Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 3 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
» Gwarancja akceptacji w AgoraPeformance! Najobszerniejsze opracowanie zarabiania w programach partnerskich!
Autor Wiadomość
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,388
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1164 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 55.00
Post: #1
Heart ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠

Potwierdzenie aktualności oferty: Sierpień 2017 Smile


[Obrazek: sms.png]

Kompleksowy Mentoring Afiliacji
od A do Z

"Grupa Get Paid 2.0"

Produkt jest rozwijany od maja 2017 roku!
W mentoringu omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:
[Obrazek: loga_af.png]


Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!
Cześć!

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji. Na forum jestem zarejestrowany od 2010 roku, pomimo tego - od rejestracji miałem dość długą przerwę i faktycznie, na poważnie, zacząłem zarabiać dopiero w lipcu 2014 Smile Śmiało mogę powiedzieć, że zarabianie w internecie nie jest już tylko moim hobby. Dzięki dzieleniu się zbieranym doświadczeniem, w forumowych głosowaniach, otrzymałem najwięcej głosów w kategorii "Mentor 2015 roku" oraz "Mentor 2016 roku". Więcej o mnie przeczytasz w dzienniku pracy oraz na blogu getpaid20.pl.

Całość została przygotowana w oparciu o doświadczenie zbierane od 2015 roku. W produkcie omawiam afiliację produktów od postaw, przedstawiam szereg możliwości reklamowania ofert CPS/CPL (w tym reklamowania offline!), a także gwarantuję akceptację konta w sieci Agora Performance (bez względu na Twoje doświadczenie i posiadane zaplecze reklamowe).

Być może dałeś/aś się naciągnąć na oferty osób przedstawiające metody polegające na braniu pożyczek na siebie samego i podszywanie się pod osoby trzecie w rozmowach z konsultantami różnych firm. Być może nawet zapłaciłeś by otrzymywać opis w/w metod i wydaje Ci się, że ten mentoring jest czymś podobnym - nic bardziej mylnego.

Ten mentoring w 95% opisuje reklamowanie produktów obcym osobom w całkowicie legalny i zgodny z regulaminem sposób. To jest najważniejsza i najbardziej przyszłościowa część grupy - najprawdopodobniej afiliacja będzie dostępna w internecie już zawsze. Im szybciej ją poznasz i nauczysz się na niej zarabiać, tym stabilniejsze będą Twoje źródła przychodów. Dzięki dostępowi do grupowych materiałów nauczysz się tworzyć oferty sprzedażowe i reklamować w internecie wszelkiego rodzaju programy dostępne w sieciach afiliacyjnych.

Pozostałe 5% materiałów to opis afiliacji produktów samemu sobie, aczkolwiek w tym wypadku nie polega to na oszukiwaniu sieci partnerskiej. Jeśli interesujesz się promocjami bankowymi, ale nie ufasz znalezionym w internecie darmowym poradnikom opisującym stawki, wymagania i terminy wykonywania różnych czynności - koniecznych do otrzymania wynagrodzenia i ograniczenia ew. kosztów do minimum - tutaj znajdziesz wszystko rozpisane w sposób klarowny, dokładny i rzetelny "krok po kroku".

Dostęp do mentoringu jest względnie tani, przedstawione metody reklamowania w pełni zgodne z regulaminem, a pracownik Agora Performance jest gotowy do odpowiadania na Wasze pytania i ew. udzielania pomocy w dostosowaniu Waszych pomysłów do regulaminu.
Jestem pewny, że obecnie nikt nie oferuje tak kompleksowego podejścia do zarabiania w programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych, warto dołączyć Smile

Mentoring jest jednym z elementów składowych Grupy Get Paid 2.0, którą prowadzę i stale rozwijam. Kupując dostęp do "Mentoringu Afiliacji", automatycznie stajesz się członkiem grupy.Grupa Get Paid 2.0

Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku (poniższa oferta dotyczy części poświęconej afiliacji produktów/usług). Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego poradnika. Po zakupie, każdy członek grupy, otrzymuje "dożywotni" dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników dot. danej dziedziny.

Materiały dostępne w grupie TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w grupie za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej TERAZ.

