpliwości.Jeśli nie jesteś pewien, czy warto wziąć udział, tu znajdziesz recenzje użytkownika @[nitram]: http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-bez...pid1432188

Opinie osób, które do tej pory uczestniczyły w projekcie:

(02-10-2016 10:55)nitram napisał(a):  Zostałem wywołany do tablicy, to jestem Smile

Jako jeden z pierwszych uczestników projektu, organizowanym swego czasu gdzieś w listopadzie ubiegłego roku na binarne, powiem tak ogólnie wszystko jest ok.

Jednak pojawiło się wtedy kilka problemów i natury technicznej i czasowej, organizacyjnej, podkreślam jednak, że to by i początek nie jako testy.
Teraz domyślam się że wszystkie te aspekty są już dopracowane, godziny tradingu są jasno określone, więc wystarczy być o określonej porze i słuchać uczyć się i zarabiać.

Co do szkolenia to jest na wysokim poziomie, nawet dla początkujących, osoby są prowadzone za rękę, wystarczy tylko chcieć i trochę się tematem interesować. Jak w szkole otrzymaną wiedzę trzeba uporządkować utrwalić i wypróbować w praktyce.  

WAŻNE niech nikt nie myśli, że w trakcie albo po szkoleniu będzie zarabiać miliony, kwoty realnego zarobku wahają się raczej z przedziale 10-100 Euro może być i pewnie więcej, jednak istotą tego projektu jest nacisk na szkolenie i wiedzę a nie na zarobek, tak mi się przynajmniej wydaje.
Odnośnie czasu trzeba się przygotować o czym chyba nie ma informacji na początku, na dłuższe szkolenie około miesiąca (chyba, że to jest dla każdego oczywiste).

Osobiście wtedy w projekcie wyszliśmy na minus głównie za sprawą wysokich opłat nakładanych przez Opteck (specyficzny Broker nie będę się na ten temat wypowiadał wszystko już zostało powiedziane) Opłata miesięczna (jakieś 1-3 Euro), opłata od zysków Sad (parę % jakieś 1 Euro), Opłata przy wypłacie (30 EURO nie USD a EURO) Sad oplaty z głowy podaję więc może się to różnic trochę.

Co do wypłat a w zasadzie i wpłat, ja wpłacałem prosto z konta bankowego (przewalutowanie niekorzystnie wyszły ;/) bo mój przypisany menadżer (który do dzisiaj mnie nęka wspomnianymi już telefonami) stwierdził że innej możliwości nie ma. Trochę proszenia było o wypłatę, ale tak z umiarem tylko 2 razy dzwoniłem i wypłata była na koncie skończyliśmy chyba na poziomie jakoś 180 Euro jakoś tak.

Oczywiście utracone środki dostałem wypłacone od organizatora szkolenia, tutaj nie było problemów.

Podsumowując projekt polecić mogę osobom którzy mają dużo wolnego czasu i chcą się czegoś nauczyć. O zabezpieczenie kapitału też raczej nie ma się co bać.
Proponuję kupić nowy starter i działać.
Jeśli ktoś liczy na szybki zysk w tydzień i liczy tylko na sygnały podawane grupie to raczej odradzam szkoda własnego czasu i czasu organizatorów, nie o to w tym projekcie chodzi.

(03-14-2016 19:18)GrzesMis napisał(a):  Własnie zakończyłem współprace w projekcie, oto moja opinia:

Prowadzący projekt tj. Robert uczy wszystkiego od podstaw. Odpowiada nawet na najbanalniejsze pytania. Przeprowadza za rączkę od założenia konta u brokera, aż po konfiguracje Metatradera. Bardzo miły i rzeczowy człowiek. Straciłem tylko 40zł, ale zostało mi to wypłacone w bardzo szybkim czasie przez Roberta i to z nawiązką tzn z bonusem za współprace Smile. Warto spróbować wejść w opcje pod okiem takiego specjalisty. Opcje binarne nie są dla każdego. Trzeba mieć dużo cierpliwości. Trzeźwo myśleć i nie dać się ponieść emocjom. Warto to sprawdzić własnie zapisując się do ww projektu. Co do samych trade'ów- rynek nie sprzyjał. Mogę śmiało napisać że siedząc dłużej nad wykresami i ogarniając strategie jaką graliśmy w projekcie, można wyjść na plusa, oczywiście trzymając odpowiedni MM.

