Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

• Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

Sprawdź:
Cytat:W meczu 10. kolejki hiszpańskiej Primera Division "Duma Katalonii" pokonała Real Madryt 2:1 po bramkach Neymara i Alexisa Sancheza. Gola dla "Królewskich" zdobył w doliczonym czasie Jese Rodriguez.
Hiszpańska prasa określiła sobotnie Gran Derbi mianem "derbów debiutantów". Oczy dziennikarzy i kibiców koncentrowały się na trenerach - Carlo Ancelottim i Gerardo Martino oraz nowych nabytkach - Neymarze i Bale'u.

Carlo Ancelotti zaskoczył składem, w wyjściowej jedenastce znalazł miejsce dla pięciu nominalnych obrońców. Pierwsze minuty były nerwowe, już w 8. minucie żółtą kartką ukarany został Sergio Busquets za faul na Angelu di Marii.

Pięć minut później Sergio Ramos brzydko potraktował Neymara. Kilkadziesiąt sekund później sytuacja się powtórzyła, a sędzia Alberto Undiano pokazał "żółtko" piłkarzowi "Królewskich".

Barcelona objęła prowadzenie w 19. minucie. Iniesta zagrał na lewą stronę pola karnego do Neymara. Brazylijczyk oddał sprytny strzał, piłka musnęła jeszcze Carvajala i wpadła do bramki. Dwie minuty później mogło być już 2:0, ale swojej okazji nie wykorzystał Lionel Messi.

W tym fragmencie gry dwukrotnie na bramkę Barcelony uderzał Gareth Bale, strzały Walijczyka były jednak niecelne. W 41. minucie Messi upadł w okolicach pola karnego. Uderzenie Argentyńczyka zostało zablokowane.

Przed końcem pierwszej połowy Real mógł objąć prowadzenie. Dobrą akcję lewą stroną przeprowadził Cristiano Ronaldo, Portugalczyk dośrodkował w pole karne, a z najbliższej odległości piłkę w Valdesa posłał Sami Khedira. Jak pokazały powtórki, w tej sytuacji piłkę ręką dotknął jeszcze Adriano Correia.

Na początku drugiej części gry Sergio Ramos ostro i nieprzepisowo zaatakował Iniestę. Na boisku powstało zamieszanie, sędzia znowu musiał opanować sytuację. W 52. minucie zagotowało się w polu karnym Barcelony, obrońcom gospodarzy udało się jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

W odpowiedzi kolejny strzał oddał Neymar, dobrą interwencją popisał się Diego Lopez. Cztery minuty później kapitalną okazję do wyrównania miał Cristiano Ronaldo, jednak kapitalną paradą popisał się Victor Valdes.

Słabo grający Gareth Bale w 61. minucie opuścił boisko, zastąpił go Karim Benzema. Dziesięć minut później w polu karnym przewrócił się Cristiano Ronaldo. Sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego. Kilkadziesiąt sekund później Karim Benzema uderzył w poprzeczkę.

W 80. minucie na 2:0 podwyższył wprowadzony dziesięć minut wcześniej Alexis Sanchez. Gol w wykonaniu reprezentanta Chile był prawdziwym majstersztykiem. Sanchez dostał piłkę od Neymara i strzałem zza pola karnego przelobował Diego Lopeza.

Trzecią bramkę dla Barcelony mógł zdobyć Diego Alves. Brazylijczyk ośmieszył Ronaldo, wpadł w pole karne, ale jego strzał obronił bramkarz gości. W doliczonym czasie gry Real wyprowadził zabójczą kontrę. Rozpędzony Ronaldo zagrał do Jese Rodrigueza, a ten mocnym strzałem pokonał Valdesa. Podopieczni Carlo Ancelottiego nie zdołali doprowadzić do wyrównania i ostatecznie przegrali na Camp Nou 1:2.

Najbardziej utytułowane kluby w Hiszpanii spotkały po raz 226. w historii. To 88. triumf "Dumy Katalonii" w starciu z odwiecznym rywalem, wliczając wszystkie rozgrywki. Real wygrał 90 razy, a 48-krotnie padł remis. W lidze Barcelona była lepsza 65 razy, przy 70 triumfach rywali i 32 remisach.

Po 10. kolejkach Barcelona prowadzi w Primera Division z dorobkiem 28 punktów, Real ma sześć punktów mniej.
Źródło
Bramki z dzisiejszego meczu:

Jak wasze opinie pomeczowe?
Kto zaliczył najlepszy debiut?
Zapraszam do dyskusji bez wyzywania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013 22:16 przez damianus627.)

Post: #2
RE: Barcelona pokonuje Real w El Clasico!
Barcelona grała ładną i składną piłkę. Real nie dawał rady z ostrym pressingiem rywala. Neymar pokazał ile jest wart. Bale widać ,że po kontuzji nie wrócił do swojej optymalnej formy. Cristiano nie miał miejsca praktycznie na nic (ostro atakowany). Sędziowie w wielu sytuacjach się nie popisali. Nie będę pisał ,że byli za jedną czy drugą drużyną ale nie był to ich dobry mecz.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chce być jego uczniem."

Post: #3
Jestem bardzo zawiedziony Balem. Za dzisiejszy występ nie dałbym mu stu euro, nie mówiąc o stu milionach. Cudowny gol Alexisa, wiedziałem, że ten gość ma olbrzymi potencjał.
26-10-2013 20:35
*

Poziom:
Post: #4
Co do meczy Bale i Neymara to widać (przynajmniej teraz), że pieniądze lepiej wydała Barcelona.
Właśnie na stronach kibiców Realu wszyscy pisali, że Neymar w europie nie pokaże nic, a drybling umie robić tylko na youtube.
Pokazał podczas Pucharu Konfederacji i meczy w Barcelonie że tak nie jest.
Co do Bale to kontuzje jak na teraz go niszczą. Zawalił że przed sezonem nie robił nic w Totenhamie i się nie przygotował dobrze, ale sezon dopiero się rozkręca i zobaczymy jak mu będzie dalej szło.

Post: #6
Dobry mecz. Pierwszy raz w życiu oglądałem go w pubie, świetna atmosfera. A takie smaczki jak siatka Alvesa na Ronaldo, akcja Messiego przy linii pod koniec meczu, nie wspominając o golu Alexisa i o świetnej grze Neymara. Jako kibic Barcelony, ze stylu gry tej drużyny w tym meczu jestem jak najbardziej zadowolony. Pozdrawiam.

26-10-2013 20:58
*

Poziom:
Post: #7
(26-10-2013 20:48)Bandaid napisał(a):  Muszę też przyznać, że tak słabego Messiego to chyba nie pamiętam. Oprócz tej siatki pod koniec nie odznaczył się NICZYM, może oprócz przestrzelonej sytuacji z pierwszej połowy.

Dzięki.

Messi też jak wiadomo kontuzję miał. Strzelił ładnie z Milanem i jak by dzisiaj był w pełni formy to tą sytuację sam na sam by strzelił.
Ronaldo za to strzelał ostatnio zawsze z Barceloną, a dzisiaj dzięki dobremu kryciu i formie Valdesa nie strzelił nic.
Zobaczymy we wtorek z Celtą jak będzie bo z nimi Barcelona zawsze ma ciężkie mecze.
26-10-2013 21:02