Pasjonuję się zarabianiem w internecie i chcę aby grupa stała się obiektywnym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie "z marszu". Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Nie współpracuję na wyłączność z żadnym serwisem zarobkowym, kieruję się tylko i wyłącznie Twoim zyskiem i udzielam bezstronnych porad.UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga:

- Posiadania zarejestrowanego konta w Agora Performance : http://agoraperformance.pl/ (niekoniecznie zaakceptowanego, konto zostanie zaakcepetowane po dołączeniu do grupy - bez względu na Twoje doświadczenie i posiadane zaplecze reklamowe)

- Pełnoletności (konto w Agora Performance musi być zarejestrowane na osobe pełnoletnią!)

- Umiejętności rejestrowania własnej domeny, podpinania jej pod konto hostingowe i wgrywania plików poprzez FTP

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a.Czego możesz się spodziewać:


+ Omówienia aż 10 sposobów na skuteczne sprzedawanie produktów w ramach programów partnerskich i promowanie poduktów finansowych!

+ Pełnego opracowania "mini-stron" w afiliacji produktów/usług: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron))

+ Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak reklamować własny LP?", "Jak stworzyć skuteczny LP?", "Gdzie i jak reklamować oferty CPL/CPS?", "Jak zarabiać na afiliacji OFFLINE?"

+ Obszernej i praktycznej wiedzy na temat zgodnego z regulaminem "polecania produktów samemu sobie"

+ Gwarancji akceptacji Twojego konta w sieci afiliacyjnej Agora Peformance, bez względu na doświadczenie i posiadane zaplecze reklamowe.

+ Stałej obecności przedstawiciela Agora Performance: doradztwo - pomoc w dostosowywaniu metod promocji do regulaminu - możliwość bezpośredniego i szybkiego kontaktu

+ Unikalnych gotowych materiałów promocyjnych opisujących najkorzystniejsze dla klientów oferty (premie bankowe, "darmówki", itp.). Materiały nadają się do reklamowania online i offline.

+ Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich (zamaskowane linki nadają się do publikacji na facebooku!)

+ Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie

+ Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebooka przydatnych w zarabianiu online

+ Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet

+ Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych

+ Stałego dostępu do materiałów udostępnianych w ramach Grupy Get Paid 2.0

+ "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż afiliacji - tematyk

+ Ciągłej pomocy z mojej strony- po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość Smile

+ Zniżki na pozostałe produkty mojego autorstwa SmileCzego NIE możesz się spodziewać:

- Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej SmileIle zarobisz?

Mentoring przedstawia szereg metod dotyczących sprzedaży i promowania produktów, w tym finansowych. Promowanie ofert afiliacyjnych jest bardzo przyszłościową formą zarabiania w internecie, w dodatku w pełni zgodną z prawem. Mentoring zawiera ogromną dawkę wiedzy i inspiracji do zbudowania swoich źródeł przychodu.
To właśnie na "zewnętrznej sprzedaży" powinieneś się skupić, to ona zapewni Ci stabilność zarobku i stały przypływ pieniędzy - ale "polecanie samemu sobie" również jest w ramach grupy opisane. Ta pierwsza opcja niekoniecznie pozwoli Ci zarabiać od pierwszego dnia (aczkolwiek może - to zależy od Twojego dotychczasowego doświadczenia), ale druga - o ile nie miałeś z nią wcześniej styczności - pozwoli Ci zarobić nawet kilkaset złotych już w pierwszym miesiącu. Wszelkie opisy promocji bankowych, terminy i czynności niezbędne do otrzymania wynagrodzenia są aktualne, opisane w sposób prosty, klarowny i "krok po kroku". Inwestycja w ten mentoring na pewno się zwróci.Wybrane recenzje "ekipy forum"

