Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Spersonalizuj swój prywatny profil,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
  • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
  • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
  • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
  • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!



Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylko 1X - 2X - 12
» CleverBet - Graj z głową.
Autor Wiadomość
Raafxhusky Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 140 +

Forum Gold: 5.00
Post: #1
Smile Tylko 1X - 2X - 12
Są to tylko i wyłącznie moje luźne przemyślenia na obecną ofertę dnia. Trafność typów to jakieś 60-80%. Postaram się codziennie wrzucać całe takie zlepki.


Dzień 1

01:30 Sampaio Correa - SC Paysandu Para 1x
01:30 Vila Nova - Tupi Juiz de Fora MG 1x
02:30 Chicago Fire - San Jose Earthquakes 1x
02:30 Londrina (PR) - Criciuma EC 1X
02:30 Roughnecks - Arizona United 1x
03:00 Alianza Petrolera - Atletico Nacional Medellin 1x
04:30 Real Salt Lake - D.C. United 1x
07:00 Melbourne Victory U21 - Bentleigh greens 2x
10:30 Sutherland Sharks - Bonnyrigg White Eagles x2
10:45 APIA Tigers - Rockdale City Suns 2x
11:00 Ventforet Kofu - Vissel Kobe x2
11:30 Kashima Antlers - Gamba Osaka 12
12:00 Avispa Fukuoka - Urawa Red Diamonds 2x
12:00Omiya Ardija - Nagoya Grampus 1x
12:00 Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale x2
2:00 Hiroshima Sanfrecce - Jubilo Iwata 1x
12:00 Shonan Bellmare - Yokohama Marinos 2x
12:00 Kashiwa Reysol - Albirex Niigata 12
12:00 Sagan Tosu - FC Tokyo 12
12:00 Jeonnam Dragons - Seongnam Ilhwa C 12
12:00Sangju Sangmu - FC Seoul 12
12:00 Ulsan Hyundai Ho - Suwon Samsung Bl 12
13:00 Pattaya United Suphanburi FC 1x
14:00 KPV Kokkola - Haka 1x
14:00 Royal Thai Army - Bangkok Glass 12
14:00 BEC Tero Sasana - Nakhon Ratchasim 1x
14:30 Persib Bandung - PSM Makassar 1x
15:00 Ilves - SJK 12
15:00 KTP Kotka - GrIFK 1x
15:00Flora Paide - Trans Narva 12
15:00Tartu FC Santos - Tallinna FC Leva 12
15:00 Tulevik Viljandi - JK Tallinna Kale 12
15:00 Nomme JK Kalju - Kohtla-Jarve JK 12
15:00 Umea FC - IK Brage 12
15:00 BK Forward - Team TG FF 12
15:00Osotspa Saraburi - Bangkok United F 2x
15:30 Haugesund 16 Start IK 1x
16:00 K Frej - Syrianska FC 1x
16:00 IFK Varnamo - Dalkurd FF 12
16:00 Ljungskile - GAIS Goteborg 1x
16:00 Varbergs BoIS FC - Trelleborgs FF 12
16:00 AFC United 1 Halmstads 12
16:00 Vasteras SK FK Enskede IK 1x
16:00 Brommapojkarna - Carlstad United 12
16:00Nykopings BIS- Akropolis IF 1x
16:00KF Fjardabyggd - Grindavik x2
16:00 Keflavik - Huginn 12
16:30 Naftan Novopoloc - Neman Grodno 1x
17:00 Slutsksakhar Slu - FK Isloch Minsk 12
17:00 Nasarawa United - Rivers United FC 1x
18:00 NorwayBodo Glimt - Rosenborg 2x
18:00 Angelholms FF - Degerfors 1x
18:00 Rakvere FC Flora - Vaprus Parnu 1x
18:00FK Gorodeya - BATE Borisov 12
18:30FK Vitebsk - Dinamo Brest 12
19:15 Thor Akureyri - Leiknir F 12
19:30 Limerick FC 2 - UC Dublin 1x
20:00Deportivo Cuenca - River Plate Ecua 12
20:30 Bray Wanderers - Wexford x2
20:30 Longford Town - Bohemians 12
21:00 Germany - Italy 12
21:00 Fluminense RJ - Coritiba (PR) 1x
21:00 Atletico Clube G - Nautico Capibari 1x
21:00 Luverdense - Oeste 1x
21:00 Bragantino - Parana PR 1x
21:00 Brasil De Pelota - Joinville SC 1x
21:30 Avai FC SC - Vasco da Gama 12
22:00 Juan Aurich - Comerciantes Uni 1x
22:00 Valledupar FC - Universitario de 1x
22:00 Barranquilla FC - Llaneros FC 1x
22:00 Orsomarso - Union Magdalena 1x
22:00 New York Red Bul - Rochester Raging 1x
22:15 Aguilas D. - Deportes Tolima 12
23:30Atletico Paranae - America MG 1x
23:30 ontreal Impact - New England Revo 1x

