Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perfect Money wymiana $ na bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Perfect Money wymiana $ na bitcoin (/Temat-Perfect-Money-wymiana-na-bitcoin-159228)



Perfect Money wymiana $ na bitcoin - chrumcio - 28-10-2018 19:52

Witam.
Na stronie perfect money mam kasę w $, teraz tą kasę chciał bym wymienić na bitcoin.
Może ktoś to opisać jak to zrobić?


RE: Perfect Money wymiana $ na bitcoin - MaLiN - 28-10-2018 20:12

Chcesz wymienić na btc na koncie Perfect Money, czy już od razu na swój portfel?


RE: Perfect Money wymiana $ na bitcoin - chrumcio - 02-11-2018 12:28

Tak chcę wymienić, bo mam $ a chcę mieć bitcoin.


RE: Perfect Money wymiana $ na bitcoin - MaLiN - 05-11-2018 13:59

To jeśli chcesz, mogę zrobić taką wymianę. Ty mi przelewasz $ na moje konto PM, a ja Tobie btc, oczywiście w zależności o jakiej kwocie mowa Wink Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do mnie pw Wink


RE: Perfect Money wymiana $ na bitcoin - SzybkiPL - 27-08-2019 17:06

Skorzystaj z automatycznych serwisow. Ja korzystam z changer.com (chociaz od kilku dni przechodzi modernizacje). Wpisz w google 'Perfect money to btc' i wyskoczy Ci strona, gdzie masz mozliwosc wymiany.