Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 2 Głosów - 3 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
⚠ [Kompleksowy] Mentoring Promowania Gier Online - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
» Produkt rozwijany od czerwca 2016 roku! - 100% gotowiec do stosowania "od zaraz"!
Autor Wiadomość
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,388
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1163 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 80.00
Post: #1
Heart ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Promowania Gier Online - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠

Potwierdzenie aktualności oferty: Sierpień 2017 Smile


[Obrazek: gry.png]

Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online
od A do Z

"Grupa Get Paid 2.0"

Produkt jest rozwijany od czerwca 2016 roku!
W mentoringu omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:
[Obrazek: loga_gry.png]

Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!
Cześć!

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji. Na forum jestem zarejestrowany od 2010 roku, pomimo tego - od rejestracji miałem dość długą przerwę i faktycznie, na poważnie, zacząłem zarabiać dopiero w lipcu 2014 Smile Śmiało mogę powiedzieć, że zarabianie w internecie nie jest już tylko moim hobby. Dzięki dzieleniu się zbieranym doświadczeniem, w forumowych głosowaniach, otrzymałem najwięcej głosów w kategorii "Mentor 2015 roku" oraz "Mentor 2016 roku". Więcej o mnie przeczytasz w dzienniku pracy oraz na blogu getpaid20.pl.

Zarabianie poprzez promowanie gier poznałem około maja 2015 roku. Na początku "nie było kolorowo", ale z czasem wypracowałem skuteczne sposoby dzięki którym wygenerowałem 8119 leadów i zarobiłem 16,8 tys. złotych (ilość leadów i zarobki są zgodne na dzień 30.06.2016 - w chwili gdy to czytasz są już wyższe). Metody, które poznasz w tym mentoringu są raczej "nieoczywiste", a zarazem bardzo skuteczne i dokładnie przetestowane. Wszystko co wiem zebrałem w jedną porządną "encyklopedię", którą rozwijam od czerwca 2016 roku. Mentoring zawiera gotowe wzorce postępowania, zdradzam wszystkie swoje autorskie sposoby - a Ty masz szansę zacząć zarabiać sensowne kwoty praktycznie "z marszu".

Mentoring jest jednym z elementów składowych Grupy Get Paid 2.0, którą prowadzę i stale rozwijam. Kupując dostęp do "Mentoringu Promowania Gier Online", automatycznie stajesz się członkiem grupy.Grupa Get Paid 2.0

Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku (poniższa oferta dotyczy części poświęconej promowaniu gier online w modelu CPR). Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego poradnika. Po zakupie, każdy członek grupy, otrzymuje "dożywotni" dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników dot. danej dziedziny.

Materiały dostępne w grupie TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w grupie za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej TERAZ.

Pasjonuję się zarabianiem w internecie i chcę aby grupa stała się obiektywnym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie "z marszu". Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Nie współpracuję na wyłączność z żadnym serwisem zarobkowym, kieruję się tylko i wyłącznie Twoim zyskiem i udzielam bezstronnych porad.Dlaczego sprzedaję własne sposoby?

Jeżeli szukasz "haczyka", muszę Cię zmartwić - nie ma "haczyka" Smile Wszystkie sposoby są aktualne, opisy kompletne, a całość nadaje się do wdrożenia od razu po zakupie Smile Zdecydowałem się sprzedać wszystko co wypracowałem, ponieważ:

- Opisywane metody dają bardzo dużą możliwość modyfikacji, użycia innych niż opisywane platformy - a także zarabiania za granicą. W skrócie - nie boję się konkurencji, bo "tort" do podziału jest BARDZO duży.

- Nisza i potrzeba którą zaspokajają opisywane sposoby nigdy się nie wyczerpie.

- Zamierzam skupić się na prowadzeniu i promocji bloga: http://getpaid20.pl. W tym widzę swoją docelową internetową działalność Smile Rozwijanie bloga i prowadzenie grupy pochłania coraz więcej czasu, nie rozdwoję się - i tego czasu na samodzielne promowanie gier mam coraz mniej.

