Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rachunek oszczędnościowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Lokaty (/Forum-Lokaty-450)
+--- Wątek: Rachunek oszczędnościowy (/Temat-Rachunek-oszczednosciowy-176003)



Rachunek oszczędnościowy - Koperpl - 12-08-2023 20:13

Witam, zastanawiam się nad wyborem "promocyjnego" rachunku oszczędnościowego w mbanku na poziomie 6,2%. Pytanie brzmi jak to wszytko wygląda, bo do końca nie jestem pewny czy wiem jak to działa Wink W sensie czy coś można stracić? Na co zwrócić uwagę i na jak długo to oprocentowanie będę miał? I później jak to się skończy co z tym rachunkiem się stanie?


RE: Rachunek oszczędnościowy - rachman - 12-08-2023 22:50

Wszystko zawsze masz w regulaminach promocji i cennikach.
Zazwyczaj promocyjne % są dla określonej kwoty lub na dany okres czasu. W przypadku kont oszczędnościowych warto zwracać uwagę na koszt i ilość przelewów. Np. - zależy od banku i jego warunków - czy 1 czy więcej przelewów jest darmowych by móc bez kosztów przelać sobie kasę na zwykłe konto. Nie wiem jak teraz, nie używam, ale był czas że tylko pierwszy przelew darmowy, a kolejne wg cennika i nie były to czasem kwoty typu 1, a raczej x do xx złotych. Także cennik obczajaj jak chcesz mieć procenty, a nie niespodziewane (nie doczytane) koszty Wink Zawsze czytaj na co się godzisz, a nic Cię raczej nie zaskoczy