- Majka (super moderator), ocena: 8/10 -> zobacz oryginalną recenzję <-

(06-08-2017 11:09)Majka napisał(a):  Po raz kolejny mam zaszczyt wystawienia recenzji forumowiczowi mysc dotyczącą sprzedaży poradnika - vademecum. Po zapoznaniu się z ogromną ilości treści i zagadnień potwierdzam, że wiedza zawarta w poradniku jest kompletna, oparta na przykładach z wieloletniego doświadczenia. Autor podaje i opisuje nam konkretne programy partnerskie, nisze, zagadnienia dotyczące reklamy i promocji. Przy ewentualnym zakupie płacicie za treść zawartą + za mentoring czyli pomoc autora (przypominam mentor roku na forum w 2015,2016 roku). Poradnik opisany w sposób szczegółowy po zapoznaniu się z nim stwierdzam, że autor wie o czym pisze, zna się na tym, pisze to z pasją. Teraz przejdźmy do minusów. W Poradniku znajduję się dużo wiedzy, którą znajdziemy na otwartym forum lub na stronie autora. Oczywiście treść jest uporządkowana, "ubrana" we własne słowa. Inspiracją stworzenia tego poradnika jest zapewne Agora Performance Wink Warunkiem koniecznym do zakupu poradnika jest właśnie rejestracja w Agora Performance. Czego brakuje w poradniku? Unikalnej treści, która by mnie zaskoczyła w 100%. Jednak autor zapewnia, że cały czas poradnik jest i będzie aktualizowany.
Kto chcę na poważnie zacząć zarabiać w internecie i nie jest zwykłym leniem polecam poradnik jak i samego mysc`a jako mentora.
Cena adekwatna do treści.


- piotrekprorok (super moderator), ocena: 8/10 -> zobacz oryginalną recenzję <-
(06-13-2017 15:13)piotrekprorok napisał(a):  
Zacznę od tego, że tyle czytania jeszcze nigdy nie miałem przy recenzji poradnika.
Dużym plusem jest sam mentoring użytkownika mysc. Gdy czegoś nie zrozumiemy z danego tematu wystarczy, że zapytamy pod poradnikiem i szybko otrzymamy odpowiedź albo od mysca albo od innego użytkownika, który ma dostęp do grupy Get Paid 2.0.
Znajdziemy tam dużo przykładowych metod promocji do promowania wielu produktów.
Nie chcę też przesadzać i pisać, że zarobicie miliony ale cena poradnika jest moim zdaniem jak najbardziej w porządku jak na tyle uporządkowanej treści, od opisu podstawowych pojęć, przez szeptankę i social media, na "mini stronach" kończąc.
Jak już Majka i Malin wspomnieli - w poradniku znajduje się dużo ogólnodostępnej wiedzy, jednak moim zdaniem mysc przedstawia to zupełnie inaczej.
Jak to sam autor napisał:
"Fakt, że na forum znajdziemy tematy: "można zarabiać na własnych stronach", "można zarabiać w grupach", "można robic szeptankę" - to są wszystko metody pozyskiwania ruchu, które pasują do promowania czegokolwiek. Nigdzie na forum nie znajdziemy natomiast instrukcji dopasowywania treści reklam ofert CPS do potrzeb odbiorców - a to jest w całym marketingu najważniejsze, przynajmniej tak uważam Smile"
I ja się pod tym podpisuję.

Ogólna ocena poradnika: 8/10
(max oceny trzeba zostawić bo może niedługo ktoś da poradnik na 10 tys zł w dzień przy inwestycji 100 zł 1 )Odpowiedzi na popularne pytania

Cytat:Czy muszę zarabiać akurat w Agora Performance?

Oczywiście nie Smile Dołączenie do mentoringu wymaga posiadania konta w w/w sieci afiliacyjnej, ale zarabiać możesz tam gdzie Ci to najbardziej odpowiada.
Założenie konta w Agorze i dołączenie do mentoringu nie zobowiązuje Cię do niczego - cały czas sam wybierasz programy partnerskie w których zarabiasz.

Cytat:Co mam wpisać w rubryce "adres url" podczas rejestracji w Agora Performance?

Jeśli nie posiadasz własnego zaplecza reklamowego, wybierz "listę mailingową" jako źródło ruchu, a następnie w obie rubryki wpisz: "Grupa Get Paid 2.0". Po opłaceniu mentoringu konto zostanie zaakceptowane. Tu nie ma pomyłek, także z góry odradzam tworzenie tego typu kont by się "prześlizgnąć" w akceptacji - to się nie uda Smile

Cytat:Jak szybko zwróci mi się wydana kwota?