- Chcę poznać odpowiedź na pytanie czy więcej zarobię promując gry samemu, czy sprzedając swoje sposoby.UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga:

- Posiadania zaakceptowanego konta w przynajmniej jednej z dwóch wymienionych sieci z ofertami gier (Linktogame, Funhub)

- Umiejętności rejestrowania własnej domeny, podpinania jej pod konto hostingowe i wgrywania plików poprzez FTP

- Hostingu (z obsługą PHP)

- Podstawowej znajomości HTML (trzeba podmienić tylko link w jednym miejscu :>)

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a.Czego możesz się spodziewać:


+ Omówienia aż 5 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promowanie gier online (w tym dokładna instrukcja zbudowania pasywnego źródła zarobku!)

+ Treści reklamowych nadających się do stosowania "od zaraz", dzięki czemu możesz zacząć zarabiać od razu po zakupie

+ Konkretnej odpowiedzi na pytanie "Jak i gdzie skutecznie promować gry?"

+ Gotowego do wdrożenia systemu przekierowań (maskowania linków w sposób nadający się do publikacji na FB!)

+ Skutecznej pomocy w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie

+ Omówienia wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie

+ Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebooka przydatnych w zarabianiu online

+ Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet

+ Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych

+ Stałego dostępu do materiałów udostępnianych w ramach Grupy Get Paid 2.0

+ "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie gier - tematyk

+ Ciągłej pomocy z mojej strony- po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość Smile

+ Zniżki na pozostałe produkty mojego autorstwa SmileCzego NIE możesz się spodziewać:

- Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej SmileIle zarobisz?

Osobiście dzięki opisywanym metodom zarobiłem 16,8 tys. złotych (kwota jest zgodna na dzień 30.06.2016 - w chwili gdy to czytasz jest już wyższa). Szczerze mówiąc, uważam że niejeden kupujący da radę wygenerować wartość poradnika w ciągu jednego dnia. Moja najwyższa dniówka wygenerowana w całości dzięki opisywanym sposobom to 480 zł - przy stawce za leada 1,5zł.

Swoje działania zakończyłem w dniu 30.06.2016 i od tego czasu, dzięki stworzonemu wcześniej zapleczu, na promowaniu gier online zarabiam całkowicie pasywnie.Wybrane recenzje "ekipy forum"

Oceny były wystawiane dla PIERWSZEJ wersji mentoringu (dostępnej w dniu 29.06.2016). Od momentu wystawienia niżej wymienionych ocen, wszystkie materiały były wielokrotnie modyfikowane i rozszerzane, tak by jeszcze lepiej spełniały swoje zadania. Obecny mentoring jest jeszcze bardziej przygotowany.


- Klin (super moderator), ocena: 8/10 -> zobacz oryginalną recenzję <-

(07-03-2016 10:35)Klin napisał(a):  Poradnik otrzymałem, przeczytałem. Co tu dużo mówić, Mysc zna się na robocie. Szczegółowo opisane metody, konkretnie i na temat bez lania wody. Pytanie czy zarobimy? Tak zarobimy, jeśli po przeczytaniu weźmiesz się do pracy to na pewno wygenerujesz z nowo nabytej wiedzy $$$

Mamy wiele dróg promocji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Cena (349zł) jest adekwatna co do zawartości

Mocne 8/10


- Majka (super moderator), ocena: 8/10 -> zobacz oryginalną recenzję <-

(07-02-2016 11:31)Majka napisał(a):  
Cytat:» Produkt zawiera gotowe i w 100% skuteczne wzorce postępowania wypracowane przez rok czasu !

Witam. Otrzymałam kolejny raz poradnik do recenzji. Bardzo dziękuję za zaufanie.
Zaznaczam na początku, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie zarabiania. Poradnik przedstawia jak zarabiać w serwisach z ofertami gier. Autor opisuje sposób zarobku krok po kroku począwszy od rejestracji poprzez promocję, kończąc na wartościowych przykładach. Wiele z nas już słyszało o metodach zarobku bądź serwisach opisanych w poradniku; przewijało się już na forum. Jednak przypuszczam, że 99% osób nie wiedziało jak zacząć, jak rozwinąć wartościowy "biznes". Poradnik przeznaczony dla osób myślących, dysponujących czasem wolnym przynajmniej na początku. Nie bez powodu Mysc został mentorem 2015 roku na forum. Potrafi chłopak tłumaczyć; poradnik napisany w sposób zrozumiały i konkretny. Zainwestowana kwota w poradnik na pewno się wróci kilkukrotnie ale trzeba naprawdę się przyłożyć - sama się nie wróci.

