Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) (/Temat-Xapo-App-10-za-darmo-natychmiastowa-wyplata-166414)



Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - piotreq86 - 07-02-2020 19:20

Xapo to wygodny mobilny portfel bitcoinów, pozwalający wysyłać pieniądze innym użytkownikom. W Xapo można zarządzać swoim kontem Bitcoin, sprawdzać kursy i inne statystyki w czasie rzeczywistym, czy bezpośrednio kupować Bitcoiny.

Portfel ma swoją aplikację mobilną i w ramach programu poleceń oferuje za darmo na start 10$ w Bitcoinie, które można od razu sprzedać i wypłacić.

Czysty link:
https://www.xapo.com/en/

Jak zdobyć darmowe 10$?

1. Korzystamy z linku polecającego. Link otwieramy na smartfonie. Przeniesie on nas do sklepu Gogle Play, lub AppStore celem zainstalowania aplikacji. Instalację robimy z refa.

Mój link to:
https://get.xapo.com/9EH5H

(Nie instalujemy aplikacji na czysto, a dopiero potem wchodzimy z reflinku! Nie robimy tak, ponieważ nie sczyta nam polecenia.)
2. Po zainstalowaniu aplikacji rejestrujemy swój profil. Przechodzimy weryfikację – potrzebny jest dokument tożsamości (robimy zdjęcie aparatem w telefonie) i potwierdzenie adresu (robimy zdjęcie, lub możemy załączyć plik .pdf – ja załączyłem .pdf na telefonie z wyciągiem z banku). Weryfikacja i potwierdzenie wchodzi bardzo szybko.
3. Dokonujemy depozytu, na kwotę 100$. Jako, że u mnie na koncie walutą było €, wpłaciłem 100€. Za wpłaty kartą doliczana jest prowizja 2/4%. Ja swój depozyt zrealizowałem standardowym przelewem. Wtedy nie ma żadnej prowizji.

I to tyle. Nie musimy robić nic więcej. W ciągu kilkudziesięciu godzin bonus dopisywany jest sam. 10$ w BTC. U mnie trwało to 24h. Bonus od razu możemy zamienić na €/PLN i wypłacić.

Poniżej potwierdzenie otrzymania bonusu, potwierdzenie wypłaty oraz potwierdzenie otrzymania przelewu na N26:

[Obrazek: SAvZHI.jpg]

[Obrazek: yyZVPR.jpg]

Zapraszam do skorzystania.


RE: Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - domeklala - 08-02-2020 01:18

Cytat: Ja swój depozyt zrealizowałem standardowym przelewem.
Przelewem z normalnego banku czy z czegoś typu Revolut?


RE: Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - Funky_Freak - 08-02-2020 03:35

Z całym szacunkiem, ale przelewy z banków, to już gra nie warta świeczki. Nie chcę krakać, ale potem aby jazd nie było i spod jakiegoś kruczka (pisane drobnym makiem) ściągną kasę z konto... Jakby to była jeszcze jakaś opcja jak bitwala, to jeszcze rozumiem, ale ja osobiście bym się tego nie tykał...


RE: Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - piotreq86 - 08-02-2020 08:46

Ja depozyt wysłałem z Revoluta. A wypłatę na N26.

Xapo to firma, która realizowała swego czasu transfer w Bitcoinie na kwotę 1,3 miliarda dolarów!
https://comparic.pl/bitcoinowy-wieloryb-przeprowadza-transfer-na-ponad-13-mld-usd/
A tutaj kolejny wielorybi ruch (2 transfery na blisko 70 mln $):
https://bithub.pl/wiadomosci/8124-btc-poplynelo-z-portfela-xapo-co-sie-dzieje/

To nie jest apka wypuszczona przez jakiegoś Wietnamczyka z Wólki Kossowej tylko sprawdzona firma, która funkcjonuje już od kilku lat na rynku.

Wrzuciłem potwierdzenia, kontakt z supportem też jest dobry.

Aplikacja ma też fajną funkcję odnośnie poleceń (taki referral chat), że powiadamia nas, kiedy ktoś zarejestruje się z naszego refa, jest imię tej osoby, powiadamia, gdy ta osoba zrobi wpłatę i gdy dopisują obu stronom bonus. Byłoby super, gdyby wszystkie apki takie coś miały.

Także, ja ze swojej strony polecam.


RE: Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - SkylineR34 - 09-02-2020 07:59

A czy przy wpłacie Revolutem można wypłacić na Revolut?


RE: Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - piotreq86 - 09-02-2020 08:13

Tak, oczywiście.
Wypłata może zostać zlecona na dowolnie podane przez nas konto. Można nawet zlecić przelew w PLN-ach na polski rachunek.
Jedyna rzecz na jaką należy zwrócić uwagę przy wypłacie to Processor fee, aby wynosiła zero. Prowizja może zostać doliczona, jeśli będziemy chcieli, np. wysłać przelew w $ na konto w Polsce. Waluta musi być taka sama, jak obowiązująca w danym kraju.
Ja wysyłałem już przelew w € na konto N26 i przelew w złotówkach na konto w Aliorze i wszystko jest ok.


RE: Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - piotreq86 - 12-02-2020 19:32

Z kronikarskiego obowiązku poniżej potwierdzenie otrzymania bonusu za polecenia, oraz wypłata na konto:

[Obrazek: VdKYLm.jpg]

[Obrazek: 00mwJh.jpg]

[Obrazek: vke4Rf.jpg]

Wszystko sprawnie, szybko (wypłaty dochodzą tego samego dnia) i w jak największym porządku.
Jeśli ktoś się jeszcze nie rejestrował, a zastanawia się to warto skorzystać Smile


RE: Xapo App - 10$ za darmo (+natychmiastowa wypłata) - BTC-analityk - 14-02-2020 13:03

(08-02-2020 03:35)Funky_Freak napisał(a):  Z całym szacunkiem, ale przelewy z banków, to już gra nie warta świeczki. Nie chcę krakać, ale potem aby jazd nie było i spod jakiegoś kruczka (pisane drobnym makiem) ściągną kasę z konto... Jakby to była jeszcze jakaś opcja jak bitwala, to jeszcze rozumiem, ale ja osobiście bym się tego nie tykał...

Amatorska odpowiedź zero wiedzy na temat Xapo( i zapewne całego krypto-świata) Jerk Jeśli chcesz wiedzieć dziecinko to Xapo istniało lata długie lata wstecz niż ścierwa które ty opisujesz typu kucoin,binance i inni a ty jeszcze dodatkowo w odpowiedzi wyskakujesz z jakimś bitwalembeka porównując xapo do bitwala tym zdaniem uświadomiłeś mi że nie masz pojęcia o krypto .
Moja złota rada dla ciebie nie wstawiaj więcej głupot na forum jeśli nie masz na ten temat zielonego pojęciafacepalm