Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kody PaySafeCard a prywatność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: kody PaySafeCard a prywatność (/Temat-kody-PaySafeCard-a-prywatnosc-160373)



kody PaySafeCard a prywatność - sukmi - 03-01-2019 13:30

Witam serdecznie, robię drobne usługi internetowe na platformie Steam za które pobieram kody PaySafeCard (czasami resztki z kodów, czasami nowe kody w euro/PLN).

Jaki jest najlepszy sposób na spieniężenie tych kodów lub zablokowanie ich (tak aby po otrzymaniu ich - oryginalny kupujący nie mógł ich użyć - chciałbym je przechowywać).

Czy doładowując konto SKRILL PaySafeCardem, mogę być pewny swojej anonimowości, że oryginalny kupiec kodu PSC (który ma wydruk z terminala) nie pozna moich danych osobowych?

Pozdrawiam.


RE: kody PaySafeCard a prywatność - olekn1 - 03-01-2019 13:42

A jak ma niby poznać Twoje dane? "Halo skrill, sprzedałam komuś PSC, możecie mi dać jego dane?" No tak to nie działa Jerk

Piny które dostajesz od razu ładuj w steam/skrill/konto paysafecard, inaczej ten kto Ci dał pin, może go wykorzystać Jerk2

A tak w ogóle to nawet jakby ktoś znal Twoje dane to co by mógł zrobić? Wydrukować i oprawić w ramkę, bo nic innego by pewnie nie zrobił Lol


RE: kody PaySafeCard a prywatność - sukmi - 05-01-2019 01:35

(03-01-2019 13:42)olekn1 napisał(a):  A jak ma niby poznać Twoje dane? "Halo skrill, sprzedałam komuś PSC, możecie mi dać jego dane?" No tak to nie działa Jerk

Piny które dostajesz od razu ładuj w steam/skrill/konto paysafecard, inaczej ten kto Ci dał pin, może go wykorzystać Jerk2

A tak w ogóle to nawet jakby ktoś znal Twoje dane to co by mógł zrobić? Wydrukować i oprawić w ramkę, bo nic innego by pewnie nie zrobił Lol

jeżeli założyłbym konto mypaysafecard i dodał tam kod PSC, to automatycznie zostaje dodany do mojego konta i nikt tych środków (znając kod PSC) nie może użyć? są przypisane tylko do mojego konta mypaysafecard?


RE: kody PaySafeCard a prywatność - domi11997 - 05-01-2019 01:54

@up tak, tylko Twoje. Kod jest wykorzystany. Tak samo ze skrillem np.


RE: kody PaySafeCard a prywatność - sukmi - 05-01-2019 22:30

dzięki za odpowiedz