Moja sugestia:
Troszeczkę zmniejszyć cenę.

Moja ocena:
8/10

Życzę WYSOKICH zarobków!

LolOdpowiedzi na popularne pytania

Cytat:Dlaczego sprzedajesz własne sposoby za 299 złotych?

Żądając więcej ograniczyłbym sobie w znacznym stopniu grupę potencjalnych klientów. Tak jak napisałem wcześniej - całą swoją działalność coraz bardziej skupiam na blogu i grupie, zwyczajnie brakuje mi czasu na promowanie gier. To nie jest żadna "podpucha" - naprawdę sprzedaję wszystko co wiem, w dodatku bardzo dokładnie opisane. Miałem do wyboru stopniowe porzucanie lub sprzedaż tych sposobów - wybrałem sprzedaż i rozszerzenie usługi mentoringu o grupę dot. gier online Smile

Cytat:Czy ten mentoring ma coś wspólnego z innymi sprzedawanymi na zarabiam.com poradnikami dot. promowania gier, szczególnie niedawnym o wartości 200zł?

Nic Smile Sprzedaję moje własne sposoby. Oprócz sposobów dotyczących stricte gier - sprzedaję też moje podejście do marketingu i tworzenia ofert, co może się przydać podczas promowania wszelakich ofert w modelu CPA (w tym CPL, CPS, CPD, CPI).

Cytat:Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami sieci reklamujących gry?

Wszystkie sposoby, których używam były konsultowane z administracją sieci i administracja żadnego serwisu nie widziała w nich problemu. Nigdy, czyli od maja 2015, nie miałem żadnych cofnięć leadów.

Cytat:Czy sprzedaż zbyt dużej ilości sztuk spowoduje spadek dochodów?

Moim zdaniem nie. Zaplecze w postaci kanałów YouTube, FanPage'y lub grup - nie jest trwałe, to wieczna rotacja. Ponadto nisza nigdy sie nie wyczerpie, a metod można używać również gdzie indziej (niż opisywane w poradniku platformy), w tym za granicą. W poradniku dokładnie wyjaśniłem na czym polega schemat działania, dobór ofert i przygotowywania treści reklamowych. Każdy kupujący będzie mógł z powodzeniem rozszerzać działalność o własne pomysły.

Cytat:Nie spełniam jednego z wymogów. Nie umiem rejestrować własnej domeny, podpinać jej pod konto hostingowe i wgrywać plików poprzez FTP. Czy w takiej sytuacji sobie poradzę?

Instrukcje dotyczące wymienionych zagadnień znajdują się w FAQ każdej firmy hostingowej (np. nazwa.pl / home.pl / linuxpl.com / az.pl / domena.pl). Całość jest tak naprawdę bardzo łatwa - natomiast przynajmniej póki co, tekstów opisujących takie techniczne sprawy nie udostępniam w ramach mentoringu Smile W razie problemów ze zrozumieniem jak to działa, oczywiście bez pomocy na pewno Cię nie zostawię. Nie jest to więc specjalnie duża przeszkoda.. ale zdecydowanie wolę pomagać z takimi sprawami tylko w ostateczności (stąd wymóg w ofercie).Kup mentoring już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Pamiętaj, by przed zakupem dokładnie przeanalizować wymagania. Wymagania znajdziesz pod czwartym nagłówkiem tej oferty.


Cena całego mentoringu to zaledwie 299zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, musisz zdobyć około 214 leadów :>)

Uważam, że mentoring przekazuje wszelkie niezbędne informacje by te pieniądze się zwróciły i to z nawiązką Smile Moja najwyższa dniówka wygenerowana w całości dzięki opisywanym sposobom to 480 zł - przy stawce za leada 1,5zł (320 leadów).