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2016 21:36 przez Raafxhusky.)
Glosy: Luq333 (+1)
07-02-2016 01:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzic:
Raafxhusky Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 140 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2
RE: Tylko 1X - 2X - 12
Nie chce edytować głównych postów zeby pomówień nie było o manipulacje i zmianę jak nie wygra.
Zielony = win / Błękitny = lose / Różowy = postponed

Dzień 1 / 02.07.16
54 / 72 Trafione 76 %


01:30 Sampaio Correa - SC Paysandu Para 1x
01:30 Vila Nova - Tupi Juiz de Fora MG 1x
02:30 Chicago Fire - San Jose Earthquakes 1x
02:30 Londrina (PR) - Criciuma EC 1X
02:30 Roughnecks - Arizona United 1x
03:00 Alianza Petrolera - Atletico Nacional Medellin 1x
04:30 Real Salt Lake - D.C. United 1x
07:00 Melbourne Victory U21 - Bentleigh greens 2x

10:30 Sutherland Sharks - Bonnyrigg White Eagles x2
10:45 APIA Tigers - Rockdale City Suns 2x
11:00 Ventforet Kofu - Vissel Kobe x2
11:30 Kashima Antlers - Gamba Osaka 12
12:00 Avispa Fukuoka - Urawa Red Diamonds 2x
12:00Omiya Ardija - Nagoya Grampus 1x
12:00 Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale x2
2:00 Hiroshima Sanfrecce - Jubilo Iwata 1x
12:00 Shonan Bellmare - Yokohama Marinos 2x
12:00 Kashiwa Reysol - Albirex Niigata 12
12:00 Sagan Tosu - FC Tokyo 12
12:00 Jeonnam Dragons - Seongnam Ilhwa C 12
12:00Sangju Sangmu - FC Seoul 12
12:00 Ulsan Hyundai Ho - Suwon Samsung Bl 12

13:00 Pattaya United Suphanburi FC 1x
14:00 KPV Kokkola - Haka 1x
14:00 Royal Thai Army - Bangkok Glass 12

14:00 BEC Tero Sasana - Nakhon Ratchasim 1x
14:30 Persib Bandung - PSM Makassar 1x
15:00 Ilves - SJK 12

15:00 KTP Kotka - GrIFK 1x
15:00Flora Paide - Trans Narva 12
15:00Tartu FC Santos - Tallinna FC Leva 12

15:00 Tulevik Viljandi - JK Tallinna Kale 12
15:00 Nomme JK Kalju - Kohtla-Jarve JK 12

15:00 Umea FC - IK Brage 12
15:00 BK Forward - Team TG FF 12
15:00Osotspa Saraburi - Bangkok United F 2x

15:30 Haugesund 16 Start IK 1x
16:00 K Frej - Syrianska FC 1x
16:00 IFK Varnamo - Dalkurd FF 12
16:00 Ljungskile - GAIS Goteborg 1x

16:00 Varbergs BoIS FC - Trelleborgs FF 12
16:00 AFC United 1 Halmstads 12
16:00 Vasteras SK FK Enskede IK 1x

16:00 Brommapojkarna - Carlstad United 12
16:00Nykopings BIS- Akropolis IF 1x
16:00KF Fjardabyggd - Grindavik x2