Jeśli nastawiasz się na polecanie produktów samemu sobie i nabliższej rodzinie - już w pierwszym miesiącu zwróci Ci się kilkukrotnie. Jeśli nastawiasz się przede wszystkim na dużo bardziej przyszłościowe "reklamowanie na zewnątrz" - to zależy od Twojego obecnego doświadczenia. Podejście, które opisuję i radzę stosować, jest skuteczne dla mnie - to dzięki niemu zarabiam pieniądze w modelu CPA. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie, przy promowaniu "na zewnątrz", zwróci Ci się wydana kwota. To jest już kwestia indywidualna - może za tydzień, może za dwa, może za miesiąc, a może jeszcze tego samego dnia. Głęboko wierzę, że wszystko co opisuję pozwoli Ci zarabiać duże pieniądze przez internet - ale statystyczny "earner" nie istnieje.

Cytat:Zarobiłem na afiliacji XXXX złotych, jest sens żebym kupował poradnik?

Jeżeli uważasz, że wszystko już wiesz - oczywiście nie dołączaj Smile Jeśli natomiast chciałbyś uporzadkować to co już wiesz i poszukać kolejnych inspiracji na sposoby i formy zarobku oraz poznać moje podejście do marketingu internetowego i budowania ofert reklamowych - ZAPRASZAM Smile

Cytat:Nie spełniam jednego z wymogów. Nie umiem rejestrować własnej domeny, podpinać jej pod konto hostingowe i wgrywać plików poprzez FTP. Czy w takiej sytuacji sobie poradzę?

Instrukcje dotyczące wymienionych zagadnień znajdują się w FAQ każdej firmy hostingowej (np. nazwa.pl / home.pl / linuxpl.com / az.pl / domena.pl). Całość jest tak naprawdę bardzo łatwa - natomiast przynajmniej póki co, tekstów opisujących takie techniczne sprawy nie udostępniam w ramach mentoringu Smile W razie problemów ze zrozumieniem jak to działa, oczywiście bez pomocy na pewno Cię nie zostawię. Nie jest to więc specjalnie duża przeszkoda.. ale zdecydowanie wolę pomagać z takimi sprawami tylko w ostateczności (stąd wymóg w ofercie).

Cytat:Czy poradnik przedstawia metody black-hat, tak jak inne poradniki tego typu?

Tak, ale wyłącznie w negatywnym kontekście ("czego nie robić"). Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Żaden reklamodawca nie będzie wypłacał pieniędzy za dostarczanie danych do samych niezdecydowanych osób. Żaden bank nie będzie wypłacał pieniędzy za zamykane (tuż po otrzymaniu prowizji) rachunki.Kup mentoring już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Pamiętaj, by przed zakupem dokładnie przeanalizować wymagania. Wymagania znajdziesz pod trzecim nagłówkiem tej oferty.


Cena całego mentoringu to zaledwie 139zł
(Aby te pieniądze się zwróciły musisz wygenerować 1-2 wnioski o założenie konta bankowego :>)

Uważam, że mentoring przekazuje wszelkie niezbędne informacje by te pieniądze się zwróciły i to z nawiązką Smile Dużo droższe poradniki w całości stanowią zaledwie 10% przygotowanych materiałów. Warto dołączyć Smile

Dostępne formy płatności: przelew, paypal.By wykupić mentoring postepuj zgodnie z poniższymi punktami!1. Zarejestruj się w Agora Performance : http://agoraperformance.pl/ (konto nie musi być zaakceptowane! zostanie zaakceptowane po dołączeniu do grupy!)

2. Wyślij Prywatną Wiadomość zatytułowaną "Mentoring AFILIACJA"

3. W treści wiadomości podaj
- formę płatności która Cię interesuje (paypal, przelew)
- e-mail i nazwisko podane przy rejestracji w Agora Performance

4. W tej samej wiadomości upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez mentoring" wymagania zdaniem:

"Przeczytałem/am i spełniam wszystkie wymagania."Kompletny cennik - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

*Wszystkie wymienione niżej ceny są opłatami jednorazowymi.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 34zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR - 99zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online - 299zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 - 139zł (AFILIACJA)


ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

- Zestaw: SKRACANIE + SMS - 113zł zamiast 133zł, oszczędzasz 20zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 142zł zamiast 173zł, oszczędzasz 31zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 221zł zamiast 272zł, oszczędzasz 51zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 490zł zamiast 571, oszczędzasz 81zł


Jeśli interesuje Cię inny - niż wymienione - zestaw, proszę o wiadomość Smile Ceny które podaję w PW nie są indywidualne, wszystkie ceny zestawów obliczam według klucza i każdy zainteresowany otrzymuje taką samą cenę. Ceny są stałe i obowiązują każdego, nie robię wyjątków.