Dostępne formy płatności: przelew, paypal.By wykupić mentoring postępuj zgodnie z poniższymi punktami!1. Wyślij Prywatną Wiadomość zatytułowaną "Mentoring GRY"

2. W treści wiadomości podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal, przelew)

3. W tej samej wiadomości upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez mentoring" wymagania zdaniem:

"Przeczytałem/am i spełniam wszystkie wymagania."Kompletny cennik - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

*Wszystkie wymienione niżej ceny są opłatami jednorazowymi.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 34zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR - 99zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online - 299zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 - 139zł (AFILIACJA)


ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

- Zestaw: SKRACANIE + SMS - 113zł zamiast 133zł, oszczędzasz 20zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 142zł zamiast 173zł, oszczędzasz 31zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 221zł zamiast 272zł, oszczędzasz 51zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 490zł zamiast 571, oszczędzasz 81zł


Jeśli interesuje Cię inny - niż wymienione - zestaw, proszę o wiadomość Smile Ceny które podaję w PW nie są indywidualne, wszystkie ceny zestawów obliczam według klucza i każdy zainteresowany otrzymuje taką samą cenę. Ceny są stałe i obowiązują każdego, nie robię wyjątków.


BY WYKUPIĆ MENTORINGI W ZESTAWIE POSTĘPUJ WEDŁUG WYMIENIONYCH JUŻ PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WIADOMOŚCI NA "Mentoring <nazwa zestawu>"! Przykład: "Mentoring SKRACANIE+AFILIACJA+SMS+GRY".Kontakt:


Na wszystkie wiadomości odpowiadam do 48h od otrzymania. Bardzo proszę o nie wysyłanie "ponagleń" przed upływem 48h.


Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w tym temacie Smile

1. PW: Wyślij (preferowana forma kontaktu)

2. GG: 5975423

3. E-MAIL: Wyślij

4. FACEBOOK: FanPage

.

Mentoring CPC | SMS/IVR | GRY | Afiliacja
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2017 11:04 przez mysc.)
Glosy: MyLead-Support (+1), Obamakiller (+1)
06-29-2016 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzic:
Majka Online
$$$
*

Liczba postów: 13,917
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 6998 +

Forum Gold: 1,307.93
Post: #2
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Cytat:» Produkt zawiera gotowe i w 100% skuteczne wzorce postępowania wypracowane przez rok czasu !

Witam. Otrzymałam kolejny raz poradnik do recenzji. Bardzo dziękuję za zaufanie.
Zaznaczam na początku, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie zarabiania. Poradnik przedstawia jak zarabiać w serwisach z ofertami gier. Autor opisuje sposób zarobku krok po kroku począwszy od rejestracji poprzez promocję, kończąc na wartościowych przykładach. Wiele z nas już słyszało o metodach zarobku bądź serwisach opisanych w poradniku; przewijało się już na forum. Jednak przypuszczam, że 99% osób nie wiedziało jak zacząć, jak rozwinąć wartościowy "biznes". Poradnik przeznaczony dla osób myślących, dysponujących czasem wolnym przynajmniej na początku. Nie bez powodu Mysc został mentorem 2015 roku na forum. Potrafi chłopak tłumaczyć; poradnik napisany w sposób zrozumiały i konkretny. Zainwestowana kwota w poradnik na pewno się wróci kilkukrotnie ale trzeba naprawdę się przyłożyć - sama się nie wróci.

Moja sugestia:
Troszeczkę zmniejszyć cenę.

Moja ocena:
8/10

Życzę WYSOKICH zarobków!

Lol

[Obrazek: 468x60gif_aexeesn.gif]
Glosy: mysc (+1)
07-02-2016 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,388
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1163 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 80.00
Post: #3
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
8/10 u Majki.. no no, zaraz sobie wydrukuję i oprawię Big Grin 2


Poradnik jest typu „krok po kroku” i każdy może zacząć zarabiać sensowne kwoty praktycznie od pierwszego dnia (bez żadnych dodatkowych inwestycji). Nie ma tutaj żadnego „haczyka”, na prawdę sprzedaję sprawdzone i pewne sposoby Smile Zapraszam.