16:00 Keflavik - Huginn 12
16:30 Naftan Novopoloc - Neman Grodno 1x
17:00 Slutsksakhar Slu - FK Isloch Minsk 12
17:00 Nasarawa United - Rivers United FC 1x
18:00 Bodo Glimt - Rosenborg 2x
18:00 Angelholms FF - Degerfors 1x
18:00 Rakvere FC Flora - Vaprus Parnu 1x
18:00FK Gorodeya - BATE Borisov 12
18:30FK Vitebsk - Dinamo Brest 12
19:15 Thor Akureyri - Leiknir F 12
19:30 Limerick FC 2 - UC Dublin 1x
20:00Deportivo Cuenca - River Plate Ecua 12

20:30 Bray Wanderers - Wexford x2
20:30 Longford Town - Bohemians 12
21:00 Germany - Italy 12
21:00 Fluminense RJ - Coritiba (PR) 1x

21:00 Atletico Clube G - Nautico Capibari 1x
21:00 Luverdense - Oeste 1x
21:00 Bragantino - Parana PR 1x

21:00 Brasil De Pelota - Joinville SC 1x
21:30 Avai FC SC - Vasco da Gama 12
22:00 Juan Aurich - Comerciantes Uni 1x
22:00 Valledupar FC - Universitario de 1x
22:00 Barranquilla FC - Llaneros FC 1x
22:00 Orsomarso - Union Magdalena 1x
22:00 New York Red Bul - Rochester Raging 1x
22:15 Aguilas D. - Deportes Tolima 12
23:30Atletico Paranae - America MG 1x
23:30 ontreal Impact - New England Revo 1x


piotrekprorok dodał notatkę do tego postu 07-02-2016 22:38 ponieważ:

Kolor czerwony przeznaczony jest dla administracji forum. Nie chce mi się całości edytować, więc proponuję abyś Ty to zrobił Smile


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2016 12:13 przez Raafxhusky.)
Glosy: mationix (+1)
07-02-2016 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Raafxhusky Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 140 +

Forum Gold: 5.00
Post: #3
RE: Tylko 1X - 2X - 12
Nie chce edytować głównych postów zeby pomówień nie było o manipulacje i zmianę jak nie wygra.
Zielony = win / Błękitny = lose / Różowy = postponed