BY WYKUPIĆ MENTORINGI W ZESTAWIE POSTĘPUJ WEDŁUG WYMIENIONYCH JUŻ PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WIADOMOŚCI NA "Mentoring <nazwa zestawu>"! Przykład: "Mentoring SKRACANIE+AFILIACJA+SMS+GRY".Kontakt:


Na wszystkie wiadomości odpowiadam do 48h od otrzymania. Bardzo proszę o nie wysyłanie "ponagleń" przed upływem 48h.


Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w tym temacie Smile

1. PW: Wyślij (preferowana forma kontaktu)

2. GG: 5975423

3. E-MAIL: Wyślij

4. FACEBOOK: FanPage

.

Mentoring CPC | SMS/IVR | GRY | Afiliacja
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2017 11:04 przez mysc.)
Glosy: Admin (+10), Lerum (+1), twardy (+1), Majka (+5)
06-04-2017 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzic:
Majka Offline
$$$
*

Liczba postów: 13,933
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 7000 +

Forum Gold: 1,307.93
Post: #2
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
Po raz kolejny mam zaszczyt wystawienia recenzji forumowiczowi mysc dotyczącą sprzedaży poradnika - vademecum. Po zapoznaniu się z ogromną ilości treści i zagadnień potwierdzam, że wiedza zawarta w poradniku jest kompletna, oparta na przykładach z wieloletniego doświadczenia. Autor podaje i opisuje nam konkretne programy partnerskie, nisze, zagadnienia dotyczące reklamy i promocji. Przy ewentualnym zakupie płacicie za treść zawartą + za mentoring czyli pomoc autora (przypominam mentor roku na forum w 2015,2016 roku). Poradnik opisany w sposób szczegółowy po zapoznaniu się z nim stwierdzam, że autor wie o czym pisze, zna się na tym, pisze to z pasją. Teraz przejdźmy do minusów. W Poradniku znajduję się dużo wiedzy, którą znajdziemy na otwartym forum lub na stronie autora. Oczywiście treść jest uporządkowana, "ubrana" we własne słowa. Inspiracją stworzenia tego poradnika jest zapewne Agora Performance Wink Warunkiem koniecznym do zakupu poradnika jest właśnie rejestracja w Agora Performance. Czego brakuje w poradniku? Unikalnej treści, która by mnie zaskoczyła w 100%. Jednak autor zapewnia, że cały czas poradnik jest i będzie aktualizowany.
Kto chcę na poważnie zacząć zarabiać w internecie i nie jest zwykłym leniem polecam poradnik jak i samego mysc`a jako mentora.
Cena adekwatna do treści.


Podsumowując recenzję zacytuje autora:

Cytat:W produkcie omawiam afiliację produktów od postaw, przedstawiam szereg możliwości reklamowania ofert CPS/CPL (w tym reklamowania offline!), a także gwarantuję akceptację konta w sieci Agora Performance (bez względu na Twoje doświadczenie i posiadane zaplecze reklamowe).

Przed decyzją zakupu przeczytać proszę uważnie 1 post autora, który właściwie wszystko opisuje wraz z warunkami zakupu.

Ogólna ocena poradnika 8/10

[Obrazek: 468x60gif_aexeesn.gif]
Glosy: piotrekprorok (+5), mysc (+1)
06-08-2017 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,388
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1164 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 55.00
Post: #3
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
Dziękuję za recenzję! Tak samo jak pozostałe poradniki mojego autorstwa - całość będzie aktualizowana. Kupujący wykupują dostęp do materiałów - a nie plik PDF Smile


Osoby zainteresowane wykonywaniem ofert na siebie samego, na dzień dziejszy, od razu po dołączeniu, znajdą opisane "krok po kroku" oferty* na łączny zarobek 640zł (do zarobienia już w pierwszym miesiącu!). Do końca tygodnia ta kwota osiagnie ponad 1000zł.

* W mentoringu nie opisuję ofert CPL, ani brania pożyczek! Żadne z przedstawionych metod nie łamią regulaminu sieci partnerskiej!


Pozdrawiam!
mysc


.