Cena na pewno już nie drgnie, ale przypominam, że osoby które zakupiły poprzednie poradniki- mają oczywiście zniżkę Smile

Mentoring CPC | SMS/IVR | GRY | Afiliacja
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016 12:09 przez mysc.)
Glosy: Majka (+3)
07-02-2016 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarekxD Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 248
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 17.05
Post: #4
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Majka testujesz w ogóle to poradniki? Czy po prostu po przeczytaniu dajesz opinie, która jest oparta na własnych doświadczeniach? Fajnie jakbyś np. potwierdziła, że idzie zarobić, bo suche słowa nie dają takiej rzetelnej opinii jak screen z zarobkami. Powiesz pewnie, że screen można podrobić, ale dlatego że jesteś specjalistką od Ciebie by nikt się tego nie spodziewał.

inb4 no offence, tylko tak pytam

Билет спасает от рутины
07-02-2016 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,388
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1163 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 80.00
Post: #5
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
(07-02-2016 15:21)jarekxD napisał(a):  [...]Fajnie jakbyś np. potwierdziła, że idzie zarobić, bo suche słowa nie dają takiej rzetelnej opinii jak screen z zarobkami. Powiesz pewnie, że screen można podrobić, ale dlatego że jesteś specjalistką od Ciebie by nikt się tego nie spodziewał[...]

Tzn, że u mnie by się spodziewał smutny Sad

Wiem, że to się może wydawać dziwne - dlatego w treści oferty jest tyle zapewnień - ale na prawdę sprzedaję moje wszystkie dokładnie opisane sposoby zarobku na promowaniu gier Smile

Wszystkich recenzentów, którym wysłałem poradnik zachęcałem do testowania i jestem w 300% pewny skuteczności tych sposobów Smile Pojawi się jeszcze recenzja MLN'a oraz Klin'a.


Jeśli ktoś będzie potrzebował dodatkowych zapewnień - mogę poprosić o recenzję więcej osób Smile

Pozdrawiam !Smile

Mentoring CPC | SMS/IVR | GRY | Afiliacja
Blog
07-02-2016 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarekxD Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 248
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 17.05
Post: #6
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
mysc przepraszam... nie chciałem urazić Ciebie i Twoich screenów Big Grin

Zresztą poczekam jeszcze na kilka recenzji i pewnie sam wezmę Smile

Билет спасает от рутины
Glosy: mysc (+1)
07-02-2016 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mintek14 Online
Bywalec
*

Liczba postów: 357
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 319.00
Post: #7
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Moim zdaniem ta cena jest zdecydowanie przesadzona.
07-02-2016 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,388
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1163 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 80.00
Post: #8
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
(07-02-2016 18:26)mintek14 napisał(a):  Moim zdaniem ta cena jest zdecydowanie przesadzona.


Odważny wniosek, pytanie tylko na jakiej podstawie wyciągnięty ?Smile Zostawmy opinie na temat ceny osobom, które widziały poradnik lub zarabiają w ten sposób Smile

Mentoring CPC | SMS/IVR | GRY | Afiliacja
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016 18:30 przez mysc.)
Glosy: Junior77 (+1)
07-02-2016 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klin Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 7,966
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3577 +

Forum Gold: 113.05
Post: #9
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Poradnik otrzymałem, przeczytałem. Co tu dużo mówić, Mysc zna się na robocie. Szczegółowo opisane metody, konkretnie i na temat bez lania wody. Pytanie czy zarobimy? Tak zarobimy, jeśli po przeczytaniu weźmiesz się do pracy to na pewno wygenerujesz z nowo nabytej wiedzy $$$

Mamy wiele dróg promocji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Cena (349zł) jest adekwatna co do zawartości

Mocne 8/10

Indeksuj swoje linki
Blasty GSA
Raport SEO nt konkurencji
Glosy: mysc (+1)
07-03-2016 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nupek369 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 590
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 83 +

Forum Gold: 60.00
Post: #10
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Ograniczasz jakoś sprzedaż czy po wakacjach również będę mógł kupić poradnik?

Zarabiaj na grach!!!
07-03-2016 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ mysc 20 2,314 07-16-2017 22:14
Ostatni post: mysc
Heart ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ mysc 48 10,526 07-16-2017 21:23
Ostatni post: mysc
Heart ⚠ [Kompleksowy] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ mysc 45 13,046 07-05-2017 22:24
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.