Dzień 2 / 03.07.16


00:00Estudiantes Merida FC - Atletico Venezuela 1x
00:00 Ind. del Valle - Delfin 1x
00:00 Cincinnati - Bethlehem 1x
00:00Deportivo Cali - Cortulua 1x
00:00Ceara - Bahia(BA) 1x
00:00La Equidad - Envigado FC 1x
00:00Univ.Cesar Vallejo - Sport Huancayo 1x
00:00Fort Lauderdale - Miami FC 1x
01:00 Wilmington Hammerheads Toronto FC 2 1x
01:30 Charleston Battery richmond Kickers 1x
02:45Oklahoma City Energy Rio Grande 1x
02:45Patriotas FC Millonarios 1x
03:00 ouston Dynamo Philadelphia Union 1x
03:00 Universitario De Deportes Deportivo Municipal 1x
03:00 Rayo Edmonton 1x
03:00 Real Monarchs Vancouver Whitecaps 2 1x
04:30 Los Angeles 2 Orange County Blues 1x
05:00 Sacramento Republic Seattle 2 1x
07:00 Consadole Sapporookohama FC 1x
07:00 Melbourne Knights Richmond 12
07:0Blacktown City Demons Hakoah Sydney 12
07:00 Sydney Olympic PCYC Parramatta Eagles 12
08:00 Sydney United Blacktown Spartans 1x
09:30Oakleigh Cannons Avondale FC 12
10:00Heidelberg Utd Northcote City 1x
11:00 Mito Hollyhock Matsumoto Yamaga FC 12
11:00 Kanazawa Kamatamare Sanuki 1x
11:00 Montedio YamagataRenofa Yamaguchi 1x
11:00 Roasso Kumamoto Cerezo Osaka 12
11:00 Fagiano Okayama Shimizu S-Pulse 1x
11:00 Giravanz Kitakyu Tokyo Verdy x2
11:00 Incheon United jeju United x2
11:30 SHB Da Nang Thanh Hoa 1x
11:30 VQuang Nam Sai Gon FC 1x
12:00 Bahrain Jordan 12
12:00 Ehime FC JEF United Ichihara Chiba 1x
12:00 FC Gifu Kyoto Sanga 2
12:00Gwangju FC Gwangsan Pohang Steelers 1x
12:00 Suwon City Jeonbuk Hyundai Motors x2
12:00 Hai Phong Dong Thap x1
12:00 Khanh Hoa Becamex Binh Duong 1x
12:00 Can Tho oang Anh Gia Lai 1x
12:30 Japan Thespa Kusatsu Machida x2
12:30 Song Lam Nghe An Than Quang Ninh x
13:00 T T HanoiDong Tam Long An 1x
13:00 Sukhothai Chonburi Shark FC 1x
13:00 Chainat FC 11 Sisaket FC 1x
14:00 TBuriram PEA Chiangrai United 1xe
15:00 BBCU FC Siam Navy 1x
15:30 aufoss Mjondalen IF 1x
16:00 Cruzeiro Vitoria BA 1x
16:00Internacional RS Gremio RS 1x
16:00Breidablik BV Vestmannaeyjar 12
16:00Valur Reykjavik Fylkir 12
16:30Sriwijaya FC Persipura Jayapura 12
17:00 BDinamo Minsk Slavia Mozyr 1x
17:00Qviding FIF Oskarshamns AIK 1x
17:00Husqvarna FF IK Oddevold 12
17:00Tvaakers IF KSF Prespa Birlik 12
17:00 Mjallby AIF Utsiktens BK 1x
17:00 IK Sleipner Vasalunds IF 1x
17:00 Abia Warriors Plateau 1x
17:00Ifeanyi Ubah Sunshine Stars FC 1x
17:00 Niger Tornadoes Warri Wolves FC 1x
17:00Akwa United Kano Pillars 1x
17:00 Lobi Stars Heartland FC 1x
17:00 Wikki Enugu Rangers International x1
17:00 Enyimba El Kanemi Warriors 1x
17:00 MFM FC Ikorodu United 1x
17:30 PS Kemi Kings HIFK 1x
17:30Lahti KuPs 12
17:30Jyvaskyla JK TPS Turku 12
17:30 Jaro 2 AC Oulu x2
17:30 Jazz Pori Ekenas 12
18:00 Sarpsborg 08 Brann 1x
18:00Stabaek Sogndal 12
18:00 Molde 5 Viking 1x
18:00 Assyriska IK Sirius FK 12
18:00 Spartak Moscow Rudar Velenje 1x
18:00 Walhain Standard Liege 2x
18:00 New York City (Usa) New York Red Bulls 1x
18:00 Defensor La Bocana FBC Melgar 1x
18:00 Bryne Strommen 1x
18:00 Sandefjord Levanger FK 1x
18:00Hodd Ranheim IL 12
18:00Ullensaker/Kisa IL KFUM Oslo x2
18:00 Asane Fotball Kristiansund BK x2
18:00erv Kongsvinger 1x
18:00 Granit Mikashevichi FC Belshyna Babruisk 1x
18:00Norrby IF Hollvikens GIF 1x
18:15 CD El Nacional Club Sport Emelec 12
18:30 LDU Quito Fuerza A. 12
18:30 Mushuc Runa Aucas 1x
20:15Ayacucho Garcilaso 1x
21:00 France Iceland 1x
21:00 Ponte Preta Sao Paulo 12
21:00 Botafogo RJ Santa Cruz RN 1x
21:00 Corinthians Flamengo 1x
21:00 JBL Zulia Urena SxC 12
21:00 Bogota FC Deportes Quindio x
22:00 Estudiantes d. C. Zamora Barinas x2
22:00 EL Ahly Al Ittihad 1x
22:00 Alfredo Salinas Santa Rosa 1x
22:00Leones Real Cartagena 1x
22:15 Jaguares de Cordoba Fortaleza F.C 1x
22:30 Cajamarca Alianza Atletico Sullana 1x
22:30 Sporting Cristal Alianza Lima 12
22:30 VDeportivo Tachira Zulia FC 1x
22:30 AD Cantolao Sport Boys 1x
22:30 Sport Loreto Carlos Manucci 1x
22:30 Club Social Deportivo Unión Tarapoto
622:30Sport Victoria Sport Ancash 1x
22:30 Union Huaral Deportivo Coopsol 1x
22:30Willy Serrato Cienciano x1
23:00 Caracas FC Portuguesa FC 1x
23:00Guaros de Lara Trujillanos 1x
23:00 Deportivo Anzoategui Monagas SC 1x
23:00 Carabobo FC Deportivo Petare FC 1x
23:30 EBarcelona SC(ECU) Universidad Catolica 1x

