Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosze o pomoc konto portfel Skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Prosze o pomoc konto portfel Skrill (/Temat-Prosze-o-pomoc-konto-portfel-Skrill-159566)



Prosze o pomoc konto portfel Skrill - maciejrosa - 17-11-2018 09:12

Witam czy da rade jakos wyciagnac pieniadze z tego Skrilla;/ nie na konto bankowe bo mam 19,70 a chca 23 prowizji haha....moze ktos przeleje mi na paypal 15 zł a ja mu na skrill 19,70 ?? zapraszam na priv dzieki


RE: Prosze o pomoc konto portfel Skrill - MaLiN - 17-11-2018 10:32

Tak da radę, masz od tego dział https://zarabiam.com/Forum-Transfery-Gotowki-251 Tongue


RE: Prosze o pomoc konto portfel Skrill - mrpabl058 - 17-11-2018 12:39

wypłać na bukmachera typu sts i potem na swoje konto bankowe, przelew dochodzi w kilka minut


RE: Prosze o pomoc konto portfel Skrill - EfectiveWork - 17-11-2018 12:57

Malin dał Ci alternatywę. Moim zdaniem powinieneś skorzystać z jego propozycji.


RE: Prosze o pomoc konto portfel Skrill - mrpabl058 - 17-11-2018 13:57

Bądź z mojej, bez pośredników i dodatkowych opłat ;p


RE: Prosze o pomoc konto portfel Skrill - MaLiN - 17-11-2018 15:45

w STSie nie ma przypadkiem jakiś limitów pierwszej wypłaty i odpowiednich warunków? Tongue


RE: Prosze o pomoc konto portfel Skrill - Lords - 17-11-2018 15:59

A są. Jeśli to pierwsza wpłata to najpierw trzeba obrócić całością. Później nie ma ale ja mam zablokowane 1700 do wyjaśnienia bo robiłem wplaty/wypłaty bez obrotu... Więc radzę nie ryzykować...


RE: Prosze o pomoc konto portfel Skrill - d.weny - 10-05-2019 22:23

Skrill jest na sts i nie tylko ale czy da się wpłacić pieniądze ze skrill np. na sts gdzie minimum to 20 zł kiedyś otrzymałem pieniądze z clixsense na skrill chciałem wpłacić na sts to na skrillu tych pieniędzy nie mogłem ruszyć były moje ale tak jakby zablokowane aby wpłacić je na sts wiecie może coś więcej?


RE: Prosze o pomoc konto portfel Skrill - Stworkowaty - 11-05-2019 09:32

Pieniądze z Clixsense są pieniędzmi "zablokowanymi do hazardu", co pisało przy próbie wpłaty.
Ogólnie dużo zmian tam nastało i skrill dla nas Polaków nie jest już fajnym bajerem do używania w hazardzie. Sad
Wypłacić nie mogę bo coś, wpłacić nie mogę bo coś..