Jak dla mnie była do fajna przygoda niestety nie na mój charakter.
Pozdro

(03-15-2016 16:46)mk88 napisał(a):  Czesc, jestem po udziale w projekcie, naprawdę polecam każdemu kto jeszcze nie zaczął grac w opcje Smile
Duzo sie dowiecie jak to wyglada na live, o depozyt nie ma sie co obawiać, jak jesteś na minus to dostajesz zwrot bez problemu zero ryzyka.
Zapisywać sie Smile

(04-07-2016 16:05)gnatj4 napisał(a):  Właśnie zakończyłem współprace, polecam w 100% dla początkujących inwestorów jak i tych bardziej zaawansowanych. Każdy sygnał jest tłumaczony dlaczego tak a nie inaczej, udzielają naprawdę wyczerpujących odpowiedzi więc nie dość że jest szansa zarobku bez ryzyka to jeszcze naprawdę dużo idzie się nauczyć.

(04-09-2016 11:44)Karimes napisał(a):  Zakończyłem współpracę jakiś czas temu. Polecam wszystkim, którzy się wahają. Po całym okresie byłem na lekkim minusie ale pieniądze zostały zwrócone plus otrzymałem bonus.

(04-26-2016 15:18)Deshri napisał(a):  Również brałem udział w projekcie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam wszystkim potencjalnie zainteresowanym.

(04-26-2016 16:28)geps4 napisał(a):  Polecam w 100%, można się sporo nauczyć a przy okazji zarobić!

Super układ!

[Obrazek: 71228d852a7e0.jpg]

(04-27-2016 15:40)salata9590 napisał(a):  Również polecam udział w projekcie Smile
Można nauczyć się kiedy warto postawić na daną opcję a kiedy nie. Uczy cierpliwości do grania Smile
Wszystko zgodne z opisem projektu Smile


[Obrazek: screen.jpg]

(04-27-2016 16:26)omisiu napisał(a):  Również polecam, współpraca świetna, ale broker upierdliwy...

Jak najbardziej na plus. Dużo się nauczyłem i czekam na rozwój sytuacji

[Obrazek: opteck_20160427.jpg]

(06-20-2016 17:11)Turbik napisał(a):  Właśnie zakończyłem udział w projekcie. Współpraca z prowadzącymi projekt bardzo dobra. Wszystko jest tłumaczone krok po kroku jak ustawiać sygnały wraz z objaśnieniem czemu tak obstawiamy. Na każe pytanie dostawałem konkretną odpowiedź. Jestem zadowolony z udziału w projekcie i polecam Innym do zapisywania się.
Zwrócony wkład plus dodatkowy bonus.
[Obrazek: wyp_ata.jpg]

(06-20-2016 18:44)ShuQi napisał(a):  RECENZJA:


Brałem udział w projekcie i jestem zadowolony, wprowadzenie w świat opcji binarnych, pokazanie tego od zaplecza i wszystko poszło dokładnie tak jak pisał MLN.
Zwrot gotówki dostałem /lolCO DO GROSZA!Lol więc można śmiało zapisywać się w przyszłości do tego projektu Wink


Można zdobyć nową wiedzę
Można zarobić gotówkę(nie liczcie na miliony)
Można znaleźć nowy sposób na życie(być może ktoś podąży dalej tą drogą?)
NIE MOŻNA STRACIĆ SŁUCHAJĄC DOKŁADNIE POLECEŃ.


++++++++++++++++++++++++++++

(04-13-2017 16:52)bloger napisał(a):  Ja również potwierdzam, że wszystko działa jak trzeba. Jasne zasady i bardzo dobry kontakt z prowadzącym.