07-03-2016 04:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Raafxhusky Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 140 +

Forum Gold: 5.00
Post: #4
RE: Tylko 1X - 2X - 12
Nie chce edytować głównych postów zeby pomówień nie było o manipulacje i zmianę jak nie wygra.
Zielony = win / Błękitny = lose / Różowy = postponed


Trafione 98 /117 (82 %)


Wyniki - Dzień 2 / 03.07.16

00:00Estudiantes Merida FC - Atletico Venezuela 1x
00:00 Ind. del Valle - Delfin 1x
00:00 Cincinnati - Bethlehem 1x

00:00Deportivo Cali - Cortulua 1x
00:00Ceara - Bahia(BA) 1x
00:00La Equidad - Envigado FC 1x
00:00Univ.Cesar Vallejo - Sport Huancayo 1x

00:00Fort Lauderdale - Miami FC 1x
01:00 Wilmington Hammerheads Toronto FC 2 1x
01:30 Charleston Battery richmond Kickers 1x

02:45Oklahoma City Energy Rio Grande 1x
02:45Patriotas FC Millonarios 1x
03:00 ouston Dynamo Philadelphia Union 1x
03:00 Universitario De Deportes Deportivo Municipal 1x
03:00 Rayo Edmonton 1x

03:00 Real Monarchs Vancouver Whitecaps 2 1x
04:30 Los Angeles 2 Orange County Blues 1x
05:00 Sacramento Republic Seattle 2 1x
07:00 Consadole Sapporookohama FC 1x
07:00 Melbourne Knights Richmond 12
07:0Blacktown City Demons Hakoah Sydney 12
07:00 Sydney Olympic PCYC Parramatta Eagles 12
08:00 Sydney United Blacktown Spartans 1x
09:30Oakleigh Cannons Avondale FC 12

10:00Heidelberg Utd Northcote City 1x
11:00 Mito Hollyhock Matsumoto Yamaga FC 12
11:00 Kanazawa Kamatamare Sanuki 1x
11:00 Montedio YamagataRenofa Yamaguchi 1x
11:00 Roasso Kumamoto Cerezo Osaka 12
11:00 Fagiano Okayama Shimizu S-Pulse 1x

11:00 Giravanz Kitakyu Tokyo Verdy x2
11:00 Incheon United jeju United x2

11:30 SHB Da Nang Thanh Hoa 1x
11:30 VQuang Nam Sai Gon FC 1x

12:00 Bahrain Jordan 12
12:00 Ehime FC JEF United Ichihara Chiba 1x
12:00 FC Gifu Kyoto Sanga 2

12:00Gwangju FC Gwangsan Pohang Steelers 1x
12:00 Suwon City Jeonbuk Hyundai Motors x2
12:00 Hai Phong Dong Thap x1
12:00 Khanh Hoa Becamex Binh Duong 1x
12:00 Can Tho oang Anh Gia Lai 1x
12:30 Japan Thespa Kusatsu Machida x2

12:30 Song Lam Nghe An Than Quang Ninh 1x
13:00 T T Hanoi Dong Tam Long An 1x
13:00 Sukhothai Chonburi Shark FC 1x
13:00 Chainat FC 11 Sisaket FC 1x
14:00 TBuriram PEA Chiangrai United 1x

15:00 BBCU FC Siam Navy 1x
15:30 aufoss Mjondalen IF 1x
16:00 Cruzeiro Vitoria BA 1x
16:00Internacional RS Gremio RS 1x
16:00Breidablik BV Vestmannaeyjar 12
16:00Valur Reykjavik Fylkir 12
16:30Sriwijaya FC Persipura Jayapura 12
17:00 BDinamo Minsk Slavia Mozyr 1x
17:00Qviding FIF Oskarshamns AIK 1x
17:00Husqvarna FF IK Oddevold 12
17:00Tvaakers IF KSF Prespa Birlik 12

