Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? (/Temat-Ktos-jeszcze-zarabia-na-PPA-118770)

Strony: 1 2


Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - erqin - 01-08-2015 14:50

Witajcie, kiedyś za czasów forum lockerz, gdy bawiłem się w ppa to ten temat był niezwykle popularny, co chwilkę nowe tematy i posty związane z PPA, teraz ewidentnie mniej.
PPA przestało być tak popularnym sposobem na zarobek, wypaliła się ta metoda ? Wyciąga ktoś z was jeszcze jakieś ładne sumy ?


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - Scoobyx - 01-08-2015 14:58

Zarabia i to bardzo dobrze. Teraz ludzie rozleniwili się subami, ponieważ jest to łatwiejszy zarobek, ale to tylko kwestia czasu, aż znów powrócą do starych rzeczy. No chyba, że jeszcze wejdzie coś innowacyjnego.


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - comanche - 01-08-2015 15:30

Ja po rocznej przerwie wróciłem do PPA i coraz lepiej mi idzieWink Jednak doświadczenie nabyte wcześniej robi swojeSmile Też myślę, że to kwestia czasu kiedy zaczną się nagłe powroty do tej metody zarobku


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - erqin - 01-08-2015 16:37

W czym suby są łatwiejsze od PPA ? Tym, że nie robią blogi tylko spamują gdzie wlezie ?


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - flown - 01-08-2015 22:38

Generalnie w tym, że w ppa zarabia się zazwyczaj na blogach, a przy nich trzeba się zaznajomić z optymalizacją i pozycjonowaniem. Zajmuje to troche czasu. Większości zwyczajnie nie chce się czekać i wolą zająć się działalnością na FB, gdzie można zarobić dużo szybciej wkładając mniej wysiłku. Takie jest moje zdanie.


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - full2000 - 02-08-2015 09:47

(01-08-2015 14:50)erqin napisał(a):  Witajcie, kiedyś za czasów forum lockerz, gdy bawiłem się w ppa to ten temat był niezwykle popularny, co chwilkę nowe tematy i posty związane z PPA, teraz ewidentnie mniej.
PPA przestało być tak popularnym sposobem na zarobek, wypaliła się ta metoda ? Wyciąga ktoś z was jeszcze jakieś ładne sumy ?

Pewnie że się zarabia. Nie ma czegoś takiego jak "wypaliła się ta metoda" Smile
Alternatywą do PPA jest PPI, zarabia się podobnie, nie musisz mieć tak dobrego źródła trafficu.


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - buch - 02-08-2015 10:10

(02-08-2015 09:47)full2000 napisał(a):  
(01-08-2015 14:50)erqin napisał(a):  Witajcie, kiedyś za czasów forum lockerz, gdy bawiłem się w ppa to ten temat był niezwykle popularny, co chwilkę nowe tematy i posty związane z PPA, teraz ewidentnie mniej.
PPA przestało być tak popularnym sposobem na zarobek, wypaliła się ta metoda ? Wyciąga ktoś z was jeszcze jakieś ładne sumy ?

Pewnie że się zarabia. Nie ma czegoś takiego jak "wypaliła się ta metoda" Smile
Alternatywą do PPA jest PPI, zarabia się podobnie, nie musisz mieć tak dobrego źródła trafficu.

ale stawki niestety duzo nizsze w PPI
tak czy inaczej wracajac do tematu to sam zamierzam wrocic do PPA wiec nawet nie zadawaj takich pytan czy ta metoda zarobku sie skonczyla
fakt ze ta strona i optymalizacja zajmuje sporo czasu ale jak wpadnie kilka dobrych leadow to poswieconego czasu nie szkoda


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - comanche - 02-08-2015 10:55

Wszystko się da, tylko potrzeba czasu na pracę. Nie ma nic za darmoSmile Ja mam już co do PPA plany długofalowe i nie zrobię takiego błędu jak ponad rok temu, że przerwę na jakiś czas robotę...


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - erqin - 02-08-2015 14:32

Coraz bardziej mam ochotę powrócić do PPA.
Zna ktoś dobre mentora, który jest w tej chwili poprowadzić za rękę ?


RE: Ktoś jeszcze zarabia na PPA ? - comanche - 02-08-2015 15:06

Ja kiedys uczyłem jeśli jestes zainteresowanyWink?