W skrócie: ciekawa przygoda, którą na pewno powtórzę. ;-)

(04-15-2017 11:09)DawidBrazzerss napisał(a):  Super projekt Big Grin zarobiłem z wami 344zł Big Grin Pieniażki sa na koncie. Polecam MEGA Big Grin
Chętnie wezmę udzial po raz 2 Big Grin

(04-15-2017 16:33)Diabełek napisał(a):  Brałem udział w projekcie pierwszy raz i POLECAM. Smile

Poświęcając kilkanaście minut dziennie możemy doświadczyć inwestowania na żywca Big Grin W razie pytań prowadzący chętnie odpowie i w razie potrzeby doradzi. Smile

Finalnie 207 zł w kieszeni. ^^

[Obrazek: pbinarne-1492270308.jpg]

Rozpoczynamy rekrutację i wyścig po wiedzę! Kto pierwszy ten lepszy!

Szczegóły zostaną wysłane na PW do każdej osoby, która napisze post w tym temacie, że jest zainteresowana wzięciem udziału w projekcie.
(odpowiadam według kolejności zgłoszeń, więc warto się pospieszyć)

P.S Aby uniknąć podszywanie się użytkowników pod moją osobę, a także problemów, kontakt w sprawie projektu możliwy jest tylko i wyłącznie poprzez prywatną wiadomość na forum ode mnie.

|
Jesteś zainteresowany wzięciem udziału w projekcie?|
Napisz post poniżej, że zgłaszasz się!|
|
V

11.04.2016 - aktualizacja postu
Glosy: Timax (+1), vasili (+1), BBartek85 (+1), richbutterfly (+1), Lerum (+1), Admin (+10), omisiu (+1), Deshri (+1), oleks94 (+1), Erdoi Money (+1)
02-08-2016 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzic:
Kurahen Offline
Banned
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
Trzeba koniecznie być aktywnym użytkownikiem forum? Seria multikont po utarczce z Coristo, więc pewnie to konto również padnie za jakiś czas, a spełniam wszystkie warunki Lol
02-08-2016 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 8,019
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2036 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2,505.20
Post: #3
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
Nie trzeba być aktywnym użytkownikiem forum, wystarczy abyś spełnił pewne wymogi o których napisałem w poście Wink

P.S I tak już nie zdążyłeś dołączyć do projektu beka

Szukasz pomysłu na efektowny biznes? ▶ kliknij tu i poznaj tajniki zarabiania przez internet!
Glosy: Obamakiller (+1), Kurahenv2 (+1)
02-08-2016 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kurahenv2 Offline
Banned
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
MLN
W takim razie dziękuję za odpowiedź i zgłoszę się w najbliższym czasie impreza
02-08-2016 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rob88 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 40.00
Post: #5
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
Witam zgłaszam się do projektu.
02-08-2016 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 8,019
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2036 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2,505.20
Post: #6
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
@Rob88 - PW wysłane Smile

Szukasz pomysłu na efektowny biznes? ▶ kliknij tu i poznaj tajniki zarabiania przez internet!
02-08-2016 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szczygielek Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,446
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 239 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.01
Post: #7
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
prosze o PW Lol

Organizacja imprez Rawa Mazowiecka, Grójec, Skierniewice
02-08-2016 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 8,019
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2036 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2,505.20
Post: #8
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
@szczygielek - PW wysłane Wink

Szukasz pomysłu na efektowny biznes? ▶ kliknij tu i poznaj tajniki zarabiania przez internet!
02-08-2016 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek95 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 704
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 129 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 90.00
Post: #9
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
Zainteresowany Smile
02-08-2016 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Obywatel Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 445
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 69 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów
Chętnie konkretów się dowiem.

Kupię BTC/PM.
02-08-2016 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Expasset - polski konkretny projekt. janbers 30 2,306 10-14-2017 00:33
Ostatni post: schab
  Masz wątpliwości w co zainwestować? Zainwestuj w ICO bitfx 6 871 06-16-2017 16:14
Ostatni post: mikuss
  Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare Captain 128 9,126 06-01-2017 20:23
Ostatni post: Captain
  Zainwestuj raz min. 7$ w bitcoinach i odbieraj wypłaty iPlusOfficial 2 729 04-10-2016 15:30
Ostatni post: iPlusOfficial
  Inwestycja bez ryzyka mietek1596 11 1,661 08-15-2015 22:22
Ostatni post: nitram

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.