17:00 Mjallby AIF Utsiktens BK 1x
17:00 IK Sleipner Vasalunds IF 1x
17:00 Abia Warriors Plateau 1x

17:00Ifeanyi Ubah Sunshine Stars FC 1x
17:00 Niger Tornadoes Warri Wolves FC 1x
17:00Akwa United Kano Pillars 1x
17:00 Lobi Stars Heartland FC 1x

17:00 Wikki Enugu Rangers International x1
17:00 Enyimba El Kanemi Warriors 1x
17:00 MFM FC Ikorodu United 1x

17:30 PS Kemi Kings HIFK 1x
17:30Lahti KuPs 12

17:30Jyvaskyla JK TPS Turku 12
17:30 Jaro 2 AC Oulu x2
17:30 Jazz Pori Ekenas 12
18:00 Sarpsborg 08 Brann 1x
18:00Stabaek Sogndal 12

18:00 Molde 5 Viking 1x
18:00 Assyriska IK Sirius FK 12
18:00 Spartak Moscow Rudar Velenje 1x
18:00 Walhain Standard Liege 2x
18:00 New York City (Usa) New York Red Bulls 1x
18:00 Defensor La Bocana FBC Melgar 1x

18:00 Bryne Strommen 1x
18:00 Sandefjord Levanger FK 1x
18:00Hodd Ranheim IL 12
18:00Ullensaker/Kisa IL KFUM Oslo x2
18:00 Asane Fotball Kristiansund BK x2

18:00erv Kongsvinger 1x
18:00 Granit Mikashevichi FC Belshyna Babruisk 1x
18:00Norrby IF Hollvikens GIF 1x
18:15 CD El Nacional Club Sport Emelec 12
18:30 LDU Quito Fuerza A. 12

18:30 Mushuc Runa Aucas 1x
20:15Ayacucho Garcilaso 1x
21:00 France Iceland 1x
21:00 Ponte Preta Sao Paulo 12
21:00 Botafogo RJ Santa Cruz RN 1x
21:00 Corinthians Flamengo 1x
21:00 JBL Zulia Urena SxC 12

21:00 Bogota FC Deportes Quindio 1x
22:00 Estudiantes d. C. Zamora Barinas x2
22:00 EL Ahly Al Ittihad 1x

22:00 Alfredo Salinas Santa Rosa 1x
22:00Leones Real Cartagena 1x
22:15 Jaguares de Cordoba Fortaleza F.C 1x

22:30 Cajamarca Alianza Atletico Sullana 1x
22:30 Sporting Cristal Alianza Lima 12
22:30Deportivo Tachira Zulia FC 1x

22:30 AD Cantolao Sport Boys 1x
22:30 Sport Loreto Carlos Manucci 1x
22:30 Club Social Deportivo Unión Tarapoto
22:30Sport Victoria Sport Ancash 1x
22:30 Union Huaral Deportivo Coopsol 1x
22:30Willy Serrato Cienciano x1

23:00 Caracas FC Portuguesa FC 1x
23:00Guaros de Lara Trujillanos 1x
23:00 Deportivo Anzoategui Monagas SC 1x
23:00 Carabobo FC Deportivo Petare FC 1x

23:30 EBarcelona SC(ECU) Universidad Catolica 1x

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2016 12:13 przez Raafxhusky.)
Glosy: mationix (+1), Myseslaw (+1)
07-03-2016 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Raafxhusky Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 140 +

Forum Gold: 5.00
Post: #5
RE: Tylko 1X - 2X - 12
Nie chce edytować głównych postów zeby pomówień nie było o manipulacje i zmianę jak nie wygra.
Zielony = win / Błękitny = lose / Różowy = postponed

Dzień 3 - 04.07.2016


Figueirense - Atletico Mineiro 1x
Independiente Santa Fe - Boyaca Chico 1x
Cucuta - Real Santander 1x
Sporting Kansas City - Columbus Crew 1x 0
Tulsa Roughnecks - San Antonio 1x
Deportivo Pasto - Deportiva Once Caldas 12
FC Bulleen Lions - Pascoe Vale SC 1x
Inter Turku - Vaasa VPS 12
Shakhter Soligorsk - FC Torpedo Zhodino 12
Stromsgodset - Aalesund FK 1x
Kristianstads FF - Landskrona BoIS x2
FC Trollhattan U21 - Osters IF x2
Throttur Reykjavik - Hafnarfjordur 12
El Daklyeh - El-Entag El-Harby 1x
Smouha SC - Zamalek x2
Arab Contractors - Haras El Hedoud 12
Petrojet - El-Shorta 1x
Atletico Huila - Atletico Junior Barranquilla 1x
Dep.Independiente Medellin - Atletico Bucaramanga 1x

