Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payza - problem z wpłatą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Payza - problem z wpłatą. (/Temat-Payza-problem-z-wplata-129727)



Payza - problem z wpłatą. - kulasek - 27-02-2016 12:51

Witajcie. Mam mały problem, tydzień temu próbowałem przelać środki z konta bankowego na Payze ale wpisałem zły tytuł przelewu, oczywiście do dziś $ na Payzie nie ma, anulowałem transakcję na Payzie i zadzwoniłem do swojego banku w celu zwrócenia srodkow. Pani z banku powiedziała, że pieniądze zostały już zaksiegowane i muszę kontaktować się z payza.Co doradzacie mi zrobić? zastanawiam się ile będę oczekiwał na zwrot pieniędzy? Czy był ktoś już w takiej sytuacji? Niestety suuport jest tylko w języku ang więc nie napiszę do nich o tej sprawie. Za komentarze będę Wam bardzo wdzięczny, pozdr.


RE: Payza - problem z wpłatą. - kulasek - 24-03-2016 10:30

Witajcie ponownie Wink Pieniądze udało mi się odzyskać, niestety nie była to łatwa droga. Trwało to łącznie 3 tygodnie. Moja rada do osób, które mogą być w takiej samej sytuacji, piszcie codziennie na chat Payzy. Nie wysyłajcie żadnych ticketów. Na czacie szybciej rozwiążą Wam problem. Temat do zamknięcia, pozdro.