Mentoring CPC | SMS/IVR | GRY | Afiliacja
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2017 08:51 przez mysc.)
06-08-2017 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elock Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 150
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 60.00
Post: #4
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
poszło pw Smile
06-08-2017 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szy1sw Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 57.00
Post: #5
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
@mysc czy to metody ogólnodostępne na forum(typu wrzucanie ramki na stronę i zakładanie fanpage o zarabianiu)? Czy może przedstawiasz jakieś mało znane metody? Czy to krótki opis co robić, czy całe know-how? Ile na tym zarabiasz miesięcznie?
06-12-2017 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trybulski Offline
UWAGA NA TRANSAKCJE!
*

Liczba postów: 966
Dołączył: May 2012
Reputacja: 296 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 101.40
Post: #6
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
Dołączam się do pytania poprzednika i mam własne: czy można się obejść bez facebooka?

[Obrazek: 4eea484c43f63.png]
06-12-2017 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Online
Super Moderator
*

Liczba postów: 7,918
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 1996 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

Forum Gold: 2,505.20
Post: #7
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
Skoro Majka zaakceptowała poradnik, to dodam od siebie kilka słów. mysc jest świetnym użytkownikiem, jeśli chodzi o mentoring. Potrafi prosto i przejrzyście wytłumaczyć "leszczowi" zagadnienia związane z zarabianiem przez neta. Podobnie zrobił to w tym poradniku, który wystawił na sprzedaż. Jest mnóstwo wiedzy ogólnej, która dla początkujących osób z pewnością się przyda, ale userzy, którzy jednak siedzą dłużej na forum, nie znajdą tu kompletnie nic nowego.

Nie będę oceniał w cyfrach. Osobiście nie kupiłbym tego poradnika (ewentualnie bym rzucił na przysłowiowe piwko), bo wiedza w nim zgromadzona jest łatwo dostępna na naszym forum, tylko trzeba trochę czasu, by to wszystko znaleźć Wink Więc jeśli ktoś nie jest leniwy, nie będzie miał problemu z znalezieniem tego za darmo. Plusem poradnika jest fakt, że ta wiedza jest odpowiednio posegregowana, według tematyki. Jednak brakuje mi w nim spójności (dla mnie poradnik jest rozbity i nie wygodny, jeśli chodzi o czytanie), krótkich opisów, czy własnych recenzji autora.

[Obrazek: bZz6T6]
▶kliknij aby zarobić
Inwestuj w opcje binarne!
Glosy: nitram (+5), piotrekprorok (+5), Majka (+5)
06-12-2017 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trybulski Offline
UWAGA NA TRANSAKCJE!
*

Liczba postów: 966
Dołączył: May 2012
Reputacja: 296 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 101.40
Post: #8
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
Edit: Nie było tej wypowiedzi. Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Odpowiedzi udzielił super-mod powyżej.

[Obrazek: 4eea484c43f63.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2017 16:16 przez trybulski.)
06-12-2017 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,388
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1164 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 55.00
Post: #9
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
(06-12-2017 15:29)szy1sw napisał(a):  @mysc czy to metody ogólnodostępne na forum(typu wrzucanie ramki na stronę i zakładanie fanpage o zarabianiu)? Czy może przedstawiasz jakieś mało znane metody? Czy to krótki opis co robić, czy całe know-how? Ile na tym zarabiasz miesięcznie?

Pełne "know-how". Nie promuję niczego niezgodnego z regulaminem programów i sieci afiliacyjnych - także ramki 0 px i podrzucanie cookies odpada. Nie promuję metod używanych przez osoby "sprzedające sposoby w zamian za założenie kont bankowych z ich linków". Całe polecanie samemu sobie - tj. wypełnianie ofert na siebie samego - jest przedstawione w całości, a zarazem stanowi niewielką część wszystkich materiałów. Zdecydowanie skupiam na sie na metodach faktycznego zarabiania w programach partnerskich - tj. zgodnie z ich przeznaczeniem.

Metody... metody reklamowanie czegokolwiek to TE SAME METODY, te same żródła ruchu - nie o same metody chodzi w zarabianiu, a o podejście do nich i dopasowanie się do konkretnych sytuacji w których się tych metod używa. "Banał" okazuje się banałem dopiero gdy ktoś Ci o nim powie - wcześniej najpewniej nawet byś o tym nie pomyślał Smile "Banał" oczywiście w cudzysłowiu.. w mentoringu przedstawiam całe swoje podejście do marketingu.