07-04-2016 00:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ledeni Offline
Banned
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Jun 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Tylko 1X - 2X - 12
Dużo meczów na "tasiemca" Big Grin
07-04-2016 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Raafxhusky Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 140 +

Forum Gold: 5.00
Post: #7
RE: Tylko 1X - 2X - 12
(07-04-2016 00:20)ledeni napisał(a):  Dużo meczów na "tasiemca" Big Grin

Bardziej polecałbym wybrać 4-5 kursik 2.00+ i dobrą kwotę

07-04-2016 00:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czechu1991 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Tylko 1X - 2X - 12
Postawiałem 3 razy po 3 spotkania, zobaczymy co z tego bedzie;]

Czechu1991, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2015.
07-04-2016 01:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Raafxhusky Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 140 +

Forum Gold: 5.00
Post: #9
RE: Tylko 1X - 2X - 12
Nie chce edytować głównych postów zeby pomówień nie było o manipulacje i zmianę jak nie wygra.
Zielony = win / Błękitny = lose / Różowy = postponed


15/17 Trafione (89 %)



Wyniki - Dzień 3 / 04.07.2016


Figueirense - Atletico Mineiro 1x
Independiente Santa Fe - Boyaca Chico 1x
Cucuta - Real Santander 1x
Sporting Kansas City - Columbus Crew 1x

Tulsa Roughnecks - San Antonio 1x
Deportivo Pasto - Deportiva Once Caldas 12
FC Bulleen Lions - Pascoe Vale SC 1x
Inter Turku - Vaasa VPS 12
Shakhter Soligorsk - FC Torpedo Zhodino 12

Stromsgodset - Aalesund FK 1x
Kristianstads FF - Landskrona BoIS x2

FC Trollhattan U21 - Osters IF x2
Throttur Reykjavik - Hafnarfjordur 12
El Daklyeh - El-Entag El-Harby 1x
Smouha SC - Zamalek x2
Arab Contractors - Haras El Hedoud 12
Petrojet - El-Shorta 1x

Atletico Huila - Atletico Junior Barranquilla 1x
Dep.Independiente Medellin - Atletico Bucaramanga 1x

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2016 00:05 przez Raafxhusky.)
Glosy: mationix (+1)
07-04-2016 07:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Raafxhusky Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 140 +

Forum Gold: 5.00
Post: #10
RE: Tylko 1X - 2X - 12
Nie chce edytować głównych postów zeby pomówień nie było o manipulacje i zmianę jak nie wygra.
Zielony = win / Błękitny = lose / Różowy = postponed



Dzień 4 - 05.07.2016

01:00 Sport Club do Recife - Palmeiras 1x
01:00Pittsburgh Riverhounds - Harrisburg City 12
01:30 Louisville City - FC Montreal 1x
02:45 Atlético F.C. - America de Cali 2x
03:00 Colorado Rapids - Portland Timbers 1x
03:00 FC Dallas - Orlando City 1x
04:30 LA Galaxy - Vancouver Whitecaps 1x
17:00Alashkert - FC Santa Coloma 1x
17:45Birkirkara FC - NK Siroki Brijeg 12
18:00Chikhura Sachkhere - Zimbru Chisinau 1x
18:45Jeunesse Esch - St. Patricks Athletic 1x
19:00 B36 Torshavn - Valletta FC 2x
19:00 Fredrikstad - Sandnes Ulf 12
20:45Dundalk - Longford Town 1
21:15 Fram Reykjavik - UMF Selfoss 1x
22:30 PDeportivo Municipal - Defensor La Bocana 1x

Glosy: PaidMoney (+1)
07-04-2016 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rodzyn typuje Bundesligę i nie tylko Rodzyn7 23 2,316 05-13-2014 17:23
Ostatni post: Rodzyn7

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.