W internecie zarabiam od 3 do kilkunastu tys. miesięcznie. Rekord dniówki: 1600zł.


(06-12-2017 15:39)trybulski napisał(a):  Dołączam się do pytania poprzednika i mam własne: czy można się obejść bez facebooka?

W skrócie: TAK Smile
Odpowiadając na pytanie z PW: "reklamowanie na zewnątrz" rozumiem jako działania zgodne z ideą programów partnerskich, tj. reklamowanie i promowanie swoich linków obcym osobom w internecie. "reklamowanie wewnątrz" rozumiem nastomiast jako wypełnianie ofert na siebie samego i nabliższą rodzinę.


(06-12-2017 15:45)MaLiN napisał(a):  [...]userzy, którzy jednak siedzą dłużej na forum, nie znajdą tu kompletnie nic nowego.
[...]Osobiście nie kupiłbym tego poradnika (ewentualnie bym rzucił na przysłowiowe piwko), bo wiedza w nim zgromadzona jest łatwo dostępna na naszym forum, tylko trzeba trochę czasu, by to wszystko znaleźć Wink[...]

Tak samo możnaby powiedzieć, że lepiej samemu posadzić pszenicę, zmielić i upiec chleb - zamiast kupić już gotowy. Przecież wszystkie składniki chleba są ogólnodostępne Smile Jak ktoś nie jest leniwy - owszem może sobie taki chleb upiec :>

MaLiN, metody pozyskiwania ruchu są takie same dla promowania czegokolwiek - te metody są opisane nie tylko na tym, ale na każdym forum o zarabianiu. Jeśli chodzi o dopasowywanie konkretnych produktów do metody i do potrzeb odbiorców - mógłbyś wstawić chociaż JEDEN link, w którym znajduje się taki sam opis reklamowania jak w poradniku ?Smile

Dużo ważniejsze od miejsca pozyskiwania - jest stworzenie odpowiedniej treści reklamowej. Fakt omawiania FB, YT, instagrama - w żadnym wypadku nie oznacza wiedzy ogólnodostępnej na forum, bo moje podejście do reklamy jest inne niż w tematach które opisują te narzędzia. Te narzędzia moga być opisywane w kontekście CPI, CPD, CPC, CPS, CPL, CPR, itd. - i dla każdej z tych metod będą używane inaczej. Wrzucanie wszystkiego do jednego worka to nadużycie.

Majka ujęła to tak - "W Poradniku znajduję się dużo wiedzy, którą znajdziemy na otwartym forum lub na stronie autora.". To jest zgodne z prawdą Smile W poradniku jest dużo takiej wiedzy - bo omawiając coś "kompleksowo" nie sposób jej pominąć. Sugerowanie jednak, że CAŁOŚĆ jest do znalezienia na forum - to zdecydowana przesada. Ocenianie całość jako wartej "przysłowiowego piwka" również. Tak jak napisałem wyżej - zarabiam regularnie od 3 do kilkunastu tys. miesięcznie, w poradniku przedstawiam całe swoje podejście do marketingu i tworzenia reklam. To jest "przysłowiowe piwko" ?Smile

Angry


Pozdrawiam!
mysc

Mentoring CPC | SMS/IVR | GRY | Afiliacja
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2017 19:28 przez mysc.)
06-12-2017 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trybulski Offline
UWAGA NA TRANSAKCJE!
*

Liczba postów: 966
Dołączył: May 2012
Reputacja: 296 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 101.40
Post: #10
RE: ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Afiliacji - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠
Cytat:W internecie zarabiam od 3 do kilkunastu tys. miesięcznie. Rekord dniówki: 1600zł.

Ile z tego to kasa z afiliacji?

[Obrazek: 4eea484c43f63.png]
06-13-2017 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Promowania Gier Online - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ mysc 55 11,563 08-20-2017 18:27
Ostatni post: vd9
Heart ⚠ [Kompleksowy] Mentoring Skracania - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ mysc 48 10,595 07-16-2017 21:23
Ostatni post: mysc
Heart ⚠ [Kompleksowy] Mentoring SMS - MO/MT/IVR - od A do Z - Grupa Get Paid 2.0 ⚠ mysc 45 13,107 07-05-